Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 28.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Велопоход 18/19.09нови  
Автор пeтeл-зoмби (мъртветс)
Публикувано14.09.04 01:45



На 18-ти и 19-ти септември ще се проведе велопоход Пловдив-с.Манастир(Лъки)-Пловдив. Тръгва се сутринта в 06:00 в събота, след което се кара през Асеновград(15-тина 20 километра) по равно и 50 километра изкачване. След като се стигне до Манастир се преспива една вечер във вила след което се връщаме. До момента "участие" са заявили трима еднтусиасти.
Цената за похода е 10 лева. В цената се включва:
- Вечеря - сух хляб, със кърначета, пържоли и кебапчета, бира и чипс.
- Закуска - чай или кафе, хляб с маргарин и мармалад.
- Нощувка
- Гарантирано приятно прекарване с група
- При доплащане 5 лева - изкарване на снимки от случката.

Надявам се да съм ви впечатлил и дано някой дойде. Вярно е, че е доста дълго, стръмно и т.н., но със сигурност ще е забавно и вкусно. Ако някой има желание, възможност и т.н. Възрастова граница НЯМА(ще е добре да няма по-малки от 3 годишни деца), свободните места са 5.

Ако някой иска да се свърже, да звъни, а ако му се свиди да пусне смс, аз ще звънна. Телефонът ми е 0899999999*

* - фолън, нали знаеш, това в събота(последното) го изтрий, или най-добре в петък вечер като оставиш компа. Мерси


заГубихме една гОляма игРа

Редактирано от Reborn_Archdevil на 17.09.04 00:24.



Тема Re: Велопоход 18/19.09нови [re: пeтeл-зoмби]  
Автор Reborn_ArchdevilМодератор (Fallen_Angel)
Публикувано14.09.04 09:19



Зомби, ама и ти си оптимист, да му се не види... миналия път ако не беше Ветрим да ни качи до хижата, така и щяхме да издъхнем като войските на Сюлейман под Шипка... А сега се щипеш за 50 (петдесет) километра катерене? :))))


А и аз точно този уикенд правя един месечник за риболов...
do NOT click

Редактирано от Reborn_Archdevil на 14.09.04 09:24.



Тема Re: Велопоход 18/19.09нови [re: пeтeл-зoмби]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано15.09.04 22:39



1. Вероятно ще вали;
2. Неделя подир Въздвижение на св. Кръст!!! Това да ти говори нещо за трафика на МПС за и от Кръстова гора?
3.Много зор - поне 5-7 часа!
4. На сватба съм;
5. Вегетарианец;

Ама пък който го направи това, дето си го написал - ще има по една бира от мен (500 мл.) на допълнително уречено място и време!!!
За доказателство е достатъчна думата ти някоя снимка.





Тема Да изкарам биратанови [re: Vetrim]  
Автор Aндoн (Родопи)
Публикувано16.09.04 22:20



Теодоре, хубава разходка ти пожелавам. Наистина има голяма вероятност да вали, така че имайте го предвид!
Не знам дали си ходил до Манастир, но голям наклон до там не бих казал, че има. Само от Юговското ханче веднага нагоре почва здрав баир, но той е само 1-1,5 км. След Югово даже имаш спускане към Лъки. От там нагоре по пътя край Манастирска река до селото е 20 км, но няма процентно големи наклони. От Асеновград до Манастир са 52-53 км.

Ветрим (не ти знам името за съжаление), за какви бири говориш? Че аз това отиване до Манастир (водят го най-високото село в БГ, въпреки че има и други с неговата височина) и обратно си го правя за един ден. Говорим за каране с кеф и носене на раницата с ядене и пийване! Е, истината е, че не карам байк (Джуган), а едно такова Bianchi с широчина на гумите от 23 мм.

Та, кога викаш е уговорката за бирата? Хайде и аз мога да те почерпя. Пък и сигурно ще ти е интересно да ти разкажа за част от моите колоездачни подвизи. Предполагам, че и ти имаш такива! Гледам доста си запознат с ТД-та, има 1 % шанс да се знаем покрай Еделвайс и г-н Бишликов!




Тема Re: Велопоход 18/19.09нови [re: Reborn_Archdevil]  
Автор пeтeл-raнrcтep (лош)
Публикувано17.09.04 00:09



1. ти щеше да издъхнеш, аз бих се качил, за час, но ти прощавам

2. май няма да ходим, щото станаха едни преебавки с едни смени и т.н.

3. ако пък ходим поне сме тренирани

и все пак можем, но май няма да е сега
а иначе имаме и други идеи, но не сега


заГубихме една гОляма игРа

Тема Re: Да изкарам биратанови [re: Aндoн]  
Автор нeщo kaшлям (лош)
Публикувано17.09.04 00:18



ами не се познавам с Бишликов, не съм бил на никви еделвайси, даже и съкращението ТД не знам какво е
не съм ходил, но както казах преди малко с оглед на метеорологичните и физическите() условия май няма да се ходи и ще трябва да се чака чаааак до другото лято

тогава пък може повечко да се съберем и както казах и други идеи имаме, ти минавай по-често бек тръгнем на някъде...


заГубихме една гОляма игРа

Тема Re: Да изкарам биратанови [re: нeщo kaшлям]  
Автор Reborn_ArchdevilМодератор (Fallen_Angel)
Публикувано17.09.04 00:23



А фе, петльо, как ще кукуригаш сабахлен фе?

do NOT click



Тема Re: Да изкарам бирата [re: Reborn_Archdevil]  
Автор izgrev_lamerz (от Магадан)
Публикувано17.09.04 00:28



тц тц :>
не се безпокой за него :>>>

пак ще откара до 4 - 5 сутринта :>>>>>>




Тема Re: Да изкарам бирата [re: izgrev_lamerz]  
Автор нeщo kaшлям (лош)
Публикувано17.09.04 13:31



ами да, аз кукуригам за първи петли и лягам да спя


следвай своя джинслух

Тема Re: Да изкарам бирата [re: Aндoн]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано17.09.04 23:45



Навремето в нашия клуб имаше едно момче, дето с колелото си се качи чак на каменното плато на Белинташ - толкова се беше сраснал с велосипеда...


Не знам дали покрай Бешликов ще се знаем, но покрай Хито - със сигурност.
Аз съм от школата на ориентировачите, а те, както знаеш, са кораво племе - зиме, лете, дене, ноще - няма спирачки...
Тия дни го видях бат`Хито - държи се още. И то как?! Може да ни сложи в малкото си джобче с неговия бегач. Та точно за събота и неделя май ми казваше, че имал намерение да направи едно кръгче - Пловдив - Тополово - Белинташ - Караджов камък - Кръстова гора - Югово - Пловдив!

Сори, ама промоцията беше за точно това изкачване! Един вид подкрепа за Петльо.
Иначе можем нещо да измислим за бирата и методите на концентрация преди поглъщането й.

За разлика от тебе мисля, че има бъдеще в организираното туристическо движение, но не в тая му форма. Или не с това съдържание?..
А кой друг да почне промяната, ако не хора като теб и мен?
Аз мога да формулирам общите принципи и мироглед на една потенциална модификация на целеполагането и дейността, както и да допринеса за реализирането им в определено локално направление.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.