Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 01.07.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аз пак съм тук.....нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано14.03.05 20:20



Престани с тези глупости бе човек...

Дефинирай първо "град" и тогава ще си говорим, ок? не поселение, а град - направи разликата!!!

do NOT click



Тема Re: Аз пак съм тук.....нови [re: Fallen_Angel]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (тракиец)
Публикувано14.03.05 20:31



КАЗАХ ГРАД, А НЕ ПОСЕЛЕНИЕ И ПАК ГО КАЗВАМ ! Разграничението го правя отлично! Данита_к го разбра това, но ти явно още не е питай я нея! Тя е от Пловдив може пък да и повярваш на нея повече!


Поселението в СЗ е на 150 хиляди години, но то не от толкова голямо значение!


Най древните градове ОТКРИТИ ЗА СЕГА са на над 9000 години.






Тема Re: Аз пак съм тук.....нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано14.03.05 21:22



ти знаеш ли историята на Хомо Сапиенс Реценс? 150 000 години??? Отпреди ледниковия период???

do NOT click



Тема Re: Аз пак съм тук.....нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор lachistein (нещо си там...)
Публикувано14.03.05 21:26



Тези градове-с повече от 9000 години "стаж" или обособили се преди толкова време-трябва да са по-стари и от цивилизацията,чиито плод са.

"Das Dasein bestimmt das Bewusstsein"-und das ist wirklich so

Редактирано от lachistein на 14.03.05 21:26.



Тема ОТНОВО ДАВАМ ЛИНКнови [re: lachistein]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (тракиец)
Публикувано14.03.05 22:46



Защото мразя празни приоказки ОТНОВО ДАВАМ ЛИНКА!


От него става ясно, че най-древните градове в СВЕТА са на около 9500 години! Тогава, твърдението на Исторически музей, че Стара Загора е град на над 8000 години, дори не може да се оспорва с това, че "не може да има градове на повече от 6000 години"? Как обаче скалъпихте, че не може да има град по-древен от 6000 години, т.е. от Пловдви е тва е най-смешното!






Не виждам кво ви стяга фактът, че СЗ е по-древна от Пловдив с 2000 години? Това не означава край на древният Пловдив ! Той пак си остава отт най-древните градове в Света, но просто с 2000 години по-млад от СЗ!


Нещо повече, до доказване на по-древен град в Европа Стара Загора си остава най-древна в Европа! В Америка, Африка и Азия обаче има по-древни градове, което означава, че стария континент не е най-стар!

Аз ХАРЕСВАМ Пловдив и той ми е един от 5-тте любими български града заедно с В. Търново и Несебър, Созопол, както и Стара Загора, но това не означава, че може да се изменя историята с просто ей така!







Тема Пловдивнови [re: lachistein]  
Автор Aндoн (Родопи)
Публикувано14.03.05 22:50



Начетох се на глупости от нечия страна и на някои истини от друга такава.
Не искам да споря с фанатизирани хора, които са велики и знаещи само зад монитора. Не виждам смисъл. По принцип обичам хората, които се гордеят с родните си места, но до някаква определена степен.

В официалната страница на Пловдив пише на колко години е.


Това по отношение на глупостите от рода на 6000 години.

Аз съм Пловдивчанин, но и реалист. Най-старият Български град наистина не е Пловдив. Не е и Стара Загора обаче. Това е Велико Търново, беше доказано преди година и нещо от археолозите. Сега и това твърдение ще бъде пометено с разни измислени страници, но това е истината засега.

А, пък за околомръсното на иначе хубавата Ески Зара каквото и да се каже ще е малко. Миналата година половината чух, че го оправили, но споменът за онези кратери през изминалите немалко години няма да бъде заличен в близките десетина.

И малко за населенията. Истинските данни са на НСИ, а не на ЕСГРАОН.
Пловдив е 340 000 души, а Стара Загора 144 000. Това просто за статистиката.
Данните са към 31.12. 2002 година. Вече ги няма на страницата на НСИ, но аз си ги имам запаметени на компютъра.

Имам приятели от Стара Загора, които плюят по собствения си град, че им бил тъп, скучен и т.н. На мен това не ми харесва и ги карам да гледат по положително на нещата, доколкото могат. Не обичам хора, които не харесват родните си места, ако ще те да се казват Каспичан и Червен бряг, но пък не харесвам и фанатици, излезли от кожата си.

А, на вестниците освен датата и цената, друго вярно там няма.

По-Здрави!




Тема Re: Пловдивнови [re: Aндoн]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (тракиец)
Публикувано14.03.05 23:04



Пак обиди талка ли?


Аз мога да кажа тогава това: Аз също познавам 4 пловдивчани, които псуват Пловдив и хич не го харесват и аз им обяснявам че и от Каспичан да са трябва да си обичат родните селища! АНАЛОГИЧНО Е! РАЗБЕРЕТЕ!


И кво пише там, че не пиша от БГ, а от тук не ми се зарежда?


За околовръстното ето пак измислица, пак поне не лъже за кчаеството СЕГА, като един г-н който каза, че било разбито в МОМЕНТА!


То дори не е отворено за движение, защото се прави с по две платна в едната посока и се преасфалтира напълно!





Тема Re: Пловдивнови [re: Aндoн]  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано14.03.05 23:17



Андоне, файда няма...

Този те чете както дявола - евангелието... Ако не обърна внимание единственото, което видя в твоя постинг 4 това, че имало старозагорци, които плюели града си... И ощи по-точно - плюели града си. Оттук се задейства верижна реакция на копи-пейст и удивителни, и големи букви, и изрази от типа "Аз не търся конфликт, ама ВИЕ НИ ОБИЖДАТЕ!"...

По-добре не се хаби да му отговаряш...

do NOT click



Тема СРАМНО Е!нови [re: Fallen_Angel]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (тракиец)
Публикувано14.03.05 23:29



Как може пак нагло да твърдиш една лъжа??


Как можеш да кажеш, че единственото което съм видфял било..., при условие, че съм коментирал:


1. Обидата
2. Сайта
3. Околовръстното

Нещо което не съм коментирал е ЕСГРАОН и НСИ, защото там вече трявба воойна да направите за линкът ми, който бих ви дал!



Не си заслужава да разговарям с такъв като теб! Аз давам линк той плюе и ЗАЩИТАВА човек, който обижда 180 хил. град! При това си модаратор как не те е СРАМ??


ПОВЕЧЕ НИКОГА НЯМА ДА ВЛЯЗА В ТОЗИ КЛУБ и завинаги ще остана обиден от пловдивчани, като вас / визирам само вас не всикчи такива/!






Тема Re: СРАМНО Е!нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано15.03.05 00:13



Разгеле! Ура! Фойерверки!!!

do NOT click




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.