Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:07 28.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Ето ги истинските проблеми !!!нови  
АвторГpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 09:40



1-Пловдив е най-гъсто населения град в България, като следващия го е 4 пъти по-рядко населен! Също така нито един район на града не покрива минималните изисквания за зелени площи(това е основен екологичен проблем), а на всичкото отгоре нещата вървят на по-зле...
2-Пловдив е най-малката община(като площ) и може би единствената в България, която не в ключва в себе си нито едни друго населено място... Това е основен проблем за бизнеса в градън ни и ни принуждава да се инвестира в селата около Пловдив, които са в други общини!!! Пловдив има нужда от незабавно разширяване. Жив пример е софия, където на 20км(центъра) от града се води квартал!!!
3-Градския транспорт - За него нямам какво да коментирам освен да кажа, че общинарите се оакаха(с извинение), защото ще продават 67% вместо 66% и по този начин общината губи правото си на блокираща квота(трагедия отвсякъде...)
4-Начина по който изглежда града - аз лично имам чувството, че почти не се полагат грижи... Светофарите са под всякаква критика, особено за левите завои! На спирките на обществения транспорт няма указателни табели, коя линия от кога до кога се движи, по какъв маршрут и т.н.
5, 6, 7 и т.н. оставям за следващото ми посещение



Това ти е постинга на кирилица. Отне ми 3 минути да го препиша. Иначе ми е пределно ясно що пишеш на шльокавица, пълно беше с БЕЗУМНИ правописни грешки. Няма значение - почнал си в началото да пишеш на кирилица, заглавието и т.н. - използвай кредор - същите са буквите.

P.S. Sori 4e pak pi6a na Me6avica,no ako trqbva6e da pi6a na Bg. 6te 6e da mi otneme cqla ve4enost !!!

Редактирано от пeтeл на 17.06.05 12:56.



Тема Re: Ето ги истенските проблеми !!!нови [re: Гpaждaнин]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано17.06.05 10:36



Пич, писането на кирилица ще ти отнеме точно толкова време, колкото и на маймуница - клавишите са същите с някои малки изключения. Освен това ти показаха как да ползваш кредор.
Виж нямам против да пишеш на латиница, ако нямаш друга възможност. Но другото си е .... хм, лигня.
Пък и да ти кажа главата ме заболя докато стигна до третото ти изречение. и се отказах да чета по-натам. Ако искаш да се получи някаква дискусия - пробвай се да пишеш на кирилица.

Дудек маха, кляка, прави чудеса от храброст...


Тема Re: Ето ги истенските проблеми !!!нови [re: f(x)dx]  
Автор 3Mona (неоплакващ се)
Публикувано17.06.05 11:17



Съгласен съм с Интеграла! Освен това даже и на българица е правилно да се пише "истИнските"...



Тема Re: Ето ги истенските проблеми !!!нови [re: Гpaждaнин]  
АвторГpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 13:37



Това ли е по-важното эа вас!!!Жалко...



Тема Re: Ето ги истинските проблеми !!!нови [re: Гpaждaнин]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано17.06.05 14:05



1. Не знам дали сме най-гъсто населеният град, но със сигурност знам, че ако това е истина, основната причина за това са законите в страната. Например, ако аз искам да си построя едноетажна къща в някой централен район - няма да ми разрешат. Минимум кооперация.

2. Без коментар

3. Като говориш за градски транспорт не визирай само държавната собственост. Има и много частни линии, които си вършат прекрасно работата.

4. Градът ни е по-чист от всякога, откакто ЕКО ГЛОБАЛ се грижи за него. Естествено е да има някои локални проблеми в определени райони. То като замисля, в България няма такъв град, който да няма изброените от теб проблеми. Светофарите взеха да ги оправят. В Тракия са перфекти... утре и в другите квартали

5. Чакам другите ти точки, но за голямо съжаление ще имаш моя коментар след 28 юни



Тема Re: Ето ги истенските проблеми !!!нови [re: Гpaждaнин]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано17.06.05 14:18



кое му е жалкото?
Проблемите на града колкото и да ги обсъждаме, няма да се решат. просто ще си начешем крастата.
Но проблемът с кирилицата е изцяло в нашите ръце. В крайна сметка, за да се "оправи" България и в частност Пловдив са нужни много усилия и на много хора, които много ги обичат.
Част от любовта към Родината е и уважението към нейната азбука. Може и да ти се струва тъпо, но участниците в този форум мислим така

Дудек маха, кляка, прави чудеса от храброст...


Тема Re: Ето ги истинските проблеми !!!нови [re: Cлaв]  
Автор пeтeлМодератор (...)
Публикувано17.06.05 14:18



Батка, в ред ли си, светофарите в тракия са трагедия, по-скоро имитираха дейност, за места, където на час минават по 300-400 коли е абсурдно да се слага светофар, непрекъснато висят по една две коли самотни на червено... Иначе напоследък оправиха осветлението, боядисаха и нашариха стълбовете с някви цифрички, оправиха доста пътечки, улици и т.н. много съм доволен, дано не е само до изборите

...
Count Monte Carlo


Тема Re: Ето ги истенските проблеми !!!нови [re: Гpaждaнин]  
Автор пeтeлМодератор (...)
Публикувано17.06.05 14:21



Има си правила в клуба. Пишеш на кирилица - отговарят ти. Не пишеш - не ти отговарят. Това е.

...
Count Monte Carlo


Тема Re: Ето ги истинските проблеми !!!нови [re: пeтeл]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано17.06.05 17:28



ето за това не гласувах за тебе... иначе съм си в ред

Първият мод много те харесва, но нещо нямам особено доверие в хора, които са под 14 години. Ако не си - извинявай.

Явно в Тракия скоро не си бил, или ако си от тук, изобщо не виждаш светофари.
По цял ден съм на колела и виждам какво е тук - сфетофарите работят практически навсякъде където ги има. Само оня, който е след мебелна къща (срещу един голям паркинг), само той не бачка.. а и от него няма смисъл.

Така, че ПЕТЕЛ, преди да ме питаш дали съм добре, вземи се огледай малко. ОК?



Тема Re: Ето ги истинските проблеми !!!нови [re: Cлaв]  
Автор пeтeлМодератор (...)
Публикувано17.06.05 18:09



живея в тракия, всеки ден минавам през всичките светофари, всеки ден, знам кои работят и точно това имах в предвид, явно не си чел внимателно - имах в предвид, че не е нужно да има светофари, като примерно този на пощата, или следващият - просто са ненужни - едва ли хабят много ток, но са неудобни, да седиш и да чакаш на празно кръстовище е безумие...

и що се хващаш за това "добре ли си", деба, това си е част от писането ми, нищо лично

...
Count Monte Carlo



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.