Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 22.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Пловдив удържа десния фронт  
Автор Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано26.06.05 00:48



За ужас на левите сили Пловдив отново удържа десно-центристкия си фронт.

НДСВ печели изборите в града, следван по петите от КБ, след това ОДС и другите.





Данните са по паралелно преблояване, организирано от БНС в 100% от избирателните секции в града.

do NOT click

Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Fallen_Angel]  
Автор Дpyrapят ПeтльoМодератор (КЗКЗБ)
Публикувано26.06.05 03:36



ЦИК. Преброени няколко вече, голям процент:



Значи НДСВ вземат превес над левите само в Пловдив, Варна, Благоевград и Габрово. В Бургас са изравнени.



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Fallen_Angel]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано26.06.05 11:49



Към 10.00 часа са обработени 97.59 на сто от протоколите на секционните избирателни комисии в страната /11 697 протокола от общо 11 986/.

Седем партии влизат в 40-то Народно събрание: Коалиция "За България", НДСВ, ДПС, Коалиция "АТАКА", ОДС, ДСБ и БНС.

Коалиция за България води с 31.18 на сто. Въз основа на обработените до този момент данни НДСВ има 19.91 на сто, ДСБ – 6.42 на сто, БНС – 5.19 на сто, Коалиция "Атака" – 8.22 на сто, ДПС – 12.44 на сто и ОДС – 7.67 на сто. Общият процент на останалите партии и коалиции е 8.62 на сто.

По-малко от 2% са недействителните бюлетини, което показва, че българският избирател се е справил добре, коментира Александър Александров, цитиран от БТА. Той допълни, че избирателната активност за страната е над 54%.

БНР информира, че само в 5 избирателни района победилата на изборите Коалиция “За България” не печели мнозинство. Управляващото Националното движение “Симеон Втори” вече е втора политическа сила, а Движението за права и свободи – трета.
Националистическата формация АТАКА влиза в 40-то Народно събрание като четвърта сила, а партия “Новото време” не успя да прескочи 4-процентната бариера.

Изборните резултати в:
СОФИЯ 23 МИР
Коалиция “За България” 32.68 %, НДСВ - 22.76 %, ДСБ- 19.20 %, БНС - 5.85 %, АТАКА - 8.93 %, ОДС - 10.59 %
СОФИЯ 24 МИР
Коалиция “За България” - 30.12 %, НДСВ - 22.92 %, ДСБ - 19.01 %, БНС - 8.36 %, АТАКА - 9.83 %, ОДС - 9.76 %
СОФИЯ 25 МИР
Коалиция “За България” - 34.21 %, НДСВ - 22.89 %, ДСБ - 13.29 %, БНС - 8.76 %, АТАКА - 11.27 %, ОДС - 9.58 %
ПЛОВДИВ
Коалиция “За България” - 25.82 %, НДСВ - 26.16 %, ДСБ - 8.58 %, БНС - 4.67 %, АТАКА - 7.88 %, ДПС - 7.18 %, ОДС - 12.89 %
ВАРНА
Коалиция “За България” - 25.60 %, НДСВ - 27.57 %, ДСБ - 6.01 %, БНС - 5.36 %, АТАКА - 8.20 %, ДПС - 8.66 %, ОДС - 7.06 %
РУСЕ
Коалиция “За България” - 27.11 %, НДСВ - 21.06 %, ДСБ - 5.72 %, БНС - 6.00 %, АТАКА - 12.28 %, ДПС - 11.76 %, ОДС - 8.57 %
БУРГАС
Коалиция “За България” - 29.56 %, НДСВ - 18.56 %, ДСБ - 4.58 %, БНС - 3.94 %, АТАКА - 10.90 %, ДПС - 14.91 %, ОДС - 6.68 %
БЛАГОЕВГРАД
Коалиция “За България” - 24.92 %, НДСВ - 21.24 %, ДСБ - 5.57 %, БНС - 4.56 %, АТАКА - 4.33 %, ДПС -14.91 %, ОДС - 10.02 %

Пет партии преминават 4-процентната бариера при гласуването на нашите сънародници в чужбина. За ДПС са гласували най-много от българите зад граница:
Коалиция за България - 8.89 %
НДСВ - 18.41 %
ДСБ - 5.99 %
ДПС - 62.32 %
ОДС - 4.40 %

Според проучването на социологическите агенции за първи път на тези избори избирателната активност в селата бе по-ниска отколкото в градовете.
Проучването на "Сова харис" сочи, че най-голямо участие в гласуването са взели избирателите над 60-годишна възраст - 27.9%. Делът на 18-29-годишните, които са упражнили правото си на глас, са 17.8%. Такъв е и процентът на 40-49-годишните. Следващата възрастова група - до 59 години, гласувалите са 19.2%.

---

После като мрънкат наборите каква им била крива държавата, да погледнат сами тези резултати - ПЕНСИИ И МАНГАЛИ РЕШИХА СЪДБАТА НА НЕГЛАСУВАЛИТЕ!!!

Тези, които НЕ ГЛАСУВАХА на тези избори, за мен са много близко до термина "предатели". Съжалявам, че съм краен, но за мен това е положението.

do NOT click

<P ID=&quot;edit&quot;><FONT class=&quot;small&quot;><EM>Редактирано от Дpyrapят Fallen_Angel на 26.06.05 12:10.</EM></FONT></P>

Редактирано от Дpyrapят Fallen_Angel на 26.06.05 12:14.



