Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 07.07.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Един глупав въпроснови [re: Cлaв]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано29.04.05 08:22



а бе Слав, ти нещо заяждаш ли се с мен или какво? Щот на мен на такова ми прилича.
А иначе за този, който говори лошо за гърците ми не знам кво мога да му направя. Във всеки случай мнението, че са простаци, мошеници и жените им са грозни е напълно погрешно. Сигурно има и такива, ама то къде ли няма.
Бе въобще комшиите са си екстра

Шум в офиса? Слушайте Paul van Dyk


Тема Re: Bah maaa' muнови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано29.04.05 08:24



че то софийското си е много чисто, бе пич. Добре си е направено и го поддържат хората. Само дето в сравнение с атинското е като тутраканската автогара и така натам

Шум в офиса? Слушайте Paul van Dyk


Тема Re: Bah maaa' muнови [re: f(x)dx]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано29.04.05 10:12



Ами то това в София все още е старото летище от времето на Цар Борис 3, сега след 1 година ще пуснат новото, което се води, че ще бъде 2-ро по големина на Балканите само след Атина и то смного малка разлика. Има обаче подробност, че 2009 ще строят още 2 терминала на него и така щяло да стане най-голямото на Балканите!


Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city

Тема Re: Един глупав въпроснови [re: f(x)dx]  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано29.04.05 10:18



В отговор на:

Бе въобще комшиите са си екстра




Зокато не праснат черен печат в паспорта на жена ти, докато отивате на почивка... Или на теб, а нея с детето да я пуснат и да ти изгори екскурзия за 300-400 евро...

Иначе са супер, да

do NOT click

Тема Re: Един глупав въпроснови [re: Fallen_Angel]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано29.04.05 12:18



ский ся, аз говоря за хората. Или ти може би искаш да ми кажеш, че в България няма задръстени и дебилни държавни служители, в частност митничари.
Айде холан!

Шум в офиса? Слушайте Paul van Dyk


Тема Re: Един глупав въпроснови [re: f(x)dx]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано29.04.05 13:43



аааа :)) Няма такова нещо. Въобще не се заяждам.

Просто виждам какво може да те накара да мислиш за една нация само хубави неща.
Значи за Гърция или хубаво, или нищо? Така ли да го разбираме?

Боя се, че краткият ти престой там, по-скоро те е объркал, отколкото ти е оставил някакви сериозни впечатления. Ако това ти е първото излизане там - нормално. Когато започеш да влизаш в търговски отношения (и не само), тогава можеш да разбереш какво е да работиш с грък.

Не случайно казват, че Гърция е най-развитата арабска държава

Изводите са си твои...

На слука, интеграл



Тема Re: Един глупав въпроснови [re: Cлaв]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано29.04.05 14:26



ами аз не знам ти колко сделки с колко гърци си сключил, но аз работя в гръцка компания. Съответно това не ми е първото посещение в Гърция. И накрая - говоря за хората, не за начина, по който правят пари. Щото когато стане дума за пари нещата се променят доста.
А от друга страна - ти с българи търговия не си ли въртял?

Шум в офиса? Слушайте Paul van Dyk


Тема Re: Един глупав въпроснови [re: f(x)dx]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано29.04.05 19:26



По начина, по който пишеш и особено твоето учудване или не знам как да го нарека, не личи, че в Гърция ходиш много често.

Но това ни най-малко не ме интересува. Да не размиваме и раздуваме темата излишно.



Тема Re: Bah maaa' muнови [re: f(x)dx]  
Авторaлa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 10:37



А ти някога виждал ли си автогарата на Тутракан ? Благодарско , че ни слагаш редом с Атина и София .



Тема Re: Bah maaa' muнови [re: aлa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано11.05.05 10:49



ами виждал съм я бая отдавна в интерес на истината. Но щеше да се чуе, ако я бяха я направили голяма колкото софийското летище.
Нищо лично - просто сравнение

Шум в офиса? Слушайте Paul van Dyk



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.