Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 01.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема РУСКИ КЛУБ  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано16.05.05 19:44



Привет на всички отново!

Благодарание на многоуважавания от мен модератор на клуб Пловдив, откривам нова тема, която има "привилегията" да бъде в челтата 3-ка от теми.
За сега ще се оформим нещо като пред-клуб .

Така е. За сега администраторката ФУКЛА не ни обръща внимание. По мое мнение в DIR.BG има доста излишни клубове. Някои се повтарят като този за котките, например. Щом те са го решили, трябва да се съгласяваме, нали?

Нищо. Не мога да вървя против администрацията на форума нито пък искам. Искрено се надявам обаче скоро да бъдем чути и да се направи нещо по въпроса.

Като начало имам няколко предложения и препоръки:

1. Тук важат правилата на модератора на клуб Пловдив - Fallan_Angel

2. Смятам за редно в клуба да влизат само регистрирани потребители. Абсолютното болшинство гласували за този клуб бяха именно такива. Така че като начало бих искал да направим нещо като своеобразно гласуване - за и против влизането на нерегистрирани.

3. Да направим нещо като запознанство. Всеки да каже по нещичко за себе си. Мисля че в това няма нищо лошо и не нарушава анонимността му като цяло.

Желая успех на всички!

Поздрави,
Слав



Тема Re: РУСКИ КЛУБнови [re: Cлaв]  
Автор Stephanie (kvazer)
Публикувано16.05.05 18:22



И от къде на къде "руски клуб"? м?

Да..да...как хубаво си мечтаеш!

Тема Re: РУСКИ КЛУБнови [re: Stephanie]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано16.05.05 18:59



Може пък да е пропуснал да каже,че запознанството ще е в ресторант "Руски клуб" ?!?



Тема Re:нови [re: Cлaв]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано16.05.05 19:18



Да, третата точка е изпълнена в клуб "Коне" - всеки е казал за себе си по няколко думи (в началната тема, която е заключена).



Тема Re: РУСКИ КЛУБнови [re: Stephanie]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано16.05.05 19:25



Нещо против?

Скоро се надявам да се отделим и да не "дразним" с присъствието си тук.





Тема Re:нови [re: Бo^]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано16.05.05 19:44



Не знам за това нещо. Ще проверя.
Но тук със сигурност никой няма да заключва и затова искам да се започне отначало.



Тема Re:нови [re: Cлaв]  
Автор222 (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 07:16



Russian men RULES...
M_M_M!



Тема Добре дошли!нови [re: Cлaв]  
Автор Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано17.05.05 19:51



Извинявам се на клубарите, на които темата е безинтересна, съветвам ги да не четат тук.

Дами и господа, желаещи да създадат Руски клуб, добре дошли, чувствайте се като у дома си в нашия клуб!

Надявам се престоят ви тук да е съпроводен с приятни емоции.

И дано Фукла обърне внимание на вашето желание за създаване на подобин клуб в Дир-бг!

P.S. Правилата важат с пълна сила за тази тема, като добавка ще прилагам едно допълнително - всякакви обиди, намеци и прочие "закачки" на тема русофили - русофоби ще бъдат съпроводени с триене и бан.

do NOT click



Тема Ден втори :)нови [re: Cлaв]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано17.05.05 22:13



Казвам се Станислав.
На 28 години съм.. и няколко месеца отгоре. Кофти зодия
Трън в очите на много хора съм за добро или лошо.
Полуруснак, полубългарин, но най-вече човек, обичащ родините си.
Работя за себе си.
Имам няколко хобита - филми, музика, Hi-Fi, колоездене. Обожавам да карам кола и колкото повече карам, все не ми омръзва. 10 години стаж, повече от 600.000 км зад гърба и всеки път сядам зад волана с нетърпението на млад шофьор.
Женен с дъщеричка на 5 години.
Рядко избухвам, имам се за уравновесен и справедлив, въпреки, че с няколко персони от форума се заяждам с нескрито задоволство Имам си причини за това.

И така...

Надявам се да започнете да влизате малко повечко тук, въпреки хубавото време навън. Не мога сам да си говоря. Хехе, не е в моя стил да си правя монолози и диалози със самия себе си.

Хайде, очаквам включване!


Поздрави,
Слав



Тема Re: РУСКИ КЛУБнови [re: Cлaв]  
АвторПиздeв (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 13:02



Само така. Ние пак сме тук. Започваме с този клуб, а после - на всичките 15 васалства, които имахме. И 16-ят - за 16-тото васалство, което ще имаме рано или късно. Дерзайте.
ПП Само не знам с Чечня какво ще правим - много ни бият тея




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.