Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 16.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема За странните даскали в пловдивските училища...  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано14.02.04 12:28



... хората, които са ни учили, но са били пълни със страности, или направо казано, откачалници...

В Лиляната имаше една учителка по география, Цолова май се казваше (името ми е изскочило от ума), която си беше освидетелствана отвсякъде.

Според нея Слънчевата система се сътои от 10 планети - Сланцето, Меркурий, Венера и т.н. На всеки, който и кажеше, че Слънцето е звезда, пишеше двойко на секундата. По цял час стоеше и гледаше в една точка. Изпитването и се състоеше в това, да чува чу ученика говори, без значение какво. Аз лично съм прочитал целия урок от учебника пред нея, без да ми направи грам забележка, и затова имах 6-ца.

В съседния клас й бяха направили маскарад - направили се да изглеждат като араби и говорили само френски... и нещата щяха да са под контрол, ако не се беше намесил зам.директорът, който просто чул шум!... Иначе за даскалката нещата били наред - според нея нищо неестествено нямало в това учениците и да са облечени като араби и да говорят само на френски, от който тя бъкел не разбираше...

Веселбица значи...

Кажете и вие за странните пловдивски даскали - хората, които се помнят цял живот



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор dma (irq)
Публикувано14.02.04 14:31



Пак в Лиляната, учителка по френски. Няма да и казвам името, че още се носи сред учителските кръгове жената.

Поканени сме да гледаме френски филм - държа да натъртя на ФРЕНСКИЯ филм - в присъствието на ФРЕНСКИЯ посланик. Всъщност бяха поканени всички ФРЕНСКИ паралелки от града - Френската гимназия, Яворов, Руската и т.н.

Седнахме да гледаме филма - безкрайно малоумен, но ФРЕНСКИ . На 10-тата минута се спогледахме тъпо и всички от моя клас започнахме да се изнизваме тихичко лазейки между столовете. Ествено сме били разконспирирани доста бързо, защото при всяко отваряне на вратата "филмовата" зала се обливаше с ярка светлина издаваща броя на спасяващите се от ФРЕНСКАТА лудост на преподавателите си.

На следващия ден пристига в часа ни госпожата, на която не искам да казвам името, и започва да крещи:

- Аз такъв срам през живота си не съм изпитвала! Как не ви беше срам, да ме изложите така пред ФРЕНСКИЯ посланик и пред колегите? (тук последва култовата вече фраза) Къде ви ФРЕНСКАТА култура бе, лайна с лайната ви?

Колкото и да ни беше шубе от тази жена, нямаше как - започнахме да вием от смях.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: dma]  
Автор SuOma (непознат)
Публикувано14.02.04 16:50



Ами искала е да се разбере, че се обръща към вас . И даскалити са хора със слабости, но ако са изперкали нямат място в училищата. За жалост има и други такива случаи.



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано14.02.04 17:05



Първата странна персона,за която се сещам,е любим на поколения възпитаници на АЕГ преподавател по български език и литература.Към неговотите колоритни изяви спадат запой след часовете с любимците му,влизане в час,залитайки и с опияняващ алкохолен дъх,активно участие в бридж турнирите на класа.последното искам до поясня-в нашият клак бяхме 28 души,тоест точно 7 карета.Играехме бридж всяка свободна минута,а често и сами си освобождавахме минути като бягахме от час.Въпросният преподавател знаеше за тази наша страст и в началото ни оставяше да си доразиграем партиите,започнати в междучаието,след това да направим още едно раздаване,а накрая ни оставяше спокойно да си играем,като се разхождаше между чиновете и коментираше кой какъв ход е направил.
Негова запазена марка е и това,да остави снимката си на учителската катедра с думите-ето,все едно,че наистина съм тук,и да излезе да се разтуши някъде извън сградата на училището.
И още нещо-нашият преподавател имаше подчертан афинитет към засуканите ученички.Доставяше му истинско удоволстиве да флиртува с тях.
Всичко това обаче не му пречеше да бъде добър преподавател.В дните,когато беше в настроение за работа,часовете му бяха наистина интересни-дискусиите бяха разчупени и откровени.С удоволствие си спомням за тях.




Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Billyana]  
Авторpoten negar (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 22:23



kato stava duma za AEG - prosto se nalaga s nostalgia i preklonenie da spomena zhivata legenda po fizika Tzvetanka Tzurtzarova aka Tzura. Koito e preminal prez tzitadelata na Tzura e uspial v zhivota, i za sazalenie s neinoto pensionirane minalata godina si otiva edna epoha v istoriata na angliiskata. Ostanal sam s vpe4atlenie 4e samia harakter na predmeta fizika ostavia specifi4en otpe4atak varhu dushevnosta i mantaliteta na prepodavatelia - pove4eto fizici/fizi4ki sa eccentri4ni i koloritni do bezkrainost. V tozi red misli triabva da se spomene i nebezizvestnata fizi4ka Kolemanova ot Lilianata, koiato sega mai e direktor - i tia bez samnenie e sred li4nostite ostavili iarka diria v pro-gimnazialnoto mi razvitie...



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: poten negar]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано15.02.04 13:09



С много резерви подхождам към Колеманова - преподавала ми е и затова... а и знам историята на нейното назначаване...


Редактирано от Fallen_Angel на 15.02.04 13:40.



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Авторpoten negar (Нерегистриран)
Публикувано15.02.04 21:14



kakva e isoriata na nazna4avaneto i, shte spodelish li
na men sasto mi e prepodavala, no samo do 7 klas i niamam loshi vpe4atlenia.



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: poten negar]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано15.02.04 23:48



Когато ме приеха в Английската,сестра ми,също възпитаник на гимназията,ми пожела да имам късмет и да не ми преподават Андонова-по физика,Сулева -по история и Нешев -по математика.Имах удоволствието да бъда и при тримата.



