Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 19.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Целият клуб Пловдив беше в мармалад!нови  
Автор Mлeн 1 (един член)
Публикувано03.10.04 23:56



Днес(03.10.2004) се състоя Есенната среща(или срещата на кестените) на клуб Пловдив. Първо да се извиня за къспопаметността ми, но ако пропусна някой, моля да бъда извинен.

16:32
На мястото на срещата пристига петльо, заедно с Calis. Пред халите са се събрали Fallen_Angel, The Fallen Angel, izgrev_lamerz, *анонимен*(така и не се представи) и Андон.

16:35-16:50(приблизително)
Последователно пристигат blues_woman и miles(дано правилно да съм разбрал).

16:59
Пристига Vetrim, води се разговор за траките.

17:03
Групичката тръгва към клуб Мармалад.

17:04
Групичката все още пътува към клуб Мармалад.

17:05
Групичката е в клуб Мармалад, един по един всеки сяда на местата си.

17:10
Дойде красивата сервитьорка, която цяла вечер ме сваляше. Поиска ни поръчките, получих си бирата и картофките от Ветрим. Калис също.

17:20
Калис все още не е казал нищо, на Фолън_Ангел не ми спря устата.

17:25
Мели и неината дружка пристигат.

18:35
Калис, Ветрим и аз вече почти сме си изпили бирите, когато фолън, дъ фолън, изгрева си получават техните, а мели и дружката й едва си поръчват.

19:00
Калис си мисли, че е минал един час от срещата. Аз си поръчвам айс-кола. Разговора се води на две групички - Мели, Блус уомън, Андон(чието име ще запазя в тайна), петльо; Фолън, изгрев, калис и *анонимен*. Ветрим и майлс си говорят нещо двамата. Дъ фолън седи сам и размишлява над живота си.

19:02.59'234''
Пристига приятелка на Мели.

19:25
Омръзна ми да седя в едената групчка и се сместих между майлс и калис.

19:30
*анонимен* си тръгна.

19:54
Водят се разговори на различни теми: Какви са приликите и разликите между комунизма и фашизма; Колко време се чак, за да си купиш дънки през 1985-та; Каква е относителната ширина на мустаците на Хитлер и различни други интелектуални занимания.

19:55
Алармата на телефона ми иззвънява, започва Барселона-Нумансия. Поръчвам си втора айс-кола, фолъна има нещо против.

??:??
По някое време си заминаха блус уомъна и Андон.

20:25
Алармата на телефонът ми иззвънява, да ми напомни, че в сряда има родителска среща, за която така или иначе няма да кажа на майка ми. Фолъна разказва вицове, всички на масата се пукат от смях, а горката бременна циганка стене от болка.

20:45
Изяждам две филии с мармалад, хващам се на бас, че мога да изям още с фолъна, ям на аванта.

21:15
Изяждам без проблем всичките филии, останалите остават с впечатление, че се мъча и че ще танцувам гол на бара.

21:18
Сервитьорката пак ме сваля с поглед.

21:20
Срещнах сервитьорката в тоалетната и си разменихме телефоните. Нейния е много хубав, сименс.

21:25
Върнах се в тоалетната и всеки си взе неговия телефон.

21:35
Всички се разотидохме.

22:10
Връщам се в тракия и си вземам две пици за 1.50. Все още съм гладен.

23:45
Отивам в кухнята, видях че малко пица е останала, изгоних хлебарките и си я доядох.

23:55
Губя си времето в писане на глупости и слагане на тагове за болд.

what's going on here?


Тема Re: Рядко мисля от ранонови [re: Cмъpт зa poзoвитe cл]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано04.10.04 09:08



Размазващо.... Ако ще ходим на планина трябва да включва зимни спортове: Ски и Сноуборд

You can have anything you want
But you better not take it from me


Тема Re: Целият клуб Пловдив беше в мармалад!нови [re: Mлeн 1]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано04.10.04 10:34



Не ви е срам - всеки път си правите срещите, когато ме няма в Пловдив за дълго време
дайте отсега да уговорим за зимата, за да си организирам графиците



Тема Тръгванетонови [re: Mлeн 1]  
Автор Aндoн (Родопи)
Публикувано04.10.04 13:10



Теодоре, то, че тръгването беше по някое време, така е, но това време не беше между 19:55 и 20:25 както си го вмъкнал ти. Бях там, когато нагъваше филиите. Даже, ако се сещаш ти казах колко струва хляба в магазина до нас - 27 ст.

Тръгването беше към 20:50, тъкмо когато дойде втората порция филии.