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Fallen_Angel]  
Авторfgfgd (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 13:14



комунягите победиха защото повечето млади хора не отидоха да гласуват, а пенсионерите бяха първи



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: fgfgd]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано26.06.05 13:21



Следващия път... до кога следващия път? И сега пак държавата ще им е виновна на някои...

do NOT click



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Fallen_Angel]  
Автор Stephanie (kvazer™)
Публикувано26.06.05 14:13



Браво за тази извадка.
Но РИК трябва да помисли и за хората които предават протоколите в Младежки Дом "Спектър". За да няма припаднали и пострадали, като тези снощи - е крайно време да се промени това.

М..да..как хубаво си мечтаеш!

Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Stephanie]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано26.06.05 14:16



То това май се превърна в традиция - да има простотии от този тип с хората, лаботещи в комисиите...

do NOT click



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
Автор Stephanie (kvazer™)
Публикувано26.06.05 15:28



Време е да се помисли за друга сграда и промяна в организацията на работа на РИК.


Убий простака с мълчание!(поговорка)

Тема Re: А сега накъде?нови [re: Fallen_Angel]  
Автор blues_woman (новатор-ка)
Публикувано26.06.05 17:26



За пръв път се чувствам толкова ужасно след избори
Леко се притесних, когато Виденов дойде на власт, не ми пукаше особено че някакъв си Сакскобурготски стана премиер, гадно ми беше, когато СДС се разцепиха, но резултатите от този вот направо ме оставят без коментар.
Някакъво си измислено дребно човече да удари от нищото близо осем процента?!?!
Някакъв омръзнал до втръсване Доган да се вживява в ролята на балансьор-отново?!?!( това е възможно най-добронамереното определение, макар и не най-правилното, но някакси не ми се иска да съм прекалено крайна)
Какво се случва или може би случващото се ще ни е за сефте?
И накъде сме пръгнали?
По дяволите изглежда...

ДИШАЙ...


Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
Автор Дpyrapят ПeтльoМодератор (КЗКЗБ)
Публикувано26.06.05 19:15



В отговор на:

Проучването на "Сова харис" сочи, че най-голямо участие в гласуването са взели избирателите над 60-годишна възраст - 27.9%. Делът на 18-29-годишните, които са упражнили правото си на глас, са 17.8%. Такъв е и процентът на 40-49-годишните. Следващата възрастова група - до 59 години, гласувалите са 19.2%.




Това са процентните отношения - какъв процент от общия вот е даден от тези над 60 години. Има ли информация за активността на отделните групи?



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Пeтльo]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано26.06.05 19:27



Точно това е казано, какъв процент от вота е дошъл от съответната възрастова група...

Направи сметка, знам че ги обичаш, какъв е процентът на вота от хората над 50 години?

do NOT click



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Fallen_Angel]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано26.06.05 19:50



В отговор на:


За ужас на левите сили Пловдив отново удържа десно-центристкия си фронт.




За съжаление още по-големият ужас на тези избори се нарича "Атака".

Факт е, че вотът на 296 000 българи се насочи към крайноляво течение, което не толерира етнически мир и търпимост, настоява за етнически и религиозно чиста държава (защо ли това ми звучи познато???)...

Още по-лошо е, че че в Пловдив нещата са подобни:
КОАЛИЦИЯ "АТАКА" 12946 8.45 %

Това е едно кафяво червено петно и върху Републиката, и върху града в частност - запознатите с историята знаят защо казвам "кафяв"...

Нашето общество, като гражданско такова, вече не само е болно, то е туморно болно. Самите факти говорят и потвърждават това - преди 4 години милиони гласуваха в едно казано на акцент "Вервайте ми", сега гласуваха за един лозунг "Bulgariа uber alles"...

Върнахме се в началните години след 89-та - странни хора с блясък в очите говорят нереални неща...

И ДПС, и Атака разчитат на едно и също разцепление на обществото - по етнически принцип, а това е като да влезем в завод за амуници в барутни погреб със запалка Зипо в ръка и да си запалиш цигарата...

В отговор на:

Искренно се надявам следващата прогноза, която ще направя, да е само в (извратеното според някои, седесарско) съзнание:

Волен и сие влизат в правителството в знак на отчаяние на БСП и ДПС. Силов министър става самия Волен Сидеров.

Една година по-късно, при засилващ си полицейски терор над малцинствата, нелегално създадената групировка "Аллах Акбар" извършва терористичен акт - опожарява църква в Рудозем. На следващия ден разбесняла се тълпа от симпатизанти на Атака нападат съседната джамия по време на молитва и хвърлят бомба насред богомолците...

Два месеца по-късно Волен Сидеров излиза по националната телевизия и обявява, че за започналата гражданска война е виновна системата на демократични избори и избираемо правителство, и под всенародна подкрепа той отменя Конституцията, Народното събрание е закрито. Обявена е обща мобилизация.