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Billyana]  
Авторpoten negar (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 02:15



suleva e klasika v zhanra, drygite dvama ne sam imal 4esta



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор Mиpa CM (несериозна)
Публикувано16.02.04 12:20



Нина Цанова се казваше тая (Цолова беше учителка по руски) и наистина беше голямо преживяване да си и ученик. Аз нямах това щастие навремето. ;-) Също и Влахова нямах късмета да ми преподава. Тя не беше шантава, но беше взела страха на целия среден курс - прякори ККЗ (кожа, кости и злоба) и от други от тоя род. За "ВлахЕто" една съученичка ми разправяше как я вдигнала на дъската да говори за вектора EB, това пети или шести клас, и как съученичката я било срам да каже името на вектора. И изобщо какъв гърч било, когато им била учителка. Но когато вече не ти е учителка, е много свежа и мила с теб, била съм свидетелка.
Колеманова ми беше класна в осми клас и нямам почти НИКАКВИ по-ярки спомени за нея. На някои от класа дори имената не им помнеше.
Патрикова беше друга от "страшните" :-) даскалици. През цялото ми пребиваване в Лиляната (7-11 клас) по биология ми е преподавала само тя. Веднъж беше казала всеки от класа да донесе за часа жълтурче. Никой обаче не знаеше кое е жълтурче, всеки беше донесъл някакво си там друго жълто цвете или изобщо не беше донесъл. В тоалетната аз разправям на същата приятелка с вектора Е-Бе : "Патрикова каза да донесем жълтурче, но в нашия клас никой не донесе". В това време Патрикова излиза отвътре и казва: "Браво, и се хвалиш" (не беше много ядосана, де).
А Нешев, Църцърова и Сулева щом чак аз съм ги чувала, без да съм учила в Английската, значи е имало защо.

Редактирано от Mиpa CM на 16.02.04 12:35.



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Mиpa CM]  
Автор dma (irq)
Публикувано16.02.04 13:10



Хихи и Цанова ми е преподавала, а Цолова ми беше класна от 4-ти до 5-ти или 6-ти клас. А Патрикова, тя ми преподаваше в 9-10 клас - страшна работа, ама ни научи на много неща .

Колеманова ми преподаваше 7-ми клас. Спомням си само специфичното тресене на къдриците и когато пишеше разпалено на дъската.

А за Цанова - "географето".. Боже, така ни псуваше, беше голяма диващина . Добре че после дойде един мъж да ни преподава, та спретнахме нещо като знания по география.

Имам обаче адски много любими учители, които няма да изброявам, защото ме е страх, че ще пропусна някой.

Най-неприятен ми беше Янев по философия, гледаше под полите на момичетата, и с неговата крилата фраза "патката като казва "па-па" мисли ли?" ми преряза всякакво желание да присъствам в часовете му .

Хихи страшни времена бяха в Лиляната! Още си спомням за десния чучур в женските тоалетни. В четвърти клас някой ми беше казал, че не се пие от него, защото ще те изпитат и аз до 11-ти клас не съм пила вода от там.

Мира, ти коя година си завършила, ако не е прекалено нетактично да попитам?

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: dma]  
Автор Mиpa CM (несериозна)
Публикувано16.02.04 16:02



1993-та съм завършила. Ти? Ако искаш, отговори ми с бележка, да не пълним форума с лични неща, които не засягат другите.
Янев дойде, като бях девети клас, но не си спомням да ни е гледал под полите (то аз все с дънки ходех). От него помня само за някаква "дълбоководна мандрагуда" - все с нея даваше примери. Мъжът по география ако е бил Атанасов (Моливко) - и той чешит, за него може да се пише отделно и много.
С Патрикова и тоалетните имаше още едно изпълнение, този път не мое, а на една Ани от другия клас. Влязла тя и понеже я мързяло да чука на вратите, взела да гледа отдолу къде се виждат крака - значи там е заето. В това време се появила Патрикова и заварила Анито ;-) в процес на гледане: "Ани, не очаквах от теб такова нещо!".

Редактирано от Mиpa CM на 16.02.04 16:11.



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Mиpa CM]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано16.02.04 16:26



А аз съм завършил 94-а...

Моливара и вече покойния Христов бяха уникална двойка :) Прослувата фраза на Христов, когато иска да разкара някой от компанията си: "Ти гледал ли си филма "Излишен съм"?....

При Моливко имах 17 срочни оценки... Страшна работа :)))



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор Mиpa CM (несериозна)
Публикувано16.02.04 16:43



А като го питаш "Кой?" ("Аз ли?"), Христов отговаряше "Не, на Иван Вазов брат му".
Впрочем и той ми е бил класен - на мен и на Ванко1, който често се скатаваше от училище. "Донеси някаква извинителна бележка, аз знам, че ще е фалшименто, ама да има някакво оправдание там, че мен ме питат защо отсъстваш."



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Mиpa CM]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано16.02.04 16:50



"Ти мене акъл не ми давай, аз си имам, пари ми дай!..."

Образ си беше Христов, но уви :((



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано16.02.04 20:30



Ама и вие отваряте едни теми .... носталгични, романтични, мили, готини. Хубаво е така.
Аз какво мога да ви кажа, то в иконома имаше много забележителни даскали, ама винаги най-първо се сещам за Таня Стоянова. Малииииии от първия етаж и се чуваше гласът - "Пирамида е вписано в кълбо, а в нея е вписан цилиндър". От къде ги вадеше тия задачи не знам, но като влезнеше в час и като каже "Първата редица чинове да се освободят и да седнат номера ...". И така всеки час. Луда работа, ама още мога да ги решавам тия задачи, ей.
Или пък Торозова по счетоводство. Акълчетата ни изпиваше тя, ама и сега да ме бутнат на сън, пак ще ви кажа как се осчетоводява покупката на материали със средства от касата, кои сметки се засягат, какви са по вид, коя защо се дебитира и коя се кредитира. Викахме и ТорМозова, че голям зор беше при нея, ама съм я признал за даскал от най-висша класа.



