Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 23.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Пeтльo]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано26.06.05 19:27



Точно това е казано, какъв процент от вота е дошъл от съответната възрастова група...

Направи сметка, знам че ги обичаш, какъв е процентът на вота от хората над 50 години?

do NOT click



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Fallen_Angel]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано26.06.05 19:50



В отговор на:


За ужас на левите сили Пловдив отново удържа десно-центристкия си фронт.




За съжаление още по-големият ужас на тези избори се нарича "Атака".

Факт е, че вотът на 296 000 българи се насочи към крайноляво течение, което не толерира етнически мир и търпимост, настоява за етнически и религиозно чиста държава (защо ли това ми звучи познато???)...

Още по-лошо е, че че в Пловдив нещата са подобни:
КОАЛИЦИЯ "АТАКА" 12946 8.45 %

Това е едно кафяво червено петно и върху Републиката, и върху града в частност - запознатите с историята знаят защо казвам "кафяв"...

Нашето общество, като гражданско такова, вече не само е болно, то е туморно болно. Самите факти говорят и потвърждават това - преди 4 години милиони гласуваха в едно казано на акцент "Вервайте ми", сега гласуваха за един лозунг "Bulgariа uber alles"...

Върнахме се в началните години след 89-та - странни хора с блясък в очите говорят нереални неща...

И ДПС, и Атака разчитат на едно и също разцепление на обществото - по етнически принцип, а това е като да влезем в завод за амуници в барутни погреб със запалка Зипо в ръка и да си запалиш цигарата...

В отговор на:

Искренно се надявам следващата прогноза, която ще направя, да е само в (извратеното според някои, седесарско) съзнание:

Волен и сие влизат в правителството в знак на отчаяние на БСП и ДПС. Силов министър става самия Волен Сидеров.

Една година по-късно, при засилващ си полицейски терор над малцинствата, нелегално създадената групировка "Аллах Акбар" извършва терористичен акт - опожарява църква в Рудозем. На следващия ден разбесняла се тълпа от симпатизанти на Атака нападат съседната джамия по време на молитва и хвърлят бомба насред богомолците...

Два месеца по-късно Волен Сидеров излиза по националната телевизия и обявява, че за започналата гражданска война е виновна системата на демократични избори и избираемо правителство, и под всенародна подкрепа той отменя Конституцията, Народното събрание е закрито. Обявена е обща мобилизация.

Два дни по-късно е обявена република Румелия със столица Кърджали и президент Ахмед Доган (който се намира вече два месеца в затвор в София). Новосформираната република отчаяно иска помощ от Турция за въоръжаване на армията си, за момента водеща отчаяна битка с българската армия. В Турция се засилва подкрепата за едноверците в границите на РБългария. Българската църква в Истанбул е разрушена за една нощ, част от общността ни в Инстанбул е линчувана от тълпата, с помощта на армията са спасени посланника и семествойто му от пожар в посолството.

Въпреки официалната позиция на Турция за ненамеса в новосформираната република започват да пристигат въоръжени чети, в ислямския свят се организират кампании за събиране на средства за подпомагане на борещите се за независимост. В новосъздадената република са поканена репортери от цял свят, за да видят зверствата на настъпващата българска армия - масови гробове, избити деца, разрушени храмове...

В ООН Съветът за сигурност заклеймява България и издава резолюция за създаване на международен военен контингент с мироопазваща цел.

В Разград е създадена Независима Република Добружда, обхващаща град Разград и близките околности.

САЩ и Русия оглавяват военния контингент от Гърция, Румъния, Сърбия и Македония, заедно с няколко страна от Европа. Военния контингент атакува България от четири страни. Обезверената българска армия се оттегля от границите и не атакува контингента. В София над Народното събрание се вее знамето на ООН, заедно със знамената на Гърция, Сърбия, Румъния, Македония...

След края на военните действия равносметката е следната:

Република България се намира под международен протекторат, без президент и парламент до провеждане на нови демократични избори.

Хиляди хора са убити във военните действия в районите на Кърджали.
Хиляди още са избити по улиците на Варна, Пловдив, София, Видин...

Република Румелия получава признание като независима мюсюлманска република. От територията на България са откъснати областите Хасково, Смолян, Кърджали.

Независима Република Добруджа получава автономия в рамките на бъдеща федерация България, включваща в себе си Република Добруджа, Република Източна Македония (областите Благоевград и Кюстендил), Република България.

Българското правителство трябва да плати репарации в размер на 5 млрд евро на Република Кърджали.

България прекратява своето съществуване като независима република. Волен Сидеров се оттегля в новозакупената си вила в Северна Корея, където е посрещнат от всенародни тържества като герой...




