Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 27.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Тъжно, но фактнови  
Автор f(x)dx ()
Публикувано10.06.04 08:55



Този форум изведнъж изпадна в летаргия
От няколко седмици се дъвчи една и съща (според мен безсмислена) тама - за паметника на Филип Македонски. От време на време Fallen Angel се пробва да раздвижи духовете с малко хумор и .... толкова
Интересни участници като Дървен Философ, Vens, Izgrev Lamerz, Toffee и "Момчето с многото никове" почти не се вясват.
Странна работа. Може би се дължи на пролетната умора? Надявам се да е така



Тема Re: Тъжно, но фактнови [re: f(x)dx]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано10.06.04 11:35



Мдам, оказа се че след като поизчистих спама, малко ентусиазъм си появи и всичко утихна... Уви, не мога да "бия" хората да вризат...



Тема Аз съм виновна! :( [re: f(x)dx]  
Автор Meli (de profundis)
Публикувано10.06.04 15:36



Izgrev Lamerz е в сесия и трепери, че скоро ще го изпитвам
Toffee - дала съм му работа, а и той на мене
Дървен Философ - не ме познава и няма мотив да влиза
Vens - виж, за него не знам, ама нали е с шапка - невидимка

Сега сериозно - истината е, че е скучно в клуба, но пък има ли "градски" клуб, в който да е интересно?




Тема Re: Аз съм виновна! :(нови [re: Meli]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано10.06.04 17:29



Ами Русе и Бургас са интересни да ти кажа
Но това може би е по-скоро изключение. Дори клуб София е супер затъпял. Там 90% от темите са тип "София(нци) срещу другите"
На мен лично ми е кофти, защото съм извън Пловдив и този клуб е някаква връзка с града ни все пак. Но както каза Fallen Angel не можем да бием хората да пишат тук все пак.



Тема Не съм влизала тамнови [re: f(x)dx]  
Автор Meli (de profundis)
Публикувано10.06.04 17:49



Но влизах в няколко такива клуба, бяха на изживяване.

Какво да ти кажа, разбирам те, но пък и в града не е чак толкова интересно, както би ми се искало да е.




Тема Re: Тъжно, но факт [re: f(x)dx]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано11.06.04 08:48



Абе лятото и по другите клубове е скука то си е правило. А и всички лека полека се преселват към клуб ЕВРО 2004



Тема Re: Тъжно, но факт [re: f(x)dx]  
Автор [lZGREV_LAMERZ] (от Магадан)
Публикувано11.06.04 14:22



тук съм си..... ама няма некоя интересна тема да се изкажа и аз.....






Тема Re: Аз съм виновна! :( [re: Meli]  
Автор [lZGREV_LAMERZ] (от Магадан)
Публикувано11.06.04 14:22



хахахаххаха

направо се побърквам по тази хистология .......

ужас..... дано доктор *** да е на кеф :))))) ще помогне ли ако пиша на жълти листа с черен химикал !!!






Недей споменава лични данни за хората - ако искат, те сами ще ги кажат... :))) Не се сърди, но донякъде и защитата е мое задължение, нали?

Редактирано от Fallen_Angel на 11.06.04 18:58.



Тема Re: Аз съм виновна! :(нови [re: [lZGREV_LAMERZ]]  
Автор Meli (de profundis)
Публикувано12.06.04 18:56



Донякъде ще помогне, да.

Но (тихичко ти прошепвам една тайна) - най - добре ще е да си научиш материала.




Тема Re: Тъжно, но фактнови [re: [lZGREV_LAMERZ]]  
АвторVetrim (Нерегистриран)
Публикувано12.06.04 21:45



К,во ще кажете за Еврокон 2004?
Някой в Пловдив чувал ли е, че от 5 до 8 август в ГДК ще се събират фантастите на Еврпопа?
То толкова време мина от миналия 3 март (2003), когато в Ст.Загора защитих кандидатурата на Пловдив сред SF - клубовете от страната, че именно тук му е мястото... Пък после "старите пушки" дето имаха някякакво отношение на два пъти ги събирах, но уви - дори фендъма не ги обедини.
Така че всичко пак изцяло се движи от София и даже не знам дали последно Пловдив е останал като домакин.
Както и да го гледаме, събитието си е уникално, но дори и да се проведе тук, ще го посещаваме поединично и без да се познаваме...
А, бе - нямаме си действащ Младежки дом (сегашния е с червена лампа). Пазарджик ни бие по всички показатели (там миналия Септември беше Булгакона) - и като дейности, и като структура, и като дух и като кадри... А при нас зала № 8 е "Зоната" на Тарковски, а комплрекс "Космос", вместо да използва повода, за да "дръпне" от европроектите и да е любимо място, тъне в смразяващ спор между общината и кинефикация...
Ама тъй шъ я - к,вато главата - такава и опашката. Мъка ми е, ама поне да я изплача, преди да я заровя...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.