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Mиpa CM]  
Автор dma (irq)
Публикувано16.02.04 21:35



Е, ще ни потърпят . След 12 години вярна служба в Лиляната завърших 98-ма година.

А Моливара не ми е преподавал, за жалост. По точно заместваше "лудата" няколко месеца, но това не е достатъчно да се оцени целия му гений . Друг мъж по география ми беше, един млад, надъхан, пълен ентусиаст. Ама ни научи на много неща, които в последствие забравих, но няма значение . Добър учител, един от малкото млади.

А как беше името на онази учителка по химия, възрастна по мое време, пълничка, доста наконтена и с малко писклив глас. И тя беше страхотна!

Абе Лиляната, колкото и да беше западнала, мога да кажа, че ни подготви прекрасно.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: f(x)dx]  
Автор Mиpa CM (несериозна)
Публикувано17.02.04 09:51



Значи, дотука се обадиха Лиляната, Английската и Иконома.
Химичките, които са ми преподавали, са три - Мария Терзиева в седми и осми клас, Виолета Стойчева в девети и Ганчева в десети. Най-страхотната беше Терзиева. Сигурно за нея говориш. Една руса, нисичка. Беше ми любима учителка заедно с предмета си. Две такива любими "двойки" учителка-предмет съм имала: в "Георги Димитров" Миневска по математика и Терзиева в Лиляната. Ганчева и Стойчева бяха по-сухи и сериозни, особено Ганчева. Запомнящ се лаф на Терзиева: "Вижте натрия как тече като сополче" (брррр!).
Вчера се сетих за Влахова, дето не ми е преподавала, а как забравих Пепито Стойчева - най-колоритната от шестте математички, които са ми преподавали за пет години в Лиляната! Дружелюбна жена, често в час се отплесваше да ни разправя какво се случило на съседката и, какво си купила тя самата или как на пазара се опитали да я преметнат с рестото. За съседката беше някаква интересна история, но съм я забравила отдавна. Лафовете и ги записвахме, някои от тях бяха "Ще те изгоня да излезеш", "Вие сте в час, къде се намирате!" и "Тези задачи са толкова лесни, че само като ги погледнеш, и трябва да знаеш отговора като Ванга". В нейния час най-лесно се подсказваше, на контролни хвърчаха бележки с решения из цялата стая.



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Mиpa CM]  
Авторpoten negar (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 10:41



na niakoi prepodavala li im e Siika Ivanova po literatyra poneze taia beshe otka4ena za vrazvane
sasto taka i Z.Zaprianova i M.Dishlieva sa ostavili svetla diria v arhivite na lilianata



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Авторdavid.bekam7 (Нерегистриран)
Публикувано20.02.04 20:39



mogo ika



Тема За Руската...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор BellaEaso (в търсене на...)
Публикувано21.02.04 04:41



Oooo, аз съм у4ила 3 години в Руската, после не издържах и се изнесох 4ак в 4ужбина.
Най-образно си спомням онзи некадърен пияница Маджунов по физика.Как един път не го беше срам да влиза в помощната стаи4ка на кабинета и да си пийва... Един път дори беше заспал вътре и трябваше да го будим, щото се притеснихме като се застоя... Спомням си и за изцепката му, 4е 6 пишел на професора си, на него си 5, 4 на отли4ниците и на останалите 3, ако се държат прили4но.
Или влизаше в 4ас понеделник сутрин първи 4ас и му беше крив света - айде, вси4ки контролно, оба4е си ни казваше предварително, 4е 3ки няма да има. Намразих физиката, то се предполага...
По едно време май се лекуваше от алкохолизъм и дойде заместни4ка, направо се преродих...

Ина4е най-отвратителната отка4алница е самата директорка Мариан4ето, следвана от зам.директорките (тия кокошки...). Всякакви номерца въртеше Мариан4ето - от крещене по коредорите като ненормална до искане на подкупи, въртене на мръсни далавери и подобни...Последният ми ясен спомен беше как ми казваше, 4е ще направи вси4ко възможно да не замина в 4ужбина, защото нейната дъщеря нямало да може го направи.

А по принцип географи4ката ни беше непоправима развей прах...Запо4ваше от меридианите и стигаше до как да запазим ценното в живота, или как да просперираме в търговията с 4орапи...В нейните 4асове или голямо спане падаше, или ни боляха коремите от смях.

Много си оби4ах литературката (какви дискусии падаха, истинско удоволствие), рускинята ( която между прехласвания по Пушкин ни фраскаше едни упражнения, от които все още сънувам кошмари, поне имаха ефект), истори4ката (беше леко плешива, но имаше страхотен 4ерен хумор),т.н.

Имаше и още ненормални, май и по-ненормални от тези, но нямах "удоволствието" да ги опозная.
Имаше и много хубави хора, у4ители, който първо бяха хора и после у4ители. С много от тях поддържам връзка и до сега.

Alea iacta est !


Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано21.02.04 05:27



аз пък съм учил в Стефан КАРАДЖА ама нали е за бавноразвиващи и аз такъв не помня имената на даскалите и коя година съм завършил хаха :-))
Майтапя се де иначе по темата учих в Х. Гюлеметов на времето сега не знам как се казва онва вШекер махла , та имах един даскал Ангелов там , бивш боксьор и едната му ръка нещо не беше в ред ама за сметка на тва всичката му сила беше събрана в другата .Иначе малък чиляк беше 2м и 150 кг :-)) Та спомням си че мноу мразеше да се чоплят семки в негово присъствие . И засича ме един ден пред кенефите и ме пита : моя курс да е минавал отука ? , а аз чопля семки най нахално и му отговарям пу , не пу , не , пу не съм ги виждал !Абе вика ми тоя ти кво правиш ? Аз пак ми пу , семки чопля , нали , пу , виждаш и по едно време се усещам ! А гадняра имаше навика да ни пали вратовете и ми вика я положи ся кат чоплиш семки . Па лошо ако те види че с е пазиш по силно ще те хакне и полагам аз кво ше прая .Такъв шамар ми врътна че две седмици на врата ми можеха картофи да пържат бахти гада тоя ! Тоя шамар още не съм го забравил и кат си спомня за него врата ми се едно от себе си си ма запарва
А гадняра имаше и друг гаден навик, преподаваше по алгебра и кой искаше 3 поставяше условие удря му 1 дървен пергел по гъза и 3-ката налице . Ама направих грешката 1 път да се изсмея на потърпевшия че кат ми лепна 1 пергел и на мен и ми вика : не са срамувай ся с тоя ще си мените кофата с водата да си топите дупетата вътре та да ви се охладят хаха , абе не знаеш дали да се смеш или да плачеш на рев и смях ми избиваше едновременно ама трайках си щот кат учех още с униформи ходехме и майката си тракаше



Тема Balgoevнови [re: мaйнaTA]  
Автор serapeum (търсещ)
Публикувано23.02.04 12:09



Za tam duma ne otronihte,a e pylno sys sqkvi ludi:
milata Gospoja Boeva,Koicheva,fizi4kata Ivanova-Miseva,Rodopska,himi4kata Stoi4eva,Gerenski...



Тема Re: Balgoevнови [re: serapeum]  
Автор serapeum (търсещ)
Публикувано23.02.04 21:44



ta da prodyljim za Blagoev:
nai-koloritna ot vsi4ki spored men e milata gospoja Boeva,viden ekspert po Biologiq.Gledali li ste filma Batman se zavrasta?Edin ot geroite vyv filma po nqkakva slu4ainost porazitelno prili4a na gorespomenatata-Pingvina ot Gradskata kanalizaciq...Tova milo sastestvo, nikogo nenaranilo,ima edna edinstvena strast v jivota/osven biologqta,razbira se/-DOMASNATA GROZDOVA:),koqto podleji na toplinna obrabotka na kotlona v hranilisteto
"Marsianci s gyrbica" i "Izpadnal germanec sled vtorata Svetovna voina"-tova bqha 4ast ot milite i obrysteniq kam nas :)Stava vapros za edna neveroqtno sportna i jenstvena natura-gospoja Mariq Koiceva,nasata prepodavatelka po fizi4eska kultura i sport!Sys svoite 1.50 s vdignati ryce tq izglejda strasno seski s torbi4kite pod o4ite/kakvi ti torbi4ki,tva sa si napravo 4uvali!/.Amerikancite ne sa uspeli da ubiqt Godzila-tq se krie v Blagoev!!!!!!!!!!Maskirana e kato vyzpalni4ka,dosta nadarena otkym bust jena,sys seksi postrigana kosa tip "svenlivo pioner4e" i hvarlqsta sqnka na o4ite i benka pod vejdata-nasta mila gospoja po fizika-Nadejda Nikolova-Miseva.Ako nqkoi iska da q poseti-priemem 4as vseki den,po vremeto kogato ne e na u4iliste,vyv furgon N 3,blizko do Alen Mak,skrita nqkade dalboko v gradinkata i ot praz,ili sred nai-miloto i-kokoscite...
Sledvastiq velikolepen prepodavatel ot nai-starata gimnaziq v Bylgariq,e izvestnata himi4ka Stefka Stoi4eva.Lubima fraza:"Boga mi",lubima ocenka "2",
lubimi drehi "vsi4ko koeto kara vyzgolemiq i korem da izpykne maksimalno"...
Kogato zemqta se raztrese,styklata zadryn4at,jivotnite po4nat da stavat nervni,i seizmologi4niq institu ot4ete razdvijvane na zemnite plastove-tova e TQ-Dimitriq Rodopska-zam direktor na Blagoev i vidna matemati4ka.Ako iskate da bydete izklu4eni ot gimnaziata,prosto i daite parolata,i garantiram,4e do polovin 4as ste trqbva da si tarsite novo u4iliste.Parola "RODOPSKO KUFTE-TO NE VARVI,TO SE TARKALQ".
I nakraq,no v nikakyv slu4ai na posledno mqsto,Mistyr Bombe-gospodin Atanas Gerenski,viden prepodavatel po nemski ezik i izqven svalq4:za spravka Anna Stereva,u4itelka po nemski.Ako iskate da nau4ite koledna pesni4ka na nemski,zapisete se v 8 klas !Tam nqma da pravite nisto drugo,osven da peete !Az i dosega trudno se sestam za azbukata,ama teksta na "O,Tannenbaum" i na syn da me butnat,pomnq...A ako iskate da polu4ite nqkolko saveta po uspesen ribolov,molq posetete go,ako uspeete da namerite kastata mu na kyra mejdu Plovdiv i Proslav...
Ako nqkoi ima oste interesni fakti za u4itelite ot Blagoev,molq da ne se sramuva,a da gi spodeli s nas



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Mиpa CM]  
Авторzmei (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 20:13



Имаше една по дискриптивна геометрия - ужас и потрес. Засукана и злобна - никви странности и милост. Само злоба. Бяхме я наперили - на една нескромна снимка и бяхме монтирали само главата - беше толкова трудно - със старите руски експонатори. И тиражи из училище - бяхме прекалили, разбира се. Това се разбра едва в директорската стая където, дълго отричахме какъвто и да е досег до руски експонатор:)
Останалите бяха диви - стари вълци и до един перфекционисти - не ни оставяха на мира, докато не се научеше всичко.