Два дни по-късно е обявена република Румелия със столица Кърджали и президент Ахмед Доган (който се намира вече два месеца в затвор в София). Новосформираната република отчаяно иска помощ от Турция за въоръжаване на армията си, за момента водеща отчаяна битка с българската армия. В Турция се засилва подкрепата за едноверците в границите на РБългария. Българската църква в Истанбул е разрушена за една нощ, част от общността ни в Инстанбул е линчувана от тълпата, с помощта на армията са спасени посланника и семествойто му от пожар в посолството.

Въпреки официалната позиция на Турция за ненамеса в новосформираната република започват да пристигат въоръжени чети, в ислямския свят се организират кампании за събиране на средства за подпомагане на борещите се за независимост. В новосъздадената република са поканена репортери от цял свят, за да видят зверствата на настъпващата българска армия - масови гробове, избити деца, разрушени храмове...

В ООН Съветът за сигурност заклеймява България и издава резолюция за създаване на международен военен контингент с мироопазваща цел.

В Разград е създадена Независима Република Добружда, обхващаща град Разград и близките околности.

САЩ и Русия оглавяват военния контингент от Гърция, Румъния, Сърбия и Македония, заедно с няколко страна от Европа. Военния контингент атакува България от четири страни. Обезверената българска армия се оттегля от границите и не атакува контингента. В София над Народното събрание се вее знамето на ООН, заедно със знамената на Гърция, Сърбия, Румъния, Македония...

След края на военните действия равносметката е следната:

Република България се намира под международен протекторат, без президент и парламент до провеждане на нови демократични избори.

Хиляди хора са убити във военните действия в районите на Кърджали.
Хиляди още са избити по улиците на Варна, Пловдив, София, Видин...

Република Румелия получава признание като независима мюсюлманска република. От територията на България са откъснати областите Хасково, Смолян, Кърджали.

Независима Република Добруджа получава автономия в рамките на бъдеща федерация България, включваща в себе си Република Добруджа, Република Източна Македония (областите Благоевград и Кюстендил), Република България.

Българското правителство трябва да плати репарации в размер на 5 млрд евро на Република Кърджали.

България прекратява своето съществуване като независима република. Волен Сидеров се оттегля в новозакупената си вила в Северна Корея, където е посрещнат от всенародни тържества като герой...




Това е фантастика, която, ако бях заложна къща, бих приемал залози 1 : 1 000 000... но след събота вечерта вече приемам залози 1 : 100 000 ...

Дами и господа, ксенофобията НЕ Е ИЗХОД от корумпираните полигици. Тя е ИЗХОД от демокрацията.

Няколко пъти гледах бъдещи депутати от Атака. Те не могат да комуникират, те просто набиват лозунги в главите на хората. За тях не съществува "глажданско общество", а "народа", който, цитирам, "трябва да слуша посланията, а не да ги обсъжда"...

Това ли е изходът за България?

---

Странни неща написах, а?

do NOT click

Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
Автор Дpyrapят ПeтльoМодератор (КЗКЗБ)
Публикувано26.06.05 19:59



не, бе, друго те питам, какъв процент от хората между 21 и 30 години са пуснали бюлетина. Не какъв е делът на тези хора от общите бюлетини
Ами не знам какъв е процентът. Голям е. Освен това при тях вота за КБ е около 46%. Бъдещето ни го определят бабите ни и """""българите"""", които не са се връщали в България от 15 години и гласуват за едикоясипартия щото еди койси бил толерантен с малцинстава, чували, тези в кавичките - в Турция. Бъдещето ни определиха и фанатиците. Бъдещето ни определиха и онея 48%, които упражниха правото си да си клатят краката вкъщи с мисълта, какво ще им е хубаво в следващите 4 години да не спират да се оплакват.



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Пeтльo]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано26.06.05 20:03



Ами не знам за този въпрос...

Батка, помня аз как навремето се вбесявах че нямах възможност да гласувам...

В отговор на:

Ами не знам какъв е процентът. Голям е. Освен това при тях вота за КБ е около 46%. Бъдещето ни го определят бабите ни и """""българите"""", които не са се връщали в България от 15 години и гласуват за едикоясипартия щото еди койси бил толерантен с малцинстава, чували, тези в кавичките - в Турция. Бъдещето ни определиха и фанатиците. Бъдещето ни определиха и онея 48%, които упражниха правото си да си клатят краката вкъщи с мисълта, какво ще им е хубаво в следващите 4 години да не спират да се оплакват.




Но коммент...

do NOT click

Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторCтpeлeц (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 23:05



Жалко за ниската избирателна активност.
Хората са отчаяни, защото от никоя партия до сега не са видели добро.
Но просто трябваше да гласуват за по-малкото зло. Защото иначе идва най-голямато зло - комунисти и ДПС.
Не разбраха ли тези хора, че комунизъм = мизерия и разруха? Забравиха ли купоните при Луканов и гладните бунтове при Виденов? До кога трябва да тикаме престъпната комунистическа партия към властта?
Сините тотално се провалиха в 15 годишното си управление на Пловдив и въпреки това точно в нашия град имат най-добри резултати. Това също е неадекватно.
Дано все пак десницата преодолее личностните си вражди и се обедини.
Аз отдавна не живея в България, а за да гласувам вчера трябваше да мина 500 км. Чудно ми е как хора, които живеят в България и чиято съдба е пряко свързана с политическата реалност в нашата страна не си мръднаха задниците на 100 метра, за да гласуват...



