Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 09.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пешеходния мостнови  
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 11:04



От доста време минавам транзит покрай пешеходноя мост и виждам,че е покрит.Преди там имаше сергии,а се чудя какво са го направили сега,но все не ми остава време да отида.Темата е малко тъпичка,знам,но ако някой има желание да ми каже,нека да го направи!
Поздрави!



Тема Re: Пешеходния мостнови [re: питaнka]  
Автор Mystique (непознатa)
Публикувано05.10.05 12:33



Пешеходният мост отдалеч наистина изглежда като спрял влак или трамвай.Така направен според мен е отвратителен.Не е приятен за минаване нито зимата нито лятото. През зимата течението ще те отнесе, а пък през лятото си под парников ефект.На мястото на сергийте има скъпи магазини. Това е никой не те пита.



Тема Re: Пешеходния мостнови [re: Mystique]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано05.10.05 13:03



а ти колко пъти си минавал по него през зимата?



Тема Re: Пешеходния мостнови [re: f(x)dx]  
Автор Mystique (непознатa)
Публикувано05.10.05 17:47



Живея в Каршияка и мостът ми е връзката с центъра , минавала съм много пъти по него. За сефте беше пуснат на миналата Коледа.



Тема Re: Пешеходния мостнови [re: Mystique]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано05.10.05 18:12



мдааааа, много неприятно за теб. Верно е
чудно е наистина, що не са сложили някакви врати, въздушни завеси или нещо от сорта.
то не е чудно - пари няма, ама



Тема Re: Пешеходния мостнови [re: f(x)dx]  
АвторKopeняk (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 18:48



Аз пък се питам друго- защо по дяволите навремето направиха този мост пешеходен, а не нормален, с подходящ брой платна, които да свързват двете част на града и по този начин да облекчат автомобилния трафик? И защо при ремонта, сега, вместо да го подсилят и разширят изпраскаха отгоре му този спрял влак?

Не искам даже да си помисля какво ще стане като затворят моста на "Герджика" за ремонт,който гарантирано ще трае поне една година, че сигурно и повече.



Тема Re: Пешеходния мост [re: Kopeняk]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано05.10.05 22:10



супер-грозотия стана... ама, то, к`во да се очаква - те разкопките на Централна поща продадоха, та моста няма да направят цигания...


Мъжете знаем защо!

Тема Re: Пешеходния мостнови [re: питaнka]  
Автор 3Mona (неоплакващ се)
Публикувано06.10.05 15:47



Хубаво е човек преди да зададе подобни въпроси да се порови, за да ... не ги зададе. Достатъчно е потърсите с ключова дума "Денис Бареков" и ще ви излезнат 100-на страници. С малко труд ще вденете хронологията на проекта. А също така и факта, че ни кметство, ни община, ни област, ни турци, ни мангалоиди могат да му се бъркат в работата на горецитирания ситизен на Пловдив, защото моста му е отдаден на концесия за 20 (двадесет) години (половината май изтекоха)...

Относно "хубостта" - всички знаем приказката за кучето и отношението му към подопашковата си част. И аз не съм възхитен, но нима мостът повече ви харесваше в капалъчаршийския си вид? Впрочем, защо не, имайки предвид подчертания чалгалоиден вкус напоследък...

И малко инфо за моста. Той е типичен комунистически продукт - некадърно проектиран, още по-некадърно строен (с 1-2 срутвания по време на строежа).
Мислен е за танкове и друга подобна техника (по време на руското присъствие ние непрекъснато се готвехме за бой с враговете, които не знаеха за нас), поради това е толкова огромен, а не защото пловдивските пешеходци са най-тежките в света...

Редактирано от 3Mona на 06.10.05 17:39.



Тема Re: Пешеходния мостнови [re: 747]  
Автор Me4o Pux (Личност невежа)
Публикувано06.10.05 17:20



Че на кой му трябват разкопки? В смисъл, кво ше ги праи? Не, че ми пукаше до ся много за тях. В крайна сметка тва беше парково пространство в което никой не ходеше.



Тема Грозен!нови [re: питaнka]  
Автор [unknown] (непонятен)
Публикувано06.10.05 17:57



Ама , много грозен! И от вън и от вътре.

"Животът е извор на наслада;ала където пие и сбирщината,там всички кладенци са отровени."



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.