Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 27.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Дайте едно рамонови  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано03.03.04 18:40



Сериозно сме решили да правим външна изолация.Нямаме мазилка даже до сега.Търся,ровя,питам...но не съм си избрала фирма изпълнител.Става въпрос за триетажна къща с обща квадратура 350 кв.м.-едната стена е на калкан и затова на някой може да му се стори малко за тази сграда.Финансовите ни възможности са до 25лв/кв.м.Стиропор на 2см. отпада като вариант-чак такъв компромис не ми се прави.Ако някой скоро е правил нещо подобно и е доволен от изпълнението нека пусне координати на изпълнителя.
Ако пък някой се занимава с такава дейност,ще се видим в офиса му да ми даде оферта.
Благодаря за вниманието



Тема Re: Дайте едно рамо [re: инaт]  
Авторзaпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано05.03.04 12:41



Мога да ти препоръчам "Гимекспорт" АД. Офисът е на ул. "Хр. Г. Данов" 47 - срещу Центалния младоженски дом. Имат много добър изолационен материал и различни мазилки и бои. Със сигурност ще ти направят добра оферта. Ако искаш повече информация, кажи, ще ти дам e-mail.



Тема Re: Дайте едно рамонови [re: зaпoзнaт]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано05.03.04 19:05



Благодаря-аз и без това обикалям доста,та направо там ще отида.



Тема Re: Дайте едно рамонови [re: инaт]  
Авторpoten negar (Нерегистриран)
Публикувано05.03.04 20:42



probvai i "Eurolux-RV" Ltd na ul. Zname 4, zad ZP-liniata do stadion plovdiv - tam ima goliam sklad za stroitelni materiali



Тема Re: Дайте едно рамонови [re: инaт]  
Автор Гoтвaчa (човек)
Публикувано06.03.04 22:39



TEZI DNI ZAWARSHIIZOLACIATA NA APARTAMENTA SI. MALKO NAD 100 KW.METRA. mNOGO NERWI, NO MAJ SI STRUWA - OSHTE PARWIAT MESEWC SMETKITE ZA TOKA PADNAHA POCHTI NAPOLOWINA.nO TE SAWETWAM DA NE SE WRAZWASH S GOLEMNITE FIRMI. A CENATA DO 25 E NIAKADE OKOLO MINIMUMA - MNOGO TRUDNO SHTE IA DOKARASH POD TOWA. SAMO NE RAZBRAH - TOWA S BOIADISWANETO LI ISKASH DA E ILI BEZ NEGO.
i OSHTE NESHTO - KWADRATURATA TI E DOSTATACHNO GOLIAMA I MOZHESH DA SE PAZARISH :)))AKO TE INTERESUWAT PODROBNOSTI SHTE TI RAZKAZHA.uSPEH!



Тема Re: Дайте едно рамонови [re: poten negar]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано07.03.04 00:03



Мерси ти за инфото-обмисляме и двата варианта-сами да си купим материала/при положение,че сме достатъчно наясно какво търсим,какво се предлага и на какви цени/,или да се доверим на фирма за всичко,макар че те освен че вдигат цената за работа си слагат и предостатъчен процент на материалите.
Друг е въпроса,че ако все пак се съгласят "част" от материалите да си закупим сами,ако стане издънка ще ни изкарат нас виновни и...гаранция никаква.
И там ще отида да проверя за какво става въпрос.
То къде ли не бяхме-вече имам солидна подготовка за още няколко къщи,само дето не са ми в наличност



Тема Re: Дайте едно рамонови [re: Гoтвaчa]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано07.03.04 00:35



Уффф,не ми говори за нерви-главата ми е шиник станала от сметки за изолация,лепила,мазилки...Не искам да плащам за името на фирмата,а търся нещо,което да не е огромен компромис с качеството и да е на цената,която можем да си позволим.Доколкото вече съм наясно около 25лв е за материал/почти много добър/,работа и скеле,даже част от мазилката.Имам доста оферти,някои от които почти ме устройват,но се надявам да подлежи на лек коментар за още малко надолу.Знам и че винаги накрая излизат непредвидени разходи и аз се опитвам да ги вмъкна предварително




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.