Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:26 27.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Айде да видим какво ще стане...нови  
Автор Fallen_AngelМодератор (Reborn Archdevi)
Публикувано06.10.04 17:23



АДаша по никнейм каза, че сайта е негова грижа :))

Венс дума, че ще качи снимки, аз също ще кача.

Айде давайте идеи тук какви категории да сложим?

Една от идеята ми е "Нарушители в действие" - минаваш покрай некой гунце, спряло на тротоара, и го снимаш така, че да му се види номера. Или пък някой да нащрака муцуните на гадните джебчийки, дето джобят по центъра, стен-вестник "Пазете се от тях!"...

И айдеее, на наш'та страница... Дори и да не помогне на КАТ, поне съвестта ни ще е чиста, че сме ги заснели...

do NOT click



Тема Re: Айде да видим какво ще стане...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор Cфинkc (Египет)
Публикувано06.10.04 17:51



Категория "Нови сгради" примерно?
и Околностите, Родоипте примерно, Асеновград?


Да ги биеме пак!

Тема Ето малко предложения за категориинови [re: Fallen_Angel]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано06.10.04 18:14



"Необичайно за обичайното" - един ден, малко преди да вляза в тунела, видях къщата над Античния (оная от "Болница на 3-я етаж") осветена в червено от залеза. Скалата под нея беше розова. Жалко, че нямах апарат, но мисля, че може да се намерят снимчици за подобна категория

"Старият град" - неизчерпаема тема

"Асеновград" - още по-неизчерапема. С под-теми - "през деня" и "през нощта". Уверявам ви - знам за какво говоря

Предложи се тема "Нови сгради". А защо не и "Стари сгради"? Някои ги стегнаха последната година и са истинско удоволствие за очите

"Смешно" - веднъж гледах как от един автобус стърчи защипания з...к на пътник. Като в "Ну погоди"

"Цветно" - това лято Борисовата градина беше особено красива с всичките тези аранжирани цветя. А в Кършияка знам къщи със страхотни рози, надвиснали над портата

"Велосипедът" - ето къде можем да покажем "новите" велоалеи. Или да покажем как трябва да се промъква велосипедистът между потока коли от лявата му страна и паркиралите от дясната (ще напълня темата само като си сложа фотоапарата на автомат на задната гума )

"Птичи поглед" - например, Пловдив гледан нощем от над Куклен е впечатляваща гледка.

Хайде стига толкова, че се олях



Тема Re: Айде да видим какво ще стане...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано06.10.04 18:35



Чудесно... Ся да видим всички категории да си направя списък и да видя какво пространство ще ми трябва за снимките... Трудно ще намерим нещо сносно и безплатно за над 10-15 Мб... Май-много във фрий техно-линк да ги бутна ама само от БГ ще могат да се отварят... Може най-сполучливите да ги сложим в хит.бг или бол.бг ама пак само от бг... Значи ще поработя по въпроса с чуждестранен фрий сървъ... мисля, че ги има за по 20-100 Мб ама дано потдържат ъплоуд на файлове... Опа, размишления на глас... Ако някой иам идея да дава да не се мъча

You can have anything you want
But you better not take it from me


Тема Re: Айде да видим какво ще стане...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Fallen_AngelМодератор (Reborn Archdevi)
Публикувано06.10.04 18:40



Аре фе, за 50-60 кинта ще намерим и домейн, и хостинг...

това са 5-6 човека с по 10-на кинта... а и може некоя рекламка да качим, та де се самоиздържа сайта...

do NOT click



Тема Re: Айде да видим какво ще стане...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано06.10.04 18:43



Е то хубаво ама сайта ще се издържа с реклама само ако го популяризираме и идват достатъчно хора... Иначе е добра идея и наистина по 10 лв. от човек на година си е смешно ако сички са навиди.

You can have anything you want
But you better not take it from me


Тема Re: Айде да видим какво ще стане...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Fallen_AngelМодератор (Reborn Archdevi)
Публикувано06.10.04 18:55



ми ще си го сложим в подписите

Требе се пообмисли, но не мисля, че някой ще има нещо против...

do NOT click



Тема Re: Айде да видим какво ще стане... [re: Fallen_Angel]  
Автор freaked (луд)
Публикувано06.10.04 19:08



Абе в компютрите в даскало може да го сложа като home page( няма с какво друго да помогна аз) и оттам като имаме информатика да влизам постоянно к?



Тема Re: Айде да видим какво ще стане...нови [re: freaked]  
Автор Fallen_AngelМодератор (Reborn Archdevi)
Публикувано06.10.04 19:16



Яко, идеи само да има....

Ейндж, ще поразпитам тук-таме каква е хавата с ефтиния хостинг, ти почвай да правиш сайтчето поуека-уека, навит? Нещо в свободното си време... и не много претенциозно :)

do NOT click



Тема Re: Айде да видим какво ще стане...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано06.10.04 19:29



Нямаш проблем... Тъкмо си търся занимавка... Ся бягам до един френд дето има към 200 диска нелегален софт и си подбирам нужното.

Иначе може по много начини да го рекламираме:
1. Подписи към мненията ни.
2. хоум пейдж в даскалото който има такова.
3. ше разпечатам някакъв произволен брой брушурки да се лепнат по училищата който ходи на училище или да се дадат на приятели или братя и сестри по тяхните училища да се лепят.
4. Размяна на линкове - Мели предполагам ще се съгласи на размяна на банери, същото може да направим и с други сайтове.
Абе реклама може се направи

П.П. Анастасия(Анастейша) била травестит... Пожелавам на всеки мъж по един такъв травестит в къщата

You can have anything you want
But you better not take it from me



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.