Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 28.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Имената на глупците висят по стените!нови  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано22.07.05 00:16



Botev 1912
Plovdiv
On tour

Цяла България са надраскали тия вандали. Срам за пловдивчани! Един хубав пердах заслужават... Заедно с Beroe. Явно някакво съревнование имат...



Тема Re: Имената на глупците висят по стените!нови [re: TAfricanski]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано22.07.05 08:28



нищо срамно не виждам аз в тази работа. съвсем нормално си е това за футболните фенове.
и Рим целият е изписан с "Рома 3". Не съм чул някой да е умрял.
Така че, бате, успокой топката и се усмихвай повече, какви са тия нацупени физиономии

Дудек маха, кляка, прави чудеса от храброст...


Тема Re: Имената на глупците висят по стените!нови [re: f(x)dx]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано22.07.05 10:23



Супер много се дразня от разни умниици, които са решили, че могат да си напишат името по такъв вандалски начин върху току-що боядисана стена или не дай боже директно върху камъка на някоя сграда. А в случая не пише просто "Erashers" или "Пешо", а пише "Пловдив" и мога да насоча гнева си към някого. И тъй като Пловдив не е десетината върли фенове на този велик отбор, аз проверявам какво мислят останалите няколкостотин хиляди пловдивчани...

"Рим целият е изписан с "Рома 3"" - пишете си квото искате в Пловдив, щом ви харесва да афиширате колко си обичате футболния отбор, обаче на табелата за влизане в Русе да пише "Ботев" не го възприемам нормално. Как ще реагираш, ако надраскам целия Пловдив с "Дунав"? Ще го приемеш ли за "нормално"?





Тема Re: Имената на глупците висят по стените!нови [re: TAfricanski]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано22.07.05 11:21



ами заповядай като си толкова отворен
ела, пиши, прояви се - някой да те спира?

Дудек маха, кляка, прави чудеса от храброст...


Тема Re: Имената на глупците висят по стените!нови [re: f(x)dx]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано22.07.05 13:48



Противоречи на разбиранията ми.



Тема Re: Имената на глупците висят по стените!нови [re: TAfricanski]  
Автор izgrev_lamerz (.)
Публикувано22.07.05 21:58



и аз не съм много съгласен, но това няма как да се спре........

а и в момента на входът на стадион Ботев има изписан надпис Partizan с черни букви!!!!

Преди 4-5 години, за доста дълго време пощата на градът беше изписана от фенове на Нафтата........

пп. Последният път когато бях в Бургас, целия град беше изписан... същото се отнася за пътищата до Боровец, Смолян и Велико Търново. Поне така беше последния път когато ходих....

пп2. Днес 2 хлапета на не повече от 15 - 16 години, бяха пияни и в района на Централна Гара и пееха нецензурни песни за Ботев.... Докато повечето младежи са такива гамени, не виждам как може да се спре това!!!!



Тема Re: Имената на глупците висят по стените!нови [re: TAfricanski]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано23.07.05 00:12



Абсолютно съм съгласна с теб.И за мен е без значение кой го прави,просто ги слагам в графата "простотия до шия".Има ли значение къде са пръскали?Дали е стара или чисто новичка пребоядисана сграда?Винаги е грозно.Честно казано ми се повръща от подобни гледки.Не говоря само за футболни фенове дрогирани още преди някой си мач,а за всички,които вървят с шпрея в ръка и осират всичко.В интерес на истината един единствен път си помислих и аз да пръскам,но то беше за един камион,който редовно спираше на кръстовището до нас и то винаги зимата,когато децата сутрин докато тръгват за училище още вървят и спят,а заради този камион нямяше никаква видимост.Естествено шофьорите в другото платно бързат за работа и какво става?Много ми се искаше да му направя предното стъкло черно,но...въздържах се.А тоя си беше простак без деца ,как изтраях идея си нямам.
Грозно е това с драсканиците по къщите,но пък ми харесват графитите на свободни и подходящи места като например сиви и грозни стени на празни подлези и надлези.Има си майсторчета в преливането на цветове .
Е това си е моето мнение



Тема Re: Имената на глупците висят по стените! [re: izgrev_lamerz]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано23.07.05 18:25



Много ми е интересно как може да се реши подобен проблем. Изкуство бля бля бля, ама в България такова изкуство не съм видял. Само драсканици. Няма го това, дето го виждаме по филмите...
Не знам защо, но свързвам този "стенен бабаитлък" с "форумния бабаитлък" в Дир-а, примерно. И тъй като имам много лошо мнение за представителите на Стара Загора в интернет, надписите "Берое" по табелите "Пазете гората от пожар" по пътя за Велинград не ме изненадаха. Пловдивчани пък ви имам за много лоялни в споровете и затова много се ядосвах на пловдивския вандализъм... За съжаление 2-3 лапета могат да създават представи за доста по-големи групи от хора...

А на гадно наспиралите коли имам огромно желание да им чупя огледалата! Ама се ограничавам само да се блъскам в тях с хъс.



Тема Re: Имената на глупците висят по стените!нови [re: TAfricanski]  
Автор He ми звънeтe, нямaм gsm ()
Публикувано30.07.05 21:08



На една табела майче между несебър и слънчев бряг пишеше Ботев през април, чувствах се у дома си:)

...
Не викай, чувам


Тема Re: Имената на глупците висят по стените!нови [re: He ми звънeтe, нямaм]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано31.07.05 21:10



Хаха, е сигурно е готино. Ами рекламите на Каменица нямат ли по-добър ефект върху самочувствието?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.