Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 21.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Mapия]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано29.06.05 12:50



1. Дрън-дрън, ти ги изкара богове, което е мноооого далеч от истината. Познавам хора 7-8 поколение пловдивчани, които си псуват като са ядосани, така че то си е до човека, а не до родословието му.

2. "Тук, в клуба" - с това твърдение направо изясни каква е хавата. Цитат, време, тема - що да казваш, нали?... Ти си над тези неща...



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 13:20



Нещо май не се разбираме. Кои са "боговете"? Всеки като е ядосан реагира кой по-бурно , кой по-спокойно....Зависи от натурата на човека, от възпитанието и т.н. А пловдивчани са си хубави хора като цяло. За стадото и
мършата не ми се говори.
Ще ти припомня как ми отне достъпа до клуба, но не ми се искат пак разправии, обиди и прочее... Ще си помисля.
Все пак, ако може един съвет: може да не те интересува хорското мнение, но всеки си има право на него, нали? Не можем всички да приличаме на тебе. Ще стане много скучно.



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Mapия]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано29.06.05 13:33



Ами припомни ми, защото от доста време съм мод тук и ако мислиш, че помня всички неща...



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 13:40



ОК. Ще почакам малко да дойдеш на моето мнение, защото това ще стане, за мое най-голямо съжаление. Тогава може би ще ме разбереш.



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Mapия]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано29.06.05 13:47



Xexe :) Доколкото си спомням последните изтрити и махнати мнения са за "превъзходството" на СтЗ над Пловдив и една-две политически теми... На кое от тези "мнения" трябва да дойда?



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 13:57



Ехидността е излишна. Аз не злобея, че ще дойде време да мислиш като мен.
Напротив, бих се радвала да не съм права. Но имам много малко надежда това да се случи.
Чао, скъпи Мод. И до скоро...



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Mapия]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано29.06.05 15:04





Великолепно използване на "загадъчност" - като нямаш какво да кажеш се правиш на потаен...

Изясни се та да говорим



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 15:45



Защо пък да съм потайна? Просто не искам конфронтация. Един път опитах и ми видя сметката. Сега внимавам. Виждаш ли колко си ме уплашил. Гордей се. Много неща ще ти кажа "когато му дойде времето". /А, дано не дойде..../



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Mapия]  
Автор katt (буйна)
Публикувано29.06.05 18:25



Малеееее, как действаш на жените самоооо.......
Виж какви силни чуства предизвикваш ...

Но ти предлагам, на тези, които са прекалено страхливи и не казват нищо, дори след десетият си постинг, не им обръщай внимание! Който каквото има да си казва, да си казва - иначе защо изобщо се включва в дискусията - безсмислено е.

ЖИВЕЙ ГОРЕЙКИ


Тема Re: А тъй, дай ми да разбера!!!нови [re: 3Mona]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано29.06.05 19:06



за любителите на книгата на живота - клуб Православие или Християнство

честно казано аз тия 3 части не съм ги чел от кора до кора, а само съм ги прехвърлял, т.е. това, което ме интересува.

явно едно нещо не можеш да разбереш - че говорим едно и също нещо по два различни начина. Разбира се, доста от дребните детайли зависят от нас, а не от конспираторите - да не си хвърляме боклука през терасата, да даваме път на пешеходците, да не караме по улиците и пътищата като за последно, да си плащаме данъците, да не правим лошо за другия..

искрено се надявам, че ме разбираш

а за другите глобални неща:

- какво става като спадне добивът на петрол
- какво става, когато някой предложи много долари на пазара
- какво става, когато на Клинтън направят свирка
- какво става, когато свалят лихвения процент....

пак си има закономерност, но това вече е резултат от някакво предшестващо действие....

наистина спирам, защото виждам, че няма смисъл


Поздрави,
Слав

Редактирано от Cлaв на 29.06.05 20:56.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.