Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:13 21.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема почивка в Хисар или околностите  
Автор Dars (логична)
Публикувано08.04.04 16:54



Привет на всички от Варна!
Решила съм като изляза в отпуска след 10 дни да отида малко на почивка към Вашия край!
Вече втора седмица дълбая из нета да намеря подходящо място.
Реших обаче, че ще е по-уместно да питам Вас, да ми препоръчате един свестен хотел (с басейн ако може ) в Хисар!
А пък аз ще имам да ви връщам лятото!:)



Тема Re: почивка в Хисар или околноститенови [re: Dars]  
Автор lNS (known user)
Публикувано10.04.04 03:05



Ами хотел Аугуста отговаря на твоите изисквания.
Пожелавам ти весело изкарване



Тема Re: почивка в Хисар или околноститенови [re: lNS]  
Автор Meli ()
Публикувано10.04.04 11:55



Значи бях в Аугуста преди няколко дни, басейнът им не работи, а и принципно не съм доволна от хотела по ред причини.
Казаха ми, че единственият работещ басейн през този сезон се намира в хотела, който е срещу Аугуста, преди беше на Министерския съвет, сега наистина не знам как се казва.



Тема Re: почивка в Хисар или околноститенови [re: lNS]  
Автор Dars (логична)
Публикувано11.04.04 11:46



на "Аугуста" гледах снимките от www.bgglobe.net. не се впечатлих нещо!
басейнът им са го пуснали в четвъртък мин.седмица!
за базата на МВР няма карти. от там ме пратиха да се обадя във Военния санаториум, но се оказа, че телефона им е сменен, а "Услуги" бяха запразнили от рано!:)
ако в най-скоро време не измисля нещо друго, че се засиля на Дружба! поне им работят басейните. Със сигурност!:)



Тема Re: почивка в Хисар или околноститенови [re: Dars]  
Автор lNS (known user)
Публикувано11.04.04 23:59



Ами ако толкова си навит/а за МВР може да се измисли нещо (майка ми е гл.счетоводител на санаториума), но честно казано ако аз трябваше да избирам къде да почивам в Хисар определено не бих избрал санаториума на МВР, а и твоето изискване е да има басейн а там няма (тоест има закрит, но не работи).
Препоръчах ти Аугуста защото знам че го ремонтираха скоро и съм чувал че било хубаво. Другия вариант е хотел Хисар (мисля че така се казва, това е бившата станция на ЦК), който е срещу Аугуста, а може да проверите и в хотел Гергана, той също е нов, но незнам дали има басейн.
Още веднъж весело изкарване, където и да отидеш.



Тема Re: почивка в Хисар или околноститенови [re: Dars]  
АвторBuku (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 11:44



Basejnat na Augusta e mnogo gotin. No samo ako e hubavo vremeto, zashtoto e otkrit. Mineralna, umereno topla voda, palmi, most4eta, ostrov4eta, vodopadi, bar v basejna ...
Za obslujvaneto v hotela ne znam. No basejnat e strahoten.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.