Това е фантастика, която, ако бях заложна къща, бих приемал залози 1 : 1 000 000... но след събота вечерта вече приемам залози 1 : 100 000 ...

Дами и господа, ксенофобията НЕ Е ИЗХОД от корумпираните полигици. Тя е ИЗХОД от демокрацията.

Няколко пъти гледах бъдещи депутати от Атака. Те не могат да комуникират, те просто набиват лозунги в главите на хората. За тях не съществува "глажданско общество", а "народа", който, цитирам, "трябва да слуша посланията, а не да ги обсъжда"...

Това ли е изходът за България?

---

Странни неща написах, а?

do NOT click

Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
Автор Дpyrapят ПeтльoМодератор (КЗКЗБ)
Публикувано26.06.05 19:59



не, бе, друго те питам, какъв процент от хората между 21 и 30 години са пуснали бюлетина. Не какъв е делът на тези хора от общите бюлетини
Ами не знам какъв е процентът. Голям е. Освен това при тях вота за КБ е около 46%. Бъдещето ни го определят бабите ни и """""българите"""", които не са се връщали в България от 15 години и гласуват за едикоясипартия щото еди койси бил толерантен с малцинстава, чували, тези в кавичките - в Турция. Бъдещето ни определиха и фанатиците. Бъдещето ни определиха и онея 48%, които упражниха правото си да си клатят краката вкъщи с мисълта, какво ще им е хубаво в следващите 4 години да не спират да се оплакват.



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Пeтльo]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано26.06.05 20:03



Ами не знам за този въпрос...

Батка, помня аз как навремето се вбесявах че нямах възможност да гласувам...

В отговор на:

Ами не знам какъв е процентът. Голям е. Освен това при тях вота за КБ е около 46%. Бъдещето ни го определят бабите ни и """""българите"""", които не са се връщали в България от 15 години и гласуват за едикоясипартия щото еди койси бил толерантен с малцинстава, чували, тези в кавичките - в Турция. Бъдещето ни определиха и фанатиците. Бъдещето ни определиха и онея 48%, които упражниха правото си да си клатят краката вкъщи с мисълта, какво ще им е хубаво в следващите 4 години да не спират да се оплакват.




Но коммент...

do NOT click

Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторCтpeлeц (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 23:05



Жалко за ниската избирателна активност.
Хората са отчаяни, защото от никоя партия до сега не са видели добро.
Но просто трябваше да гласуват за по-малкото зло. Защото иначе идва най-голямато зло - комунисти и ДПС.
Не разбраха ли тези хора, че комунизъм = мизерия и разруха? Забравиха ли купоните при Луканов и гладните бунтове при Виденов? До кога трябва да тикаме престъпната комунистическа партия към властта?
Сините тотално се провалиха в 15 годишното си управление на Пловдив и въпреки това точно в нашия град имат най-добри резултати. Това също е неадекватно.
Дано все пак десницата преодолее личностните си вражди и се обедини.
Аз отдавна не живея в България, а за да гласувам вчера трябваше да мина 500 км. Чудно ми е как хора, които живеят в България и чиято съдба е пряко свързана с политическата реалност в нашата страна не си мръднаха задниците на 100 метра, за да гласуват...



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторCтpeлeц (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 23:05



Жалко за ниската избирателна активност.
Хората са отчаяни, защото от никоя партия до сега не са видели добро.
Но просто трябваше да гласуват за по-малкото зло. Защото иначе идва най-голямато зло - комунисти и ДПС.
Не разбраха ли тези хора, че комунизъм = мизерия и разруха? Забравиха ли купоните при Луканов и гладните бунтове при Виденов? До кога трябва да тикаме престъпната комунистическа партия към властта?
Сините тотално се провалиха в 15 годишното си управление на Пловдив и въпреки това точно в нашия град имат най-добри резултати. Това също е неадекватно.
Дано все пак десницата преодолее личностните си вражди и се обедини.
Аз отдавна не живея в България, а за да гласувам вчера трябваше да мина 500 км. Чудно ми е как хора, които живеят в България и чиято съдба е пряко свързана с политическата реалност в нашата страна не си мръднаха задниците на 100 метра, за да гласуват.



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Cтpeлeц]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано26.06.05 23:49



Това, което казваш, е част от предателството на тези хора. С техния вроден нихилизъм, с нежеланието им да погледнат истината в очите, с арогантното им държание пред възможността да дадат своя принос към бъдещето на държавата - тези хора обричат всички опити да бъде направено нещо с тази държава.

Макар че не съм фен на хамериканците, един техен президент, получил куршум в главата по-късно в Далас, беше казал:

"Не питай какво ти дава държавата, а виж ти какво си дал на нея".