Тема Re: Balgoevнови [re: serapeum]  
АвторSolera (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 19:51



Ти пък си много жесток...:))) Недей така, не бяха изроди хората...
Боева беше просто колоритна персона...С нейния напевен тембър...:)
За гроздова не знам...На мен 5 години ми преподаваше, не съм я "надушвала" в крачка...
Виж, за Стойчева ще се съглася...Опасна женица беше...:))) Писала съм по даските едни дълги големи формули...Ужас и безумие...:)
Най-достойният преподавател според мен там е Демирев - изключителен математик, а и безкрайно толерантен...
Не знам дали още се подвизава там онова чудо - г-жа Гарабедян по немски. Изпитваше ме един път...Имахме да научим едно стихотворение наизуст и после да му правим анализ. Казах и, че искам само анализ да правя и отговорът и беше :"Аааааааа, какви са тия работи сега!!!!!Как може да не знаеш произведението наизуст и да ми се напъваш анализ да му правиш!!!".:))) Луда работа беше...Учехме за Парис и тя обясняваше, че това е столицата на Франция.
А г-жа Хубенова по музика е уникат. Разказваше ни в часовете как имала около десетина спонтанни аборта и описваше с подробности как "...и бебето просто тупна..."



Брънчева по география беше много забавна :"Ффффнимавайте, ще ви пиша минусТ".:)
Хубави години бяха...:)



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
АвторЧoвekът (Нерегистриран)
Публикувано28.02.04 12:40



Олее ако знаете за какво става дума с даскалите в ПГЕЕ(педерасите гомнари, ебат ли ебат).
В даскало има един МАЗЕН, ама чак олио тече от него, даскал по чертане. Като влезем в час той гледа мадамите(едната космата, другата меко казано чудовище). Един път едната от тях си дава чертежа(уникално мега хипер тера турбо шибано скапан) и той й вика "Мм много е хубав, ще го взема и теб ще взема". Направо се ажодб;усбси;о(издивях). На нейният шибан чертеж написа 6 а на мен дето беше 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 пъти по-хубав ми написа 4. Е как да не ;сьв;аасфи;жасд.бжг;ВДОУЖБ;АС(ЛУДНЕШ)



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: poten negar]  
Автор VooDooMaN (Лео Лима)
Публикувано29.02.04 12:35



Познахте ли ме?



Аз чета - честност, справедливост, коректност, аналитичност!

Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Billyana]  
Автор VooDooMaN (Лео Лима)
Публикувано29.02.04 12:37



Сулева значи...



Аз чета - честност, справедливост, коректност, аналитичност!

Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: VooDooMaN]  
Авторpoten negar (Нерегистриран)
Публикувано29.02.04 22:22



shefe tva e copyright material, svobodno e za razprostranenie no vse pak dai kredit na talanta, satvoril saotvetnia shediuovar



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: poten negar]  
Автор VooDooMaN (Лео Лима)
Публикувано01.03.04 11:28



Тази на Църа е правена от Стилиян Гайдаров, випуск 2000. Другата - на Сулева - е от бала на моя випуск - 2001 - където наградите за учителите бяха именно карикатурите, но не помня на Сулева точно за какво и беше наградата. Материалите са за разпространение от ръка на ръка и никой не се е засилил да иска права. Специално на серията карикатури от випуск 2001 съм слагал аз надписа, за да ги поразваля един вид . Един съученик ги е качил ето тук -

- с коментари за някои от наградите.

Аз чета - честност, справедливост, коректност, аналитичност!

Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: poten negar]  
Автор VooDooMaN (Лео Лима)
Публикувано01.03.04 11:33



Ето още една култова картинка, която само може да радва като гениалност, пак е дело на Стильо Гайдаров.
Русланда Калева, Английската гимназия .



Аз чета - честност, справедливост, коректност, аналитичност!

Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
АвторEulenspiegel (Нерегистриран)
Публикувано02.03.04 03:09



Ej, ama tja tazi tema naistina se okazwa mnogo interesna i ot4asti santimentalna. I kato wazpitanik na EG "Plovdiv" njama kak da ne si spomnja za njakolko mpo-interesni prepodawateli.
Razbira se- Zarzarova na parwo mjasto- izpitwa6e do dupka taja jeniza. Wednaj i se zainatih i na wseoslu6anie spomenah pred neja i zelija si klas, 4e az uroka za katalizatori njama da go u4a...e, nalojhi se da go nau4a, sled kato Zara me izpita na nego 6 pati i mi pisa 6 dwojki :)
A kakwo 6te kajete za himi4kata Mazewa. Ot neja maj idwaha naj-swejite i glupawi lafove. Naprimer "Wijte beszwetnija gaz w eprudedkata", "Pomiri6i go toja gaz, ama wnimawaj- OTROWEN e" i.t.n.
Ina4e kakwo 6te kajete za Krastew- u4itelja po Filosofija- goljam fen be6e i toj, nali
Eh, spomeni, spomeni
Ajde 4ao i doskoro



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Eulenspiegel]  
Автор VooDooMaN (Лео Лима)
Публикувано02.03.04 15:15





Аз чета - честност, справедливост, коректност, аналитичност!

Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Авторbez zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано02.03.04 21:33



prosto si misleh, 4e moje mnogo da se napishe, no otdavna niama zna4enie, a i koi li go interesuva. ima tolkova problemi natatuk, 4e daje az mnogo se gordeia 4e sum poznaval Curcarova ili drugi tolkova disciplinirani hora. a i pove4eto u4enici prekaliavat da pi6at banalnosti i obiknoveni gluposti za u4itelite...



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Eulenspiegel]  
Авторbez zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано02.03.04 21:37



kakto te gledam popo4erka, vuzpitanik na nemskata, vipiusk okolo moia. prav si i ti 4e ve4e niama zna4enie, za6to e izob6to tozi sait?