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторCтpeлeц (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 23:05



Жалко за ниската избирателна активност.
Хората са отчаяни, защото от никоя партия до сега не са видели добро.
Но просто трябваше да гласуват за по-малкото зло. Защото иначе идва най-голямато зло - комунисти и ДПС.
Не разбраха ли тези хора, че комунизъм = мизерия и разруха? Забравиха ли купоните при Луканов и гладните бунтове при Виденов? До кога трябва да тикаме престъпната комунистическа партия към властта?
Сините тотално се провалиха в 15 годишното си управление на Пловдив и въпреки това точно в нашия град имат най-добри резултати. Това също е неадекватно.
Дано все пак десницата преодолее личностните си вражди и се обедини.
Аз отдавна не живея в България, а за да гласувам вчера трябваше да мина 500 км. Чудно ми е как хора, които живеят в България и чиято съдба е пряко свързана с политическата реалност в нашата страна не си мръднаха задниците на 100 метра, за да гласуват.



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Cтpeлeц]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано26.06.05 23:49



Това, което казваш, е част от предателството на тези хора. С техния вроден нихилизъм, с нежеланието им да погледнат истината в очите, с арогантното им държание пред възможността да дадат своя принос към бъдещето на държавата - тези хора обричат всички опити да бъде направено нещо с тази държава.

Макар че не съм фен на хамериканците, един техен президент, получил куршум в главата по-късно в Далас, беше казал:

"Не питай какво ти дава държавата, а виж ти какво си дал на нея".

Цитирам по памет. Тези предатели на националния интерес са пряко отговорни за докарването на БСП на власт, за невероятните резултати на ДПС, за наличието и успехът на Атака. Не политиците, а те ЛИЧНО СА ОТГОВОРНИ за това.

Тези нихилисти са неспособни да дадат нещо на държавата. Те са безродници, по-страши от еничарите - онези поне са имали цел и са я следвали, колкото и извратена да е тя. 45% от българите (с малки, уважителни изключения) показаха, че срамят името, за което 1324 години се борим да не изчезне и да запази смисълът си - БЪЛГАРИН.

Те са новите Андрешковци, новите Бай Ганьовци. Те са от онези хора, за които да се скатаеш и да мрънкаш на поразия е начин на живот, стил на поведение.

Извинения от типа "Ама нямаше за кого" са смешни. Да, всички политици са зло, но някои повече, други по-малко. Стрелец, ти като пребивавщ в друга държава знаеш, че и там не са цветя за мирисане. Всяко стадо си заслужава овчарите.

Обвинявам тези хора в още едно престъпление - те са лично отговорни турците и циганите, малцинствени групи в РБългария, да се чувстват като мнозинство. Вие, драги негласували, предадохте собствената си Родина по-добре от предателството на Димитър Общи. Защото България не е политиците, които я управляват, а хората, които живеят в нея.

И не циганите са за сапун, а турците да се махат, а вие, драги негласували, сте за лишаване от граждански права. Вие нямате право да се наречете ГРАЖДАНИ НА РЕПУБЛИКАТА!

Това са хората, които твърдят "Преклонена главица сабя не я сече", хората, които отвориха вратите на Царевград Търнов за едно магаре злато, хората, стояли в къщите си през Април 1876-та и са гледали сеира на "банда луди глави"...

---

Правилно го рече - Чудно ми е как хора, които живеят в България и чиято съдба е пряко свързана с политическата реалност в нашата страна не си мръднаха задниците на 100 метра, за да гласуват.

---

Съжалявам за емоционалното и може би скучно изказване, но 15 години ми омръзна да гледам как някакви мижитурки се скатават, като не гласуват, или гласуват на принципа "А бе той ще ни увеличи заплатите", а след 3 месеца са първите, които псуват държавата. ОМРЪЗНА МИ ОТ ТАКИВА ПЛУЖЕЦИ!!!

do NOT click



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
Автор1912 (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 23:54



Другарю Ейнджъл, много апокалиптични прогнози.....

Може ли да ви помоля някои с две изречения да ми обясни каква е тая партия Атака, в смисъл допреди две седмици нищо не се чуваше за тия (поне в dir-новините), а сега изведнъж са четвърта партия след ДПС?!? Щото и преди е имало сякви ненормалници на изборите, ама никoй не е взимал повече от 1%.

Аз съм в чужбина и само по интернет се информирам какво става вкъщи, но вчера инвестирах $2.50 в билети за метрото за благото на Родината :о))



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: 1912]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано27.06.05 00:06



Крайнолеви, с определен уклон към етнически чистки, анти-НАТО, анти-ЕС, неотговарящи на въпрос, по митингите си редуват протегнати ръце със свити юмруци...

Не си ли виждал крайнолеви? :) Ако не си в БГ, все си виждал някъде подобни "образи"...

