Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:53 13.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ВАЖНО!!! Детското влакче на Пловдивнови  
Авторrailfriend (Нерегистриран)
Публикувано26.11.04 16:18



Здравейте приятели,
призоваваме ви да се включите в подписката за възстановяване на детското влакче в Пловдив, на главната пред паметника на Стефан Стамболов.
Ще продължим до понеделник 29.11.2004г.
Благодарим на всички предварително.

"Заедно за едно добро дело"



P.S. Надявам се нямаш нищо против да я закача най-отгоре темата до понеделник?...

Редактирано от Fallen_Angel на 26.11.04 16:32.



Тема Re: ВАЖНО!!! Детското влакче на Пловдивнови [re: railfriend]  
АвторД-p Ox- бoли (Нерегистриран)
Публикувано28.11.04 23:01




Днес се подписах в 14:30 и имаше и други много готини хора, а тези момчета от асоциацията на жп приятелите и младежкото НДСВ, шапка им свалям поне има някакви хора свестни в тоя град. БРАВО МОМЧЕТА !
Намерих и един линк в бгфактор



ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!




Тема Re: ВАЖНО!!! Детското влакче на Пловдивнови [re: Д-p Ox- бoли]  
АвторФи (Нерегистриран)
Публикувано09.12.04 20:40



Аз пък разбрах, че вече имат над 1700 подписа, но нещо парите им свършили и сега търсили спонсори.
Имам една приятелка в Мтел, видяла ги е като ходили там.



Тема Re: ВАЖНО!!! Детското влакче на Пловдивнови [re: Фи]  
АвторlceFire (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 04:49



Е-ех! Детското влакче... знаете ли, като видях тази страница за него, направена от хората, заели се с възстановяването му, толкова спомени ми се върнаха! Дори внезапно си обясних сънищата, които няколко пъти съм имал с малка, тясня влакова линия, простираща се далеч в планината, а аз - на нея, сам, пътувам с някакво странно превозно средство. Навярно и те са плод на огромното ми впечатление, когато като малък имах възможността само един единствен път да се повозя на това влакче!
А сега, когато виждам на какво е направено, знаете ли, в първия момент, изтръпнах! И сега, искам да попитам - върви ли все още, по някакъв начин, организацията за възстановяването му? В какво състояние и къде се намира самото влакче ? С какво би могло да се помогне на каузата ? Благодаря.



Тема Re: Eдна статия:нови [re: lceFire]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано27.01.05 13:14



"10-тонен кран, фадрома и работници изкараха вчера от тунела на Младежкия хълм локомотива на детската железница. Той бе откаран на платформа до Локомотивно депо - Пловдив за оглед. В подземието на хълма останаха трите пътнически вагона. Съз заповед на кмета д-р Иван Чомаков миналата седмица е назначена експертна група от специалисти. Те ще извършат оценка на щетите на машината и ще се произнесат за цената на евентуален ремонт. На буксир вчера локомотивът мина 30 метра по жп-линията на хълма, без да дерайлира.

Това е добър знак, че релсите за изправни и вероятно ще се нуждаят само от частичен ремонт, обясниха от Асоциация "Приятели на железопътния транспорт". След експертизата на машината асоциацията ще търси средствата за ремонта чрез проекти и дарения на фирми.

Амбицията ни е да пуснем детската железница на 1 юни догодина, каза Варужан Апелиан, председател на "Приятели на железопътния транспорт"."

В-к "Марица", сряда, 17-ти ноември 2004



Тема Re: Eдна статия:нови [re: CondAmn]  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано27.01.05 13:24



А развитие?... от ноември насам?

do NOT click



Тема Re: Eдин линк:нови [re: Fallen_Angel]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано29.01.05 15:07







Тема Re: Eдин линк:нови [re: CondAmn]  
АвторMимa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.05 03:14



Разгледах подробно линка, но ми направи впечатление че почти никой от поканените спонсори не се е включил. Толкова ли нямат пари Глобул или Първа инвестиционна или ДЗИ или .... не ми се изброява че се ядосах



Тема Re: Eдна статия:нови [re: CondAmn]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано14.02.05 19:31



Незнам доколко имат намерение да го възстановят.Онзи ден видях локомотивчето в депото-стои на открито и не забелязах някой да работи по него.Доколкото разбрах от мъжа ми чарколъците са му изчегъртани,а кога ще го стягат един господ знае.И е добре да работят по него до около 12 на обяд ,поне половината от поддръжката да са трезви.



Тема Re: Навън?!нови [re: инaт]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано15.02.05 19:41



Навън ли е?! Да взема да отида и да го снимам тогава...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.