Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 20.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема НИЕ НАЦИЯ ОТ ИЗРОДИ ЛИ СМЕ?нови  
АвторVMRO (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 16:31



Здравейте!

Аз съм Радослав Кошински от ВМРО – Пловдив.
В свое писмо до в. „168 часа” лидерът на Турската Демократична партия Адем Хюсеин Кенан нарече българите „нация от изроди”. (2)
Една противоконституционна партия (ОМО „Илинден”) безчинства в Пиринския край повече от 10 години.
Заместник областен управител от ДПС (Реджеб Моллаахмед) призова да се изгонят християните от Родопите.
Всичко това става пред безучастния поглед на българските институции. ЗАЩО? Аз съм българин и имам достойнство.
- Аз съдя Адем Кенан – Искова молба до Шуменския Районен съд
- ВМРО огласи своя декларация, адресирана до Президента на РБългария, Председателя на НС, Премиера, Главния прокурор и Омбудсмана.
- ВМРО сезира Омбудсмана срещу прокуратурата.

Ти си българин и си засегнат!
Съди го и ти!

Заведени до момента искове: 4

ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!!!

ВЛЕЗ В vmropd.org откъдето е копирано това за да разбереш как да го съдиш!!!



Тема Поздрави нанови [re: VMRO]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано10.10.05 16:32



Стефан Послийски, на Бойко Ватев и на Камен Шишманов

Dolce vita!


Тема Отново политическа проституциянови [re: VMRO]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано10.10.05 19:38



Я не се правете на патриоти! Каракачанов по едно време беше готов да си продаде дупето на Доган. Би било твърде смешно, ако не е жалко, че точно ВМРО се занимава с тези въпроси.

Редактирано от Sargon lll на 10.10.05 19:42.



Тема Re: Я ела...нови [re: Sargon lll]  
Автор komita (баш)
Публикувано12.10.05 12:25



Що не дойдеш на ул."Гладстон" №13 да ни го кажеш това в очите?

Бог прощава, ВМРО не!


Тема Re: НИЕ НАЦИЯ ОТ ИЗРОДИ ЛИ СМЕ? [re: VMRO]  
Автор papa_sevich (новак)
Публикувано13.10.05 02:09



Боже, заради молитвите на Всички мъченици от Българския род,пострадали за Христовата вяра, в горите Родопски,Рилски и Пирински,на тези мъченици ,от Стария балкан ,Тракия Мизия и Македония ,и по -всеки край на родната земя, зверски мъчени и убити от нечестивите агаряни,
заради мъченическата им кръв с която защитиха честа на българския народ,
заради техните молитви ,запази подкрепи и благослови многострадалния ни Български народ.Амин.

Радославе, тези хора трябва да бъдат съдени за подклаждане на религиозни и национални вражди,
Срам ме е ,че са ни политиците братоубийци, а съдниците дупедавци.
Крайно възмутен съм.
Дай ми на бележка малко повече инфо.

В Р. Македония осъдиха владика Йован,и го вкараха в затвора,само за две думи.
За подклаждане на национална и религиозна вражда.
А на тези мръсници,нашите политици им...(............................

Ама много съм възмутен
Трябва нашите политици и управници, преди да им дадем власта в ръцете да ги затворим в Църквите в Батак или Перущица ,поне три дни на пост и молитва.

папа Севич



Тема Правното основаниенови [re: VMRO]  
Авторsnowdrop (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 02:59



А никога няма да го осъдите май. Неговото изказване не е ли "подсигорено" от правото му на "свобода на словото"? В смисъл, ако някой обикновен човек на улицата (българин) псува държавата и обяснява как сме боклуци и нищо не става от нас срещу него едва ли ще заведете иск.. не?

Вие го правите (надявам се) защото той е човек с някаква длъжност и представлява етническа организация? И като такъв той различни права ли има от един обикновен човек (за различни задължения е ясно, че има)?

Та мисълта ми е, че колкото и да е благородна каузата, ако няма правно основание, няма да го осъдите.

Значи остава въпросът: Има ли правно основание?



Тема Re: Правното основаниенови [re: snowdrop]  
Автор komita (баш)
Публикувано13.10.05 11:12



Прочети приложените документи в сайта и сам ще разбереш.

Бог прощава, ВМРО не!


Тема Re: НИЕ НАЦИЯ ОТ ИЗРОДИ ЛИ СМЕ?нови [re: VMRO]  
Автор dma (irq)
Публикувано13.10.05 12:17



Това е просто нечувана наглост! За жалост не виждам как бих могла да помогна, едно е сигурно- имате поне моралната ми подкрепа. Как може да има такива хора, които само да търсят разправии между етносите?

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: НИЕ НАЦИЯ ОТ ИЗРОДИ ЛИ СМЕ?нови [re: dma]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано13.10.05 12:36



Отговарът е прост - денги...




Тема Re: НИЕ НАЦИЯ ОТ ИЗРОДИ ЛИ СМЕ?нови [re: Fallen_Angel]  
Автор dma (irq)
Публикувано13.10.05 12:47



Ха, днес като закарам кучето на скенер, като ми грабнат пак поне стотина евро и ще се усмихнем странно до края на месеца .

There's no place like 127.0.0.1



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.