Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 07.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Втори мод в клубанови  
Автор Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано07.06.05 23:41



Пред мен се задава тежичък период. За това, скъпи съфорумци и клубари, ви предлагам варианта за втори мод в клуб Пловдив.

Малко пояснение - втория мод е пълноправен модератор с всички произтичащи от това последствия.

Единственото, което е особено, че бан от един мод не се маха от другия мод.

Предлагам за кандидатура нашия любим участник

(с какъвто и ник да се подвизава сега).

Моля, Петела да пише с каква регистрация е сега :) И да не я променя, докато траят изборите...

Право на глас имат регистрирани потребители, с дата на регистрация преди 1-ви април 2005-та, с поне 5 постинга в клуба.

Гласовете на потребители, на които не излиза инфо при поискване на такова, няма да се броят.

Потребители без реални IP-та нямат право да участват в гласуването.

Гласуването ще продължи до 15-ти юни

do NOT click

Редактирано от Fallen_Angel на 08.06.05 00:05.



Тема Re: Втори мод в клубанови [re: Fallen_Angel]  
Автор пeтeл (...)
Публикувано07.06.05 23:54



Ами съгласен съм, ще си спазвам правилата, все пак си е отговорност - клуб Пловдив... Е - ето ме:)

...
Колко Жаира са нужни, за да отворят един кокосов орех?


Тема Re: Втори мод в клубанови [re: Fallen_Angel]  
Автор Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано08.06.05 00:12



Аз подкрепям Петела с две ръце. Той е показал, че го е грижа и за клуба, и за града.

do NOT click



Тема Re: Втори мод в клуба [re: Fallen_Angel]  
Автор Stephanie (kvazer™)
Публикувано08.06.05 01:10



Ок - съгласна съм. Щом Fallen_Angel те е преценил така, гласувам и аз
ЗА.



Тема Re: Втори мод в клуба [re: Fallen_Angel]  
Автор katt (буйна)
Публикувано08.06.05 07:53



По принцип съм съгласна, но ти не уточни за колко време се налага да има втори модератор...
Искам уточнение.

ЖИВЕЙ ГОРЕЙКИ


Тема Re: Втори мод в клубанови [re: katt]  
Автор Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано08.06.05 09:30



Докато смъртта ни раздели

Майтапа настрана - Петлето ще има модераторски функции до момента, в който или ние преценим, че не става, или той реши, че няма възможност повече да ги изпълнява...

Имам доста лични ангажименти, а след няколкото скандала с един мод от съседен клуб е възможно да има сериозен спам, така че е добре да има и втори отговорен човек в този форум...

do NOT click



Тема Re: Втори мод в клубанови [re: Fallen_Angel]  
Автор grynzel (непознат)
Публикувано08.06.05 09:42



Fallen_Angel, мисля че нямам право още да гласувам в този клуб, но поне мога да си позволя да искажа мнение. Идеята за втори мод с абсолютно равноправни права с първия не е много добра. Досега още не ми се е случвало да видя добро управление от хора с еднакви права да управляват. Виждам, че ти е трудно, а и вчера успях да прочета онази простотия от мнимия Fallen Angel (без долна черта между двете думи). Но все пак крайната дума трябва да остане твоя. Нека Петела ти бъде дясна ръка, но не и абсолйтно равноправен. Това е доказана грешка.



Тема Re: Втори мод в клубанови [re: grynzel]  
Автор Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано08.06.05 09:49



Разбирам те напълно, но пък аз имам добър опит в съвместно модериране в клуб История. А и с Петлето се познаваме лично, така че го знам що за човек е. Мисля, че няма да се получат типичните издънки, присъщи за други клубове с два и повече модератора.

А и простотията не е само от "фалшивите" имена, има и доста спамъри с политическа, рекламна цел и други подобни...

За да бъда максимално честен, Петлето е клубната "застраховка", че дори и да не мога да влизам, начина на модериране в клуба няма да се промени драстично. Може би леко ще се разхлаби, защото аз си знам, че съм почти безкомпромисен модератор... но няма да се допускат никакви обиди на междуградска основа, няма да се толерира и ще се трие директно сравненията между градовете - това е една от най-големите глупости в доста от градските клубове, знаеш.

Мисля, че с Петлето си имаме уважението един друг достатъчно, за да не се стига до някакви караници и подобни простотии тук в клуба, а дори и да имаме някакви противоречия да се разберем или в ICQ, или на живо на по бира.

do NOT click



Тема Re: Втори мод в клуба [re: Fallen_Angel]  
Автор grynzel (непознат)
Публикувано08.06.05 10:04



Радвам се, че си го обмислил толкова задълбочено, а и както ти казах - изказвам само мнение. До сега, от както се подвизавам наоколо, винаги съм те харесвал как действаш. Така че щом са такива нещата, ако все пак имам право да гласувам, заставам и аз зад теб и ти давам и моя глас.

Редактирано от grynzel на 08.06.05 10:06.



Тема Re: Втори мод в клубанови [re: grynzel]  
Автор Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано08.06.05 10:11



Благодаря ти за доверието!

do NOT click




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.