Единствено се надявам да се разпадне групичката неграмотници, измежду които цъфтят ярки имено като доц. Сапарев, Петър Берон, Волен Сидеров, чух и зе Велко Вълканов...

do NOT click



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторCтpeлeц (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 00:48



Напълно съм съгласен с теб.
Дребни душици и Андрешковци. Само могат да мрънкат и подсмърчат, гледат какво да краднат и как да се скатаят.
Неспособни да се мобилизират и обединят в решителни моменти.
Неспособни да видят друго освен собствения им дребнав материален интерес.
Пълна липса на идеализъм и морал.
Обикновени свине.
Един гениален българин - Гоце беше казал във връзка с разцепленията във ВМРО, че просто това си е наша национална черта и имено тя е докарала турските султани в Европа. "Но какво да правим, когато си сме българи и страдаме от една обща болест".
http://www.geocities.com/mac_truth/secrets/goce.html

Но не трябва да бъдем и нихилисти.

Освен това аз виждам вина и в голяма част от гласуващите:
- Какъв питекантроп трябва да си, та да гласуваш за комунистите?
- Какъв трябва да си, та да гласуваш 2 пъти за един доказан некадърник (Чомака), само защото е издигнат от сините. А ако издигнат Чикатило пак ли ще гласуваме за тях??



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Cтpeлeц]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано27.06.05 01:21



Стрелец, знаеш, че Чомака спада в категорията "по-малко" зло. И екипа му, и той не са най-доброто за този град, но м-р Бийн беше още по-зле...

Както и да е, това е минало свършило.

От днас подписът ми ще символизира една моя нова идея. Жертвам си линка към моя си форум, за да я пропагандирам.

Казва се "ХОРА С КАМАНИ".

Същите онези, които 97-ма години си подредихме камъните кротко в градинката пред тогавашния партиен дом в Пловдив.



Тема Някои предложения и прогнози...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано27.06.05 09:18



В отговор на някои питания и тюхкания, а и защото вчерашния ми пост не беше приет (в отговор на Стефани):

1. Атака е най-коректна към останалите играчи, понеже взе дял от тези, които иначе нямаше да гласуват;
2. Избирателната активност надвиши очакванията ми с ок.4 процента - висока беше;
3. Избирателят се оказа много подготвен - нека не подценяваме хората - неправилно подадените бюлетини бяха единици, при това направено нарочно, като израз на колебание или недоволство;
4. Тези, които си свършихме навреме работата в СИК и влезнахме в Младежкия с номера до 70, в 21.30 си гледахме предаванията по телевизията...;
5. Не се използва капацитете на Панаира - подходящи са 10, 2, 3, и 6-та палати. Най-добър вариант, от гл. т. на безопасност и оперативност е 10-та с отцепване на района около нея и работещо барче и паркинг. По този начин градът няма да почувства транспортния проблем от "тапата" на улицата.
6. Крайно време е Младежкия да заработи ПО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ!;

7. За да се изпълнят всички изисквания на ребуса Избори 2005 и да няма нови наесен, има решение, удовлетворяващо поетите ангажименти на всички участници.
Според мен, то е следното:
БСП не съставя стабилно мнозинство и връща мандата (иначе Премиера трябва да е техен), НДСВ се коалира с БСП и ДПС, като Премиера е досегашния и запазват досегашните си позиции в повечето министерства, а БСП в приоритетно заявените - МОН, Социалното, Енергетиката, Здравното и евентуално още някое, със съответните замове в някои други, ДПС запазва позициите си в Земеделското, Агенции и др.
Председателя на парламента - от БСП...

Засега - толкоз.


Слънчев Изгрев,
благодаря за "зрението",
което в труден миг дари ми!


Тема Няма само една причина,нови [re: Fallen_Angel]  
Автор 3Mona (неоплакващ се)
Публикувано27.06.05 12:14



за това ни отношение И то не само към изборите...
Лесно е да се каже "нихилизъм", трудно е да се обясни защо при нас е толкова силен. Има достатъчно много по-тъпички от нас народи с държави, които не са и наполовината на нашата по качество, но никой (почти) не си ги плюе чак толкова.
Удивително е как за елементарни неща обвиняваме държавата си:
- доматите са наши по пазара, но скъпи - де..ба и държавата, няма да вкара малко конкурентна стока, за да се узаптят селяните
- домати бол, евтини - де..ба и държавата, няма да спре конкурентната стока, за да се помогне на селяните
- едно време нямаше автомобили на пазара (к'во ли имаше) - де..ба и държавата, няма да вкара автомобили на тоя народ
- сега автомобили бол, чак задръствания стават - де..ба и държавата, няма да вкара малко ред, 'мчи то кьораво и сакато кара кола.
- мръсотията по улиците - де..ба и държавата, няма кой да почисти
- хвърля си обелките от банана на улицата - де..ба и държавата, нали и тя трбва нещо да свърши
И така е за всичко - вкл. и за презервативите - де..ба и държавата, на времето се късаха, сега се огъват.

Разбира се, мнението за политиците е връхта - СЯКАШ НИ ГИ ВНАСЯТ ОТ КАЛМИКИЯ, а не са наши родни чеда, комшии, с толкова миризливи цървули, колкото са и нашите...

