Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 30.04.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Начално училищенови  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано16.02.04 00:03



Тази есен,живот и здраве,голямият ми син ще е първокласник.Лошото е,че нямам идея в кое училище да го запиша.Кварталното отпада поради прекалено голямата концентрация на представители на ромското съсловие,а и ми се ще да го изпратя да учи в училище,в което що-годе държат на образованието на децата,а не гледат само да отбият номера.
Нямам познати,които да помоля да ме ориентират,дали вие бихте могли да ми помогнете с информация и препоръки?
Благодаря предварително.



Тема Re: Начално училищенови [re: Billyana]  
АвторИлиaн (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 13:41



Наистина при избиране на начални училище е малко сложно, но все пак в Пловдив има хубави такива в които работят съвестни хора. Едно такова е ОУ"Райна Княгиня". Намира се точно на гърба на хотел "Санкт Петърбург". Ако ви интересува още нещо по-специално пишете!



Тема Re: Начално училищенови [re: Billyana]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано16.02.04 17:21



А малката Лиляна? Брат ми учи последно там, и не беше никак лошо... Поразпитай, мисля че ще ти хареса



Тема Re: Начално училищенови [re: Илиaн]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано17.02.04 09:59



Всякаква информация е добре дошла.
Благодаря предварително.




Тема Алеко Константиновнови [re: Billyana]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано17.02.04 10:00



Някакви впечатления от това училище?



Тема Re: Начално училищенови [re: Billyana]  
Автор foggy (чезнещ)
Публикувано17.02.04 11:33



Щерката е в 3-ти клас на началното училище към гимназията Кирил Философ.Ама ще ти е далече много. Аз съм доволен, защото искат да учат добре. Постоянно са с домашни, та чак се налага аз да я спирам да не стане като Паисий ХЕлендарски...



Тема Re: Начално училищенови [re: Billyana]  
Автор dma (irq)
Публикувано17.02.04 14:45



На мен защо ми се върти в главата, че отново върнаха старите разпоредби, че всяко дете трябва да бъде записвано в районното си училище?

Ако е така, ще трябва да си сменяте адресната регистрация, за да запишеш първокласника там къде искаш.

Инъче и аз съм чувала, че малката Лиляна (сега не и знам името) все още държи фронта и е много добро начално училище. И не е защото аз съм тамошна възпитаничка, но просто преди време (5-6 години) имаше толкова желаещи да си запишат там децата, че бяха решили да слагат приемен изпит преди 1-ви клас .

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Начално училищенови [re: Billyana]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 06:44



Кое ви е районното училище? Не е ли "Паисий Хилендарски"?



Тема Re: Начално училищенови [re: Фaлaнre]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано18.02.04 13:02



Де да беше



Тема Re: Начално училище [re: Billyana]  
Авторzmei (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 20:27



"Алеко Константинов" е добър избор. Но забравете завинаги за комбинацията "добро училище".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.