Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 29.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 2 на бройнови  
АвторBъпpocчeтa (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 11:07



къде в ПД може да се купят ролери, и горе долу за какви пари... а евентуално втора употреба такива?
и втория ми въпрос е - кажете някъв готин и не много скъп солариум.



Тема Re: 2 на бройнови [re: Bъпpocчeтa]  
АвторRolerFan (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 12:42



В TCM-ите (на Кукленско шосе) има в доста широк ценови диапазон - зависи от качеството.



Тема Re: 2 на бройнови [re: Bъпpocчeтa]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано27.04.05 18:51



Само не прави грешка да си купуваш ролери от ТСМ-ите.Абсолютен боклук са и само ще се ядосваш на избора си.
В безистена на Главната има магазинче за ролери,скейтове и други "маниашки" неща.



Тема Re: 2 на бройнови [re: RolerFan]  
Автор Nibelung (zombi)
Публикувано28.04.05 09:49



Благодаря.
Искам да питам модератора, защо не мога да пускам мнение без да се регистрирам?



Тема Re: 2 на бройнови [re: wowbagger]  
Автор Nibelung (zombi)
Публикувано28.04.05 09:50



При мене и цената е от значение.
Но кажи все пак, какво имаш предвид под безистена на главната... май не те разбрах, незнам на кое му викат така.



Тема Re: 2 на бройнови [re: wowbagger]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано28.04.05 13:41



Аз също съм се оглеждал за ролери - има много магазинчета (по Паисий, из Капана и др.), ама предлагат само скейтове и ски. Ролери - йок
В ТСМ преди имаше кашони с ролери - ако с много ровене си намериш нещо - супер, макар че повечето бяха или 36-ти или 44-ти номер
Имаше и кашони с резервни колелца.
Обаче вече няма - последните 2 пъти като ходих нямаше ни ролери, ни колелца, ни дявол
На другия ТСМ в оня район (магазина на Квазер Ел.) имаше ролери в кутия, както му е реда, за около 100-120 лв. Ама и там вече нямаше, като ходих преди месец.
Ако са заредили наскоро - казвайте да отиваме.

В Метро имаше ролери за около 30 лв през есента. Български, мисля. Цяла зима не зареждаха, казваха - напролет. Вече би трябвало да има.

Има един магазин до Гребната - има и ролери и колелца, ама искат луди пари и вече не ходя там.

И аз не знам за кой точно Безистен на Главната става дума - някой може ли да обясни?



Тема Re: 2 на брой [re: Nibelung]  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано29.04.05 10:11



Нещо се е бъгнал форума, не е от мен

do NOT click



Тема Re: 2 на бройнови [re: Nibelung]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано02.05.05 17:43



Виж сега,фен, вървиш по бялата главна в северна посока,от лявата страна има магазин с има "Мариана1",след него е въпросния безистен,след това магазин" Daphne".
Има ролери Саломон и в магазин ексел на Гладстон,но са си доста скъпи




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.