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Eulenspiegel]  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано03.03.04 22:32



Аз пък се сетих за една случка с Ленин (Кръстев де:-)
Беше в началото на първи срок 11-ти клас и той разправяше нещо за Декарт, при което аз, в доволно настроение за простотии, заявих на всеослушание "ааа, Париж-Дакар, знаем го ний тва" и естествено, последвано от звучен смях от мен и Камбата, на когото също му се простееше.
Другия път, естествено, ме изпитва точно на това :-) и ми вика "Бе няма ти пиша оценка щото ще е петица пък аз искам да е повече пак ща изпитвам". "Еми хуу" викам аз. Добър човек :-)
И то хуу, ама точно тогава чух як виц за две срамни въшки, един диригент и една балерина и естествено като го разправях намесих гореспоменатия г-н Кръстев. Вица беше следния:
Срещат се две срамни въшки, не се виждали много време. Едната слаба, болна, другата загладила косъма, доволна и си говорят. "Къде живееш, пита здравата" "Ми в брадата на г-н Кръстев", казала болната "Аааа, не така тоя човек много пътува, къде е Тракия, къде е английската, в студ в пек ти се с него. Зарежи тая работа и се намърдай в бикините на някоя ученичка от английската гимназия супер е - постоянна температура, влага, мирише хубаво..." "Мерси", й вика болната, "ша пробвам".
Срещат се след време и какво е положението - още повече се разболяла. "Какво става, не ми ли послуша съвета" "Бе послушах го! Настаних се аз в бикините на едно готино маце от английката ама на сутринта - пак се намерих в брадата на Кръстев!!!"
Е това го разправях на наколко пъти в четворката, а доколкото знаете, и той пътува с нея. Дали ме е чул ли :-)
Следващият пък като ме вдигна знаех ни повече, ни по-малко от първия. Двойка. След една седмица - пак. Следващата седмица - пак.
Три двойки ми се събраха за три седмици.
Но нали ви казвам че е добър човек - все пак имах 6 за годината :-)



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 21:50



andonova e super otka4ena,ama qko otka4ena
suleva e prosto otka4ena
za mazeva-prosto nqmam dumi-edinstvena po roda si
U2 e super tupa,mnogo q mrazex
krustev be6e zabaven,v pove4eto slu4ai
i t.n.
no #1 si ostava velikata i nepovtorima-TOROZKA TOROZOVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Авторqwe (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 16:51



Privet, zastom tezi nesta gi kazva uchitelkata se priemat i ne se osporvat.

sestam se za sledniya vitz:

Starshinata: Da znaete che Dunava izvira ot Stara Planina,
Voynik: G-n starhina, ot Shvartzfald,
Starshinata: Dokato sam starshina ste izvira ot Stara Planina, kato se pensioniram da izvira ot na ... ako ste



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Авторlalalala (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 22:03



ami neznam za 4ak tolkos prosti daskali ...zna4i imah edna daskalka predi 2 god mai be6e ...ta tova momi4e ne be6e 4ovek .....tva be6e palno s kompleksi momi4e ...e neznam ama si be6e mnogo zle ....ne stiga 4e hodi6i s edni saka ot na baba mi vremeto pak i se pote6e super mnogo ....no za tova ni6to protiv ,moje da e imala zdravoslovni problemi ...no tq be6e takava mania4ka na tema BG 4e ako nqkoi kaje6e 4e bulgariq e qko tapa tq momentalno mu pi6e6e 2-ka bez da se zamisli ....i se pak sled 1 godina ma4enie ot neina strana i 6tastie ot na6a ..6toto se pak za nas tva si pe6e veselo ne u4ihme a v 4asovete 4oplihme semki i igraehme karti ..da de ako vleznehme ....i se pak sled 1 god tq se mahna ...i takmo kogato bqh zabravila 4e tazi jana palna s gnusotiq , tapotiq i vsi4ko vazmojno nai gadno se e mahnala ot jivota mi ,se okazva 4e tq prepodava pak i otnovo v moeto daskalo , no za moe 6tastie ne na men ..i do kolkoto razbrah v momenta tq e tritirana kato gospojica mimi..



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: poten negar]  
Автор пpoмeнливa ((тъжна))
Публикувано24.12.04 00:54



Маргарита Дишлиева?
Тя си беше чудо! Как не повтори тоалет тая леля, ей...
Все нагласена, и с онези гоолееееми цици...
Иначе беше добра учителки, ама ей ма на за кво се сещам първо...



Тема Драго ми стана...нови [re: Mиpa CM]  
Автор пpoмeнливa ((тъжна))
Публикувано24.12.04 01:01



Мина време и проклетията - аз де, стана даскалица. Крилат лаф на Терзиева беше, че учител, който уважава учениците си, изисква много от тях. Аз бях от любимките й...
А Пецата Стойчева ми беше класна в 9-ти клас. Колко ли пъти слушахме урока за лемата?!



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: dma]  
Автор пpoмeнливa ((тъжна))
Публикувано24.12.04 01:07



Евала на тва дребното!
Колеманова де!
Освен тресежът на къдриците, аз си спомням и ония болезнено големи очи.
В 8 кл. ми беше класна и на 10.11.1989г. искаше да ме прави комсомолка, а пък аз бях много гадна пикла с тежък пубертет, носех дневника (с къв акъл ми го повери тая жена, все се чудя?) и т.н.
Ама ми беше симпатична...
И Цанова и Цолова са ми преподавали. И Влахова - гадта непоправима, заради която намразих всичко математично.


За Тихомира Стойчева по английски ще се пуска отделна тема.



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Mиpa CM]  
Автор пpoмeнливa ((тъжна))
Публикувано24.12.04 01:10



И аз съм завършила 93, ама Лиляната я завърших предсрочно в 9 клас, втория срок. Не че съжалявам де. Бях в Ж клас.



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: пpoмeнливa]  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано24.12.04 13:29



Влахова (ККЗ-то) си беше гад до дупка, наистина...


