Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 26.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Честит празник!нови  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано08.03.05 14:59



На всички дами и на всички, които празнуват днес!

do NOT click



Тема Re: Честит празник!нови [re: Fallen_Angel]  
Автор danita_k (pak sm az!)
Публикувано08.03.05 21:52



Mersi mnogo!



Тема Re: Честит празник!нови [re: Fallen_Angel]  
Автор katt (буйна)
Публикувано09.03.05 19:27



Благодаря!!!

ЖИВЕЙ ГОРЕЙКИ


Тема Re: Честит празник!нови [re: Fallen_Angel]  
Автор odilia (лебед)
Публикувано10.03.05 09:52



Аз празнувам и днес още, много благодаря!



Тема Re: Честит празник!нови [re: Fallen_Angel]  
Автор blues_woman (новатор-ка)
Публикувано10.03.05 11:02



Понеже целогодишно се чувствам жена, а и напоследък ми го напомнят още по-често по един много специален и приятен начин, и ако трябва да подчертая твърдите си и понякога глупави фИминистки убеждения, считам подобен празник за дискриминация.
Още повече, че начина по който се отбелязва ми се струва прекалено овчи(с всичките му там цветенца и подаръци)дори и за моя вкус и манталитет.
Все пак благодаря за поздрава, ама нема да е лошо да се знае, че и през останалите 364 дни от годината заслужаваме ако не подобна празнична истерия, то малко повече внимание и разбиране...айдеее пак се Олях

ДИШАЙ...


Тема Re: Честит празник!нови [re: blues_woman]  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано10.03.05 11:11



Твърдия феминизъм е измислица на жените, които не могат да си имат светни мъже :)

Равенството е изислено от умните хора...

do NOT click



Тема Re: Честит празник!нови [re: blues_woman]  
Автор juky (снежната фея)
Публикувано10.03.05 12:15



Този ден не е ли точно свързан с дискриминацията, тогава не е ли създадено движението за защита правата на жените от Клара Цеткин?
Социалистка или все едно каква, идеята никак не е за подценяване все пак. А иначе да сме жени, никой освен нас не може да ни попречи да се чувстваме, друг е въпросът че не всички жени го осъзнават, а някои имат наистина нужда от леко напомняне, други се нуждаят от сериозна помощ-много жени по света страдат ..



Тема Re: фИминизмътнови [re: Fallen_Angel]  
Автор blues_woman (новатор-ка)
Публикувано10.03.05 17:04



Твърдият феминизъм е почти толкова абстрактен, колкото липсата на ерекция при мъжете във възрастовата граница от 25 до 35 год. (обяснявам го простичко, за да ме разберете)
Тук иде реч за нещо съвсем различно, което е написано между редовете с...невидими руни
А свесните мъже не се "имат". Те се заслужават. В някои от случаите са дар небесен, в други-подарък от Съдбата, а в трети-стечение на обстоятелствата при благоприятни атмосферни условия, стабилно кръвно налягане и учестен пулс.
За равенството-следващият път...

ДИШАЙ...


Тема Re: фИминизмътнови [re: blues_woman]  
Автор katt (буйна)
Публикувано10.03.05 18:45



Абсолютно съм съгласна с теб . И този празник, както и денят на влюбените твърде много ме обижда, за да им отдам нужното внимание, но от друга страна ми харесва да съм глезена - а на осми направо се състезаваха кой ще е най-оригинален в поздравите си . А това ми хареса, не го крия
Радвам се, че си достатъчно ухажвана и уважавана жена.

ЖИВЕЙ ГОРЕЙКИ


Тема Re: Честит празник! [re: blues_woman]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано10.03.05 22:01



Тъй де,много си права.Цяла година ни се налага да се правим на мъже,та мъжете вече ни възприемат като такива.Само на този ден ли да се сещат не само за разликата в междукрачието,а и за това,че ние сме различни,имаме нужда и от други неща 365 дни в годината,а не от китка на 8ми март?
Не отричам и нуждите на мъжете като различни от нас,но те така или иначе си го взимат по всяко време-т.е. това,от което имат нужда-ядене,пиене,жени,риболов,карти,коли и кво ли още не.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.