Цитирам по памет. Тези предатели на националния интерес са пряко отговорни за докарването на БСП на власт, за невероятните резултати на ДПС, за наличието и успехът на Атака. Не политиците, а те ЛИЧНО СА ОТГОВОРНИ за това.

Тези нихилисти са неспособни да дадат нещо на държавата. Те са безродници, по-страши от еничарите - онези поне са имали цел и са я следвали, колкото и извратена да е тя. 45% от българите (с малки, уважителни изключения) показаха, че срамят името, за което 1324 години се борим да не изчезне и да запази смисълът си - БЪЛГАРИН.

Те са новите Андрешковци, новите Бай Ганьовци. Те са от онези хора, за които да се скатаеш и да мрънкаш на поразия е начин на живот, стил на поведение.

Извинения от типа "Ама нямаше за кого" са смешни. Да, всички политици са зло, но някои повече, други по-малко. Стрелец, ти като пребивавщ в друга държава знаеш, че и там не са цветя за мирисане. Всяко стадо си заслужава овчарите.

Обвинявам тези хора в още едно престъпление - те са лично отговорни турците и циганите, малцинствени групи в РБългария, да се чувстват като мнозинство. Вие, драги негласували, предадохте собствената си Родина по-добре от предателството на Димитър Общи. Защото България не е политиците, които я управляват, а хората, които живеят в нея.

И не циганите са за сапун, а турците да се махат, а вие, драги негласували, сте за лишаване от граждански права. Вие нямате право да се наречете ГРАЖДАНИ НА РЕПУБЛИКАТА!

Това са хората, които твърдят "Преклонена главица сабя не я сече", хората, които отвориха вратите на Царевград Търнов за едно магаре злато, хората, стояли в къщите си през Април 1876-та и са гледали сеира на "банда луди глави"...

---

Правилно го рече - Чудно ми е как хора, които живеят в България и чиято съдба е пряко свързана с политическата реалност в нашата страна не си мръднаха задниците на 100 метра, за да гласуват.

---

Съжалявам за емоционалното и може би скучно изказване, но 15 години ми омръзна да гледам как някакви мижитурки се скатават, като не гласуват, или гласуват на принципа "А бе той ще ни увеличи заплатите", а след 3 месеца са първите, които псуват държавата. ОМРЪЗНА МИ ОТ ТАКИВА ПЛУЖЕЦИ!!!

do NOT click



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
Автор1912 (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 23:54



Другарю Ейнджъл, много апокалиптични прогнози.....

Може ли да ви помоля някои с две изречения да ми обясни каква е тая партия Атака, в смисъл допреди две седмици нищо не се чуваше за тия (поне в dir-новините), а сега изведнъж са четвърта партия след ДПС?!? Щото и преди е имало сякви ненормалници на изборите, ама никoй не е взимал повече от 1%.

Аз съм в чужбина и само по интернет се информирам какво става вкъщи, но вчера инвестирах $2.50 в билети за метрото за благото на Родината :о))



Тема Re: Пловдив удържа десния фронтнови [re: 1912]  
Автор Дpyrapят Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано27.06.05 00:06



Крайнолеви, с определен уклон към етнически чистки, анти-НАТО, анти-ЕС, неотговарящи на въпрос, по митингите си редуват протегнати ръце със свити юмруци...

Не си ли виждал крайнолеви? :) Ако не си в БГ, все си виждал някъде подобни "образи"...

Единствено се надявам да се разпадне групичката неграмотници, измежду които цъфтят ярки имено като доц. Сапарев, Петър Берон, Волен Сидеров, чух и зе Велко Вълканов...

do NOT click



Тема Re: Пловдив удържа десния фронт [re: Дpyrapят Fallen_Ange]  
АвторCтpeлeц (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 00:48



Напълно съм съгласен с теб.
Дребни душици и Андрешковци. Само могат да мрънкат и подсмърчат, гледат какво да краднат и как да се скатаят.
Неспособни да се мобилизират и обединят в решителни моменти.
Неспособни да видят друго освен собствения им дребнав материален интерес.
Пълна липса на идеализъм и морал.
Обикновени свине.
Един гениален българин - Гоце беше казал във връзка с разцепленията във ВМРО, че просто това си е наша национална черта и имено тя е докарала турските султани в Европа. "Но какво да правим, когато си сме българи и страдаме от една обща болест".
http://www.geocities.com/mac_truth/secrets/goce.html

Но не трябва да бъдем и нихилисти.

Освен това аз виждам вина и в голяма част от гласуващите:
- Какъв питекантроп трябва да си, та да гласуваш за комунистите?
- Какъв трябва да си, та да гласуваш 2 пъти за един доказан некадърник (Чомака), само защото е издигнат от сините. А ако издигнат Чикатило пак ли ще гласуваме за тях??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.