А Колеманова е като кученце - къдраво, големи очи... Бях на един лагер с нея като надзирател и сина й...

Ми пускай темата де?

do NOT click



Тема Re: Balgoevнови [re: Solera]  
Автор Maistora (човекът москвич)
Публикувано02.01.05 12:00



Хубенова, ако се не лъжа, ми преподаваше музика в 6-ти клас (1992-1993), първи час, винаги започваше с церемонията по приготвяне и пиене на кафе.
Най-ярките ми спомени обаче са свързани с преподавателите от МУЦТПО (междуучилищен център за трудово-политехническо обучение).
Инж. Иванов - всяка година курсът по металообработване започваше с разказа за ученика, който, "по случай завършване на работата нанася силен удар с чука върху наковалнята, при което от подбитото чело на чука се отчупва парче метал, лети през пространството и попада в крака на друг ученик";
Инж. Василева, която водеше и металообработване, и текстил;
Костурков - дървообработване: "- Господине, а вие каква кола имате?" След кратка пауза, с възможно най-каменно изражение и сух глас произнася през зъби: "Иж."
Ако някой извадеше каквото и да е, различно от тетрадка или химикал, заплахата беше: "Прибирай го, че ще го хвърля в печката". При възражения: "Не са прави на по-умен, отколкото си!"
Готварство, не и помня името - първия път събра бележниците на групата и написа на всички тройки или двойки(без повод). Любима определение за учениците: "Келеши!"
Томов(май така се казваше) - един много точен пич с големи черни мустаци, малко на турчин приличаше, караше бял Москвич-408И. Бях му станал любимец, та винаги ме пускаше първи в стаята с думите: "Иванчо, избери си най-хубавото място!"

"Пази планината чиста - убий турист!"


Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор wowbagger (The IP)
Публикувано02.01.05 18:32



Има и готини даскали бе(особено от женски пол)



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: wowbagger]  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано02.01.05 19:24



Ма кой твърди че не са готини? :)) То темата не е за оплюване на даскалите, а за казване на чудатите такива...

do NOT click



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор lSTORlK (GuardianOfTime)
Публикувано05.01.05 20:53



Аз съм завършил СООУ "Лиляна Димитрова" през 1991 г.
Там бях в периода 9-11 клас (при нас нямаше 12 и 13 клас, ама учехме и в събота, и ходехме с униформа, и носехме емблема на училището на дрехите си, за сметка на това. Последното не беше лоша идея...

В последната година си избрах да специализирам история, география и френски - 2 дни само история, 2 дни само география и 1 - 2 дни (не помня последната година дали учехме и в събота?!) френски.
Тези три неща ми ги преподаваха трима преподаватели - по история ми беше Филип(ов), по география - Румен Атанасов, по френски - Елисавета Апостолова.
Сега, тия три предмета ги преподавам сам (в едно селско ОУ).
Класна ми беше Ганчева - по химия.

Спомням си само с добро учителите си. От тях научих твърде много.
Спомням си култовите лафове на Атанасов:
"Затвори вратата отвън!", когато гонеше някого от час.
"Тук не се намирате в градската баня."

С мадам Апостолова ходихме до Франция (1989). След това, пак ходиха няколко пъти, ама без мен.

Спомням си (как се казваше колежката по руска литература?), че от 5 до 8 клас обожавах руския език, ама в 9 клас вече учехме руска литература, не - езика. Трябваше да зубрим стихове и да четем критика (нещо толкоз омразно - и до днес).

По литература ми беше Въчонова - една възрастна дама, много готин човек, дано да е жива и до днес!

По математика?! Никакви спомени, аз това никога не съм го учил... Боледувах като малък, и изпуснах основите на тая наука. Как изкарах? На магия!!

Помня колегите Котева (биоложката), Христовкова (физичката), Таня Цолова (философия), Мария (не знам фамилията й, при нея си говорехме на лични имена) - по психология, имаше един учител по информатика - колко сме играли на Каратека и на Конан в залата.... На Правец 16 - Ц.
За незапознатите, това е от каменната епоха на компютрите.

В последната година се появи и Емо Соколов. С него си правехме редовни тренировки по карате - на фона на музиката на "Rainbow"...

Това бяха прекрасни години,
в които изградих основите на това,
в което съм се превърнал днес.

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: dma]  
АвторMexaнoтo (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 14:16



И аз да се включа :) - 2001-ва ни предваше един току що завършил по английски език, Атанасов мисля че беше. Много ни тормозеше, за щастие само година. Някой знае ли дали е даскал в някое друго Пловдивско училище?



Тема Лелеееееееееееенови [re: Fallen_Angel]  
Автор lrish stout (махмурлия)
Публикувано29.01.05 18:49



Хора, как виждам тази тема чак сега бе!!!
Върнахте ме назад 15 години.
Аз завърших Лиляната през 1992.

Моливара...
Христов...
Даскалова по пеене - тя ми беше класна - страшен пич, още си спомням как носим фалшиви бележки за отсъствия. Тя пита - кажи ми фалшива ли е тая бележка. А тя бележката фалшива та се пука. И щеш не щеш казваш, че е фалшива, ама ти се е наложило нещо. И Даскалова вика - добре бе, няма проблеми, само исках да знам. И отсъствията се извиняваха на момента. Страшен човек, просто ако мога пак ще отида да я видя.

С Моливара, Христов и още един преподавател - или Соколов, по прякор Здравко, по физическо или Павката Станев по френски, играехме мач в салона всяка сряда, отбори по трима души с медицинска топка, а вратата беше половин пейка от салона. Тоя Христов, нали е бил вратар на Спартак пловдив през шампионската за тях 1963 година като викнеше и цялата зала ехтеше. А как се караше на Моливара като пусне глупав гол - леле, да те хване срам, че си там и гледаш как му се кара.

