Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 09.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: мтм]  
Автор Shazza ()
Публикувано27.11.05 18:16



Пловдив е отвратително мръсен град. Добре ще е да въведем Ленински съботници, каквито е имало едно време, но нали това ще е потъпкване на демократичните права на всеки да тъне в боклуци.



Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: Shazza]  
АвторMarcel (Нерегистриран)
Публикувано27.11.05 19:33



Privet na plovdiv4ani. ne bqh idval 7 godini vav va6iq grad. ne mislq, 4e e tolkova zle.Normalno e da ima izostaveni stari sgradi, ru6a6ti se i bez nadzor. Plovdiv e krasiv grad , a Stariqt grad e istinsko o4arovanie. Ne mi haresvat samo nadpisite sas sprei po nqkoi ka6ti. Tova ne6to trqbva da se spre!

A ina4e ne mi haresva i statuqta na Filip- za kvo vi e toq Filip???otgore na vsi4ko pametnikat e na nepodhodq6to mqsto.



Тема Имами си проблеми бе хора!нови [re: Bambi*]  
Автор apxaнreлчeтo (новак)
Публикувано27.11.05 23:03



Абе бива в сравнение с много други градове.



Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: Marcel]  
Автор мaйkъл (стратег)
Публикувано29.11.05 23:51



Хората в Пловдив са надути и живеят с нагласата, че са наследствени аристократи и гледат отвисоко на всеки който не е "майна". Но истината е, че са фаталисти в мисленето.Казвам това след почти 1 година жевот в Пловдив. Купих къща в стария град защото с еркерите и калдаръма ми напомня за дома и първите дни се втрещих от негативно мислене на всички съседи. Обикновените им изрази са: това няма да стане-ще падне при първия сняг-циганите ще го откраднат-няма да е красиво-що ли трябва да се трудиш---и подобни неща. Иначе всички говорят на всяко събиране за историята на града, че Пловдив е най великия град на всички времена-най-хубавия, най подредения и всичко най.
Та ми писна един ден и им казвам-бе хора аз съм от Стария Несебър..имате ли представа какво става в нашия град и общината, че направо живеем в друг свят там. И че в Пловдив съм по бизнес дела, а не за постоянен живот. Но се оказа, че повечето не са идвали в Несебър през последните 5 години и е трудно да обясня за какво става дума.
Съгласен съм с всички вас, че града е на западане. Иначе централната улица е изкипрена, но другите улици са пълна скръб. И категорично ви казвам,че Варна и Бургас са напред във всичко..защото в Пловдив просто не вярват в туризма, а имат какво да покажат, само че не се подържат старините и не се експонират както трябва.
Пък имам приятел от Филибе, който сега работи в Несебър и като ми каза-какво правиш в Пловдив и ми скъса сърцето.
Моля не ми задавайте същия въпрос
И на ухо ще ви кажа, че почнах да заобичвам Филибе

Трудното го правя лесно, невъзможното малко ме забавя.


Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: мaйkъл]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано30.11.05 08:29



абе то всичко хубаво, приятелю, само дето Несебър хич не е за пример май.






Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: f(x)dx]  
Автор мaйkъл (стратег)
Публикувано30.11.05 11:39



Вярно е, че напоследък Несебър от много имане се развали пък той. Ми това е днешната българска действителност, какво да се прави.
Но се впечатлих от това, че Пловдив е на стратегическо място и която посока да си избереш все е близо до някъде....не е като Несебър в далечния изток където е истинска епопея да тръгна да пътувам.Всичко е далече.
Та винаги има предимства и недостатъци и зависи от гледната точка и настроението на човека.

Трудното го правя лесно, невъзможното малко ме забавя.


Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: мaйkъл]  
Автор Best BurnsМодератор (!Champions!)
Публикувано30.11.05 14:20



добър ден, май се познаваме:)

Петльо син на "белята"


May the flood be with you

Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: Best Burns]  
Автор мaйkъл (стратег)
Публикувано30.11.05 14:26



С баща ти си разменихме местата...той в Несебър аз у Филибе.

Трудното го правя лесно, невъзможното малко ме забавя.


Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: мaйkъл]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано30.11.05 15:33



ти пък сега нищо не каза
далечният изток е само на три часа по-далеч от където е Пловдив. Ако ходиш във Варна или до долината на тракийските царе пък не знам кой е по-близо.
А морето си е голям плюс да ти кажа. Не можеш да го отречеш.



Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: мaйkъл]  
Автор Best BurnsМодератор (!Champions!)
Публикувано30.11.05 23:26



кой където се уреди бе. аз лятото си бях в несебър, нищо против. сега чакам някой роднина да иде в боровец, някой в барселона, може някой на карибите


May the flood be with you


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.