Как ми е истинското име? Гледам на личната ми карта пише Андон. Ти, ако имаш някаква друга (секретна) информация давай да я видим! Имам партизанско име, него можеш да запазиш в тайна!

Мачът в сряда, нали не е при закрити врати?




Тема Re: Целият клуб Пловдив беше в мармалад!нови [re: Mлeн 1]  
Автор mellisa (le solitaire)
Публикувано04.10.04 14:07



Мдам, само едно не разбрах...
Защо по дяволите си изгонил хлебарките от пицата, а не си ги изял и тях ?
Месце е това, не е шега работа

Cupitor impossibilium


Тема Re: Целият клуб Пловдив беше в мармалад!нови [re: Mлeн 1]  
Авторшипka (Нерегистриран)
Публикувано04.10.04 16:44



как ви се хареса заведението? А как може да се влезе в клуба?



Тема Re: Целият клуб Пловдив беше в мармалад!нови [re: шипka]  
Автор Fallen_AngelМодератор (Reborn Archdevi)
Публикувано04.10.04 17:36



Турбо яко е заведението, а и ще откриват рок-клуб на същото място, ама в подземния етаж... в кой Клуб как се влиза?

do NOT click



Тема Re: Целият клуб Пловдив беше в мармалад!нови [re: Fallen_Angel]  
Автор freaked (луд)
Публикувано04.10.04 21:15



Айде тамън ми давате време до зимата да пофлоодя и да се запозанете с мене
смисъл реших и аз да пиша в Пловдив клуба



Тема Re: Тръгванетонови [re: Aндoн]  
Автор izgrev_lamerz (от Магадан)
Публикувано04.10.04 21:50



до колкото разбрах, мача ще е с публика




Тема Дали Целият клуб Пловдив беше в мармалад?...нови [re: Mлeн 1]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано04.10.04 23:44




Петлето ника си мени, но нрава - никога! (поговорка на Дир.бг-Пловдив)


Бре, петльо - чета и не вярвам на очите си! Ти да не би школата в Симеоново да смяташ да завършваш?

Личните ми впечатления:
1. Приказката на масата беше шарена като клуба, като променящия се Пловдив; темата беше - лафче да става...
2. Ясно разграничими две възрастови категории. Малките не разбираха за какво говорят големите, а вторите се радваха, че това е така!
3. Постигнахме уточнение, че напролет ще се опитаме да откроим поне едната от съществуващите велоалеи - тази покрай бул. България. Ще се самофинансираме, а като свършим работата ще се черпим в Лукойла в нейния край. Лентата подир това ще реже Фолъна. За което ще почерпи по едно...
4. Около Коледа може да направим спортна среща по тенис на маса - едните ще играят турнирче, а другите ще ги гледат и ще си лафят. Условие за участие - 2лв. вх. такса; половината - за награден фонд на класиралите се в първата част, останалите - за бира на всеки. Засега виждането е в зала Строител. (обмислихме и идеята да започнем с наши сили възстановяването на зала Олимпиада, ама се отказахме при условие, че общината или някой друг не ни помогне);
5. За пролетта се пусна мухата за едно надбягване с картинги на Ескалибур, а в тревата наоколо - турнир (на елиминации) по риболов. Неучастващите - пият и анализират...
6. Общо мнение към 21 часа се оформи, че на Пловдив му липсва организирания (или неорганизиран) туризъм!
7. Мели има някаква награда, за която трябва да ходи до София, за да си я получи. Честито!!!
8. Андон учи като студент, но скоро ще си изяснява някои основни човешки права... Посъветвахме го да постне тук една подобна тема за натрупване на емпирика, но му се вижда лаишко. Мисля, че греши - може да изведе неочаквани заключения...
9. Умрах от прушачите! Ужааааас! Цяла вечер после едва се възстанових. Ако ходя и друг път - ще се делим на димящи и не.
10. В интерес на истината - наистина по някое време на масата цъфна един мобилен телефон, който член на клуба беше намерил из заведението, но веднага го предаде на Мода, който тъкмо се мъчеше да види номера му и да извести за това управата на заведението, когато се намери собственика. Но не почерпи?!...
11. Сигурно има и друго, но в момента това отсявам... При други обстоятелства и по друго време, може да изпъкне нещо ново и различно...

Честно казано не вярвах, че ще се съберем толкоз народ - ок.14-15 човека.
Не допускам, че това са всички от клуб Пловдив, но поне по-активните и смелите.

Благодаря за удоволствието да бъда заедно с вас!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.