Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 26.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Пловдив-столица на чалгата ?нови  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 21:47



Майнички кажете какво мислите ? ... гледйаки Бтв, днес 26.09.2005 г. 21:48



Тема Re: Пловдив-столица на чалгата ?нови [re: Beco]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано26.09.05 22:09



Резил бат Весо резил и то на митичният Христо Ботев
ама то с Митю Селското Крумовско чадо кво очакваш да се случи
натовари един вагон от Крумово, два от Садово, по малко от Куклен + редовните посетители от Шекера и Столипиново - ей ти го концерта.

Караколювщината Rules


Тема Re: Пловдив-столица на чалгата ?нови [re: Kapakoлю]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 22:22



Бат Кара Кольо, не съм майничка. Нямам намерение да спамя хубавия ви град и клуб. Просто ми стана мъчно за З. Стоянов, Х.Г. Дановъ, Гюро на поста и другите "будали" от време оно. Пък за Ботюва да не говорим ....



Тема Re: Пловдив-столица на чалгата ?нови [re: Beco]  
Автор Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано27.09.05 09:38



И според теб фактът, че на този концерт е имало 10 000 хиляди пловдивчани и 10 000 от околните села правят Пловдив столица на чалгата? Странна логика за 350 000 град...

По същата логика София е далеч по-голяма столица на Чалгата, след като Гъзис роди пред близо 50 000, и то на националния стадион...




Тема Re: Пловдив-столица на чалгата ?нови [re: Fallen_Angel]  
АвторGeryOO7 (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 21:19



Мъка, мъка . . . то на тия шафрантии имало повече народ от концерта на Металика бе. Веско дано думите да не ти се окажат верни. Пловдив е готин град , но като гледам какво поколение расте то на концерта повечето бяха деца. Питам се -това ли е бъдещето ни? Въпрос на възпитание е . Моята щерка е на 6 години и се кефи заедно с нас на рок, обожава KISS.



Тема Re: Пловдив-столица на чалгата ?нови [re: GeryOO7]  
Автор Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано27.09.05 21:23



На Металика бях и аз, имаше 47 000 човека... А и най-шантавата фантазия на Пайнер не може да натъпче толкоз хора на Колежа...




Тема Re: Пловдив-столица на чалгата ?нови [re: Fallen_Angel]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 23:58



jiveia v USA veche 100000 godini-i ne,ne sam proslushala chalga...i nai-mrazia kato chuia tova:
"offff,az ne slushah chalga v BG..ama na..tukaaaa..ot nostalgiaaaa..proslushah!"
da,ama ne!
tova e tapotia-izmishliotina!OOpravdanie!
NO-ot tezi 100000 godini-EDIN amerikanec ne sam chula da kaje losho za chalgata!
vsichki sa vlubeni-tova dali gi pravi seliani/ne che povecheto ne se doblijavat,no../?
stranno mi e!hamava muzika...,O i kazvat che e "zarazitelna"!
haha-mama e prekalila s imunizaciite kato sam bila malka...
shto za hora slushat tova????



Тема Re: Пловдив-столица на чалгата ?нови [re: lili]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано28.09.05 08:52



абе всички сте много отворени. големи разбирачи. а да ви попитам според вас защо Кис и металика са по-стойностни от Ивана и Вероника не можете да ми кажете.
Вярно - мадамите са разголени, циците, косите, ноктите, миглите са им изкуствени. Повечето имат ограничени певчески способности. Е, и?
Кис излизат на счената изрисувани като караконджули, с кожени гащи дето им вкаравт ташаците обратно в тялото. Аз определено не искам моят син да мяза на тях.
Не защитавам чалгата, дори напротив - според мен нищо не може да се сравни с Пол ван Дайк. Не мога да отрека, че повечето чалга песни са боклук, но има някои, които са си направени просто за купон (определено най-голям дял сред тях са тези на Пайнер). Нали в крайна сметка музиката е за това - да носи радост. Иначе нито Кис, нито мейдън, нито Лили Иванова, нито Ивана, нито Камелия могат да се качат на малкия пръст на Моцарт и Бах.
Оставете хората да се веселят както им харесва. Нещо пречат ли ви? Освен че изпотъпкаха тревата на митичния, друг проблем не виждам аз



Тема Re: Пловдив-столица на чалгата ?нови [re: GeryOO7]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано28.09.05 20:11



Здравей Gery007,
Пловдив наистина е готин град, обичам го защото има история която може да се види и се усеща. Затова ми стана мъчно като гледах концерта по Бтв-то - няколко дена след 6-ти септември. Децата са бъдещето, затова не мога да не се радвам за дъщеря ти. Току що питах сина ми който е на 8 г. коя е любимата му песен. Каза ми че била I feel good на James Brown. Разбира се не знае кой пее тази песен нито пък как се казва - просто си пее това, което му е харесало и ми трябваше доста време да разбера коя е песента. Но аз съм щастлив, че не ми запя някое парче на тъпите силиконовите гърли от Пайнър.



Тема Re: Пловдив-столица на чалгата ? [re: Beco]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано29.09.05 09:02



а пък моят син най се кефи на "Боят настана, тупат сърца ни"
на 7 месеца е, ама патриот. Пък ти се кефиш, че харесвало детето дегенериралата империалистическа музика

Ей, хора, отпуснете си душите бе. живейте както ви харесва, но уважавайте това право и на другите хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.