Според мен, ние сме си били такива отдавна - ревливи, мързеливи и безбожни, комунизЪмът само изигра ролята на катализатор и засили многократно тези ни черти.
И ето как рефлектира това върху избирателната ни способност - търсим ОНЯ, който ще ни поглади по скудоумните главички, ще ни избърше сополките и ще ни каже:
- Не бойте се, аз (ние) ще ви оправя/им, от вас се иска да не се преработвате много-много, нали помните как беше по ОНОВА време - ТеКеЗе-то - за крадене, а личното за работа; гражданята ще се клатокурчат пак по 8ч в нищо непроизвеждащи заводи, абе - Dolce Far Niente...
И старите ще си чупят краката да гласуват, за да върнат "онова време", а младите викат "Всички са маскари, всички са маскари" и си гледат в пъпа на фона на чалга ритъм, за да кажат след това - 'мчи нали ви казвахме, за 'ко да гласуваме...


- Лого?
- Плачеща върба!!!


Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
Автор1912 (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 16:17



Бря! Ми в България крайнолеви не съм виждал. Имаше по едно време един отец Гелеменов такъв подобен ама той беше крайнодесен.
Мерси за инфото все пак



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Cтpeлeц]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано27.06.05 21:25



.........

а не мислиш ли че този глад беше провокиран? да, да... именно за да се свали правителството

и аз съм се редил на опашки за олио, млеко и хляб, но никога не съм си мислил, че причината е Луканов, Виденов или който и да било друг от политиката..

Има толкова хора, за които почти нищо не се знае и точно те дърпат конците.

Не е важно кой те управлява, Стрелец. Важното е как го прави. Чудо голямо като някой е демократ, а ти броиш стотинките.



Тема Гений си ти, а не Слав...нови [re: Cлaв]  
Автор 3Mona (неоплакващ се)
Публикувано27.06.05 22:59



Бравос на таквиз люде. Ние по-простите - просто си гладувахме, и както подобава на простотията ни, си обяснявахме нещата ей така - простичко - некадърни управници, комунисти (доказали се с некадърността навсякъде откъдето са минали) ни докараха до тук - Галошко, Луканов, Виденов, Стан...(пардон, на него му предстои) . Простотия, брато, к'во да праиш.
Обаче, през цялото време е имало хора, които са ЗНАЕЛИ, че има нейде там подли КОНСПИРАТОРИ, чийто единствена цел в живота е да съсипят НАС, великия народ, който е предназначен за вселенски дела, и именно те са докарали глада, инфлацията и инфлуенцата, а сега и акарите, по-известни като кърлежи.

Чакам, не, моля ви, о, велики ДЕКОНСПИРАТОРИ, да ни святкате вече овреме, та да знаем, чия подла персона стои зад нашите тегоби, и кого да пцуем, кога по ракия ударим


- Лого?
- Плачеща върба!!!


Тема Dir ниовини????нови [re: 3Mona]  
Автор1912 (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 14:58



Прочетохте ли какво пише в dir-а? Цитирам:
"1500 български евреи белязани от ”Атака”?
28 юни 2005 / News.dir.бг
Списък с над 1500 български евреи се появи във форума на интернет-сайта на коалиция "Атака". Темата е озаглавена "Не сме ли толерантни" и започва с антисемитски цитати
Евреите са като "заразена от чума, прокажена и опасна раса, която заслужава изкореняване от деня на раждането", съобщи БГНЕС като цитира БНР. В списъка са Милчо Левиев, проф. Нансен Бехар, Соломон Паси, кметът Стефан Софиянски (който отрече да има еврейска нишка), председателят на БАН акад. Иван Юхновски......"

Ми що не земете да публикувате някоя новина от форума на топспорт, бе да ви е*а скапаните журналисти, примерно 1500 говеда заплашени с публичен анален секс от привърженици на ЦСКА (щях да дам друг пример, ама айде нали всички сме от Пловдив). Бaхти загубения тъп dir, и той е пълна боза, а аз ги имах за сериозен сайт.

Тва първо, а второ че статията е написана напълно неграмотно и излиза че БНР съобщава че евреите са заразени от чума. :о)))

Мизерници... Чак ми стана смешно. Щях да им пиша на тях ама няма е-мейл за контакти



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано28.06.05 15:34



с мощни викове "Атака", оплакаха се четири циганки метачки от пловдивската комунална фирма "Екоглобал". В неделя рано сутринта работничките почиствали района до местния офис на коалиция "Атака", когато внезапно срещу тях скочили яките младежи. Единият дал тон: "Атака" и всички подели призива, като подгонили метачките да ги бият. Едва успяхме да се спасим от юмруците им с писъци и бягство, споделя жената, която не пожела да каже името си от страх.
Та за залозите говорех... 1: 10 000...

Редактирано от Дpyrapят Fallen_Angel на 28.06.05 15:54.



Тема Re: Гений си ти, а не Слав...нови [re: 3Mona]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано28.06.05 16:03



Тримона, хайде без ирония, приятел!

Много е лесно да си обясняваш всичко в тоя живот с боята на политиците.
Ами във Франция кой управлява? Да не би да са демократи?

И пак си живеят хората добре. Виж какви пътища имат само. Опс, няма как да видиш. Не си пътувал там с кола предполагам. А аз ходя във тази посока много много често.

Историята е пълна с примери, от които много ясно може да се види, че благосъстоянието на една нация не се определя от цветът на партията, която ръководи държавата.

Разбери, че демократичното правителство не значи абсолютно нищо.

Вземи и прочети 3-те части на Световна конспирация, а не да четеш само книги за мрежи, компютри и прочие... което не значи, че не е важно

Какво е федералният резерв за САЩ? Знаеш ли?

Ако не знаеш ще ти кажа в другия постинг.....


И още един път те моля - без ирония



Тема Иначе, к'во?нови [re: Cлaв]  
Автор 3Mona (неоплакващ се)
Публикувано28.06.05 18:30



Нещо все нервен го раздаваш, пич, все акъли даваш. Я се стегни.

Относно книгите от типа на цитираната от теб, като по-голям от теб ще ти кажа, че в съответния етап от живота си и аз съм им падал на нивото. Нищо полезно, даже и в най-добрите. Но има много вреда!!! Точно тия книги подхранват нашенския мързел (и общославянския, за да разбереш какво е И сарказъм) и почваме да крещим с цяло гърло "Пречаааааат ни, мамка им!"
- карат неправилно по нашите улици, които преди това с направили с много дупки,
- изработват некачествено нашите стоки, за да купуваме техните,
- не чистят улиците, които преди това са засрали
- карат ни да избираме все едни кофти политици, а за тях си пазят готините
- все пускат едни филми, в които е животът е песен, а той е кучешки, но ние вече сме се полъгали и искаме там да живеем
-...
-...
-...
Останалото можеш сам да го попълниш - с какво още ни работят мръсните КОНСПИРАТОРИ.
Къде е вредата, ще попиташ - простичко казано, вместо да се вземем в ръце и да заработим на принципа "Всеки да си ВЪРШИ КАКТО ТРЯБВА неговата работа!!!" ние търсим по вола теле, за да не правим нищо или в най-добрия случай си изучаваме очните ябълки през носните си кухини, а в паузите казваме "'Мчи те ни пречат, ей на и в книгите го пише"...

И ако ми разрешиш накрая ще завърша с цитат (мнооого неточен) от един голям писател. Той описва доста картинно перипетиите на народа си (планински) - и те се опитвали, като всички останали, да слезнат от планината като дръпнат чуждо чердженце, но все бой ядяли. И така няколко века. Накрая к'во да правят - върнали се обратно и се захванали да ги обработват, направили ги за чудо и приказ, така както много други равнинни народи НИКОГА не са гледали земята си.
Става въпрос за швейцарците. А банките са им ги дали КОНСПИРАТОРИТЕ занчително по-късно, вервай ми

И все пак длъжен съм да завърша в твоя стил - писателят е Макс Фриш, но тъй като не е автор на конспиративни теории, не го знаеш.


- Лого?
- Плачеща върба!!!


Тема Re: Иначе, к'во?нови [re: 3Mona]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано28.06.05 20:33



Нервен?! На такъв ли ти изглеждам? Е, жалко..

Иначе за акълите, давам ги когато виждам, че някой има нужда от тях.

За теб забелязвам обаче същата тенденция. Все някой ти крив и все не прави нещо така, както ти го искаш. Помня случката с онова момиче, което идваше от не знам си къде за изпит в МЕИ. И твоята "цветуща" реплика, батка, беше нещо от типа - абе за вас няма ли интернет карти... не помня точно

Така че, много моля, не ми намирай косури. Има кой да го прави.

Много просто казано, този форум е за мнения. Ако си мислиш, че ти си правия - в грешка си. Със сигурност някъде греша и аз.

Но за едно нещо наистина не си прав - конспираторите съществуват. Ама или не можеш да го разбереш, или се правиш че не разбираш. Но сам не виждаш как си противоречиш.

Както и да е. Не виждам никакъв смисъл да си губя времето в празни спорове. Достатъчно го правих в клуб Стара Загора. Време е да спра.

А това кой е "по-стар" - предполагам, че няма как да знаеш.



Със здраве, Тримона



Тема Re: Иначе, к'во?нови [re: Cлaв]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано29.06.05 08:34



хам чи ти нали сам каза, че си на 28 години. Предполагам тримона мое да направи сметка кой е по-стар.

Дудек маха, кляка, прави чудеса от храброст...


Тема А тъй, дай ми да разбера!!!нови [re: Cлaв]  
Автор 3Mona (неоплакващ се)
Публикувано29.06.05 12:10




В отговор на:

Момци, има вече доста по-нагледни начини за обяснение на дадено местоположение. (Е, вярно, че сайта е наше дело, макар и по желание на клиента да е с доста семпъл дизайн. НО ХОСТИНГА НЕ Е НАШ!!!!)



Ето твоята интерпретация:
В отговор на:

И твоята "цветуща" реплика, батка, беше нещо от типа - абе за вас няма ли интернет карти... не помня точно



Нервен си нещо, та бъркаш спомените, не смятам че послъгваш. Не държа на извинението ти, чак толкова...

Относно спора - пич, аз не споря с теб, опазил ме господ - да не съм Дръндьо Заарски. Разбира се, че ще защитаваш КНИГАТА на живота си, тя ти дава необходимото обяснение - че НИЩО не зависи от теб и правото да бъдеш ПЛАЧЕЩА ВЪРБА. Ами реви си на воля, аз съм демократ, НООО нема 'а ти бришем сополите!!!


- Лого?
- Плачеща върба!!!


Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 12:13



На кои хора викаш "неграмотници"?
На малкия пръст не можеш да им се качиш!
Нито по образование, нито по интелект!
А, сега пак ми вземи думата, защото ти не търпиш друго мнение освен своето!
Чао!



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Mapия]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано29.06.05 12:19



Неграмотници са на тема демокрация и толерантност.

Образованието и интелекта им са изфирясали след като подкрепят подобна формация.

И думата отнемам на псуващите, ако ти си такава - отнеми си я сама.



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 12:25



Никога не съм псувала и едва ли тепърва ще се науча!
А думата ми я отне просто защото отказах да разсъждавам като теб!
Между другото, в къщите на старите пловдивчани не употребяват груби думи,
какво остава за псувни?!!



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Mapия]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано29.06.05 12:26



В отговор на:

Между другото, в къщите на старите пловдивчани не употребяват груби думи,
какво остава за псувни?!!




Стари като възраст ли?

Кога и къде съм ти отнел думата?



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 12:41



1. В смисъл на истинските! Струва ми се, че се изразявам ясно.
2. Тук, в клуба.



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Mapия]  
Автор Дpyrapят ПeтльoМодератор (КЗКЗБ)
Публикувано29.06.05 12:45



1. Моля?? Старите пловдивчани не псували хехехе. стига, бе, значи аз си въобразявам за дядо ми примерно



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Пeтльo]  
Автор|Mapия (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 12:46



Моите извинения за дядо ти.



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Mapия]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано29.06.05 12:50



1. Дрън-дрън, ти ги изкара богове, което е мноооого далеч от истината. Познавам хора 7-8 поколение пловдивчани, които си псуват като са ядосани, така че то си е до човека, а не до родословието му.

2. "Тук, в клуба" - с това твърдение направо изясни каква е хавата. Цитат, време, тема - що да казваш, нали?... Ти си над тези неща...



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 13:20



Нещо май не се разбираме. Кои са "боговете"? Всеки като е ядосан реагира кой по-бурно , кой по-спокойно....Зависи от натурата на човека, от възпитанието и т.н. А пловдивчани са си хубави хора като цяло. За стадото и
мършата не ми се говори.
Ще ти припомня как ми отне достъпа до клуба, но не ми се искат пак разправии, обиди и прочее... Ще си помисля.
Все пак, ако може един съвет: може да не те интересува хорското мнение, но всеки си има право на него, нали? Не можем всички да приличаме на тебе. Ще стане много скучно.



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Mapия]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано29.06.05 13:33



Ами припомни ми, защото от доста време съм мод тук и ако мислиш, че помня всички неща...



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 13:40



ОК. Ще почакам малко да дойдеш на моето мнение, защото това ще стане, за мое най-голямо съжаление. Тогава може би ще ме разбереш.



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Mapия]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано29.06.05 13:47



Xexe :) Доколкото си спомням последните изтрити и махнати мнения са за "превъзходството" на СтЗ над Пловдив и една-две политически теми... На кое от тези "мнения" трябва да дойда?



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 13:57



Ехидността е излишна. Аз не злобея, че ще дойде време да мислиш като мен.
Напротив, бих се радвала да не съм права. Но имам много малко надежда това да се случи.
Чао, скъпи Мод. И до скоро...



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Mapия]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано29.06.05 15:04





Великолепно използване на "загадъчност" - като нямаш какво да кажеш се правиш на потаен...

Изясни се та да говорим



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 15:45



Защо пък да съм потайна? Просто не искам конфронтация. Един път опитах и ми видя сметката. Сега внимавам. Виждаш ли колко си ме уплашил. Гордей се. Много неща ще ти кажа "когато му дойде времето". /А, дано не дойде..../



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Mapия]  
Автор katt (буйна)
Публикувано29.06.05 18:25



Малеееее, как действаш на жените самоооо.......
Виж какви силни чуства предизвикваш ...

Но ти предлагам, на тези, които са прекалено страхливи и не казват нищо, дори след десетият си постинг, не им обръщай внимание! Който каквото има да си казва, да си казва - иначе защо изобщо се включва в дискусията - безсмислено е.

ЖИВЕЙ ГОРЕЙКИ


Тема Re: А тъй, дай ми да разбера!!!нови [re: 3Mona]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано29.06.05 19:06



за любителите на книгата на живота - клуб Православие или Християнство

честно казано аз тия 3 части не съм ги чел от кора до кора, а само съм ги прехвърлял, т.е. това, което ме интересува.

явно едно нещо не можеш да разбереш - че говорим едно и също нещо по два различни начина. Разбира се, доста от дребните детайли зависят от нас, а не от конспираторите - да не си хвърляме боклука през терасата, да даваме път на пешеходците, да не караме по улиците и пътищата като за последно, да си плащаме данъците, да не правим лошо за другия..

искрено се надявам, че ме разбираш

а за другите глобални неща:

- какво става като спадне добивът на петрол
- какво става, когато някой предложи много долари на пазара
- какво става, когато на Клинтън направят свирка
- какво става, когато свалят лихвения процент....

пак си има закономерност, но това вече е резултат от някакво предшестващо действие....

наистина спирам, защото виждам, че няма смисъл


Поздрави,
Слав

Редактирано от Cлaв на 29.06.05 20:56.



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Mapия]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано29.06.05 20:32



Ми лошо няма... "Като му дойде времето" и "Вервайте ми" малко поостаряха като похват, не мислиш ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.