Не знам дали някой е засякъл Ванката Димитров по информатика,беше ни надзирател на бригада за грозде, и в момент на лиготия ние започнахме да се замеряме с чепки грозде, докато една не се приземи върху темето на Ванката Димитров. Весело беше. За тази същата бригада Даскалова ни каза: деца, знам че каквито глупости да ви говорят, вие пак ще си направите това, което сте си наумили. Правете си го, ама го направете така, че да не ви хванат.

Моливара имаше един любим лаф - на кой какво му пречи - т.е. на калпава ракета космосът и е крив. Имаше и една любима моя съученичка, на която и аз бях метнал око по онова време, та ме спукваше от бъзик. Преди няколко години го срещнах на улицата и си полафихме. Хора, как минава времето, мамка му...Моливара един ден се ядоса и насвятка в един час по география 10 двойки, ама и ние го ударихме на лиготия, ставаш, мълчиш и викаш - ами това е от мен. Сядаш си с двойка. После естествено имахме шестици за компенсация.

При сокола пи физическо съм имал 3 за срока. Станах за смях на целия клас, мамка му. За какво беше тая тромба никой не знаеше.

Класна също ми беше Таня Цокова - супер готин човек, преподаваше психиатрия, пардон, психология. На дипломирането понеже не бяхме организирали нищо, тя ни покани у тях на купон...

Кътова по история - малеее, никой друг не ми е създавал такива проблеми в Лиляната. Зор, зор.

По английски ми бяха Татяна Стойчева, лека и пръст, и Трендафилова

Тази последнат ани изкътри от контролни на неправилните глаголи, всеки час контролно. Ама после бяхме бетон...

А бе готини времена бяха

Slainte!


Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: lSTORlK]  
Автор lrish stout (махмурлия)
Публикувано29.01.05 18:55



Начи тоя по информатика е Иван Димитров.
По философия/психология беше Таня Цокова.

А инаече в моя випуск имаше една паралелка футболисти. Каточужд език те учеха френски. На някой му дойде гениалната идея да им сложат една французойка по езика. Тя не знае български , те френски, излараха една седмица и се разделиха по взаимно съгласие.

А бе все си миял, че компютрите бяха Правец 8. Или се бъркам? А може да са билии от двата вида.

Slainte!


Тема Re: Лелеееееееееееенови [re: lrish stout]  
Автор lSTORlK (GuardianOfTime)
Публикувано31.01.05 21:46



Хм, ти си завършил/а 1 година след мене...
Трябва да ме помниш...

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема Re: Лелеееееееееееенови [re: lSTORlK]  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано01.02.05 01:09



А аз през 94-а, две години след Айриш

do NOT click



Тема Re: Лелеееееееееееенови [re: Fallen_Angel]  
Автор izgrev_lamerz (от Магадан)
Публикувано01.02.05 10:00



а аз 2003, 9 години след Ангела :)





Тема Re: Лелеееееееееееенови [re: lrish stout]  
Автор пpoмeнливa (frozen inside)
Публикувано05.02.05 01:27



Тихомира Стойчева беше.



Тема Re: Лелеееееееееееенови [re: пpoмeнливa]  
Автор lrish stout (махмурлия)
Публикувано05.02.05 11:21



Да, вярно, Тихомира Стойчева.

Slainte!


Тема Re: Лелеееееееееееенови [re: lrish stout]  
Автор пpoмeнливa (frozen inside)
Публикувано05.02.05 14:49





А за нея още ме боли!
Освен английския и многото хубави текстове на песни, тя ми даде и частица от себе си, както, вярвам, и на всичките си ученици...

Дано да я срещна отново.



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: пpoмeнливa]  
Автор Mиpa CM (несериозна)
Публикувано06.02.05 21:17



Коя си ти, бре? Ти ще си от нашия клас? Що не се обаждаш? Аз как съм си написала истинското име! Да не почвам да проучвам коя от класа е станала даскалка! Но хич не се сещам коя е носела дневника. Права ли съм в предположението си (на бележка)? Не, не съм права, ако се съди по това, че Пепито ти е била класна, тя наистина беше на 9Ж клас, пък моето предположение е от Б. И на мен Колеманова ми беше класна в осми клас през 1989, ама не ме направи комсомолка, щото бях мъничка, от 6-годишните.
Само че аз бях отговорник по политическата дейност (щото никой друг не искаше) и леле, каква мъка беше в един ЧКР скоро след 10.11. да изнасям беседа на класа какво е станало, как ду-у-умичка не можех да кажа, не че не знаех какво, ама не ме бива в беседите. Накрая Колеманова си я изнесе. Такъв зор и такъв резил, а преди това си мислех, че е готино да си в отрядния съвет, щото звучи тежкарски, нали...

Редактирано от Mиpa CM на 06.02.05 21:26.



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Авторвиoлиcт (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 09:59



А бе, вие от музикалното що не се включите, от сигурен източник знам че при вас са най-щурите даскали!



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Mиpa CM]  
Автор пpoмeнливa (frozen inside)
Публикувано08.02.05 00:36



ЕЕЕЕЕЕХХХХХХХХХХХХ, СЪБРАХМЕ СЕ!
Не помниш за дневника, щото не ти трябваха хубави оценки и извинени отсъствия .
Малиии, че дзвер бях!



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: пpoмeнливa]  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано08.02.05 00:39



Ша черпите автора и модератора :)))

do NOT click



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор пpoмeнливa (frozen inside)
Публикувано08.02.05 23:28



Виртуално ли?
Ще почерпим като се налага, само да се доберем до пловдивския вилает, че сме се поотделили като гледам...

frozen outside too...


Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: пpoмeнливa]  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано09.02.05 00:00



Нали за туй встречи правим :) Идвайте :))

do NOT click



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: пpoмeнливa]  
Автор Mиpa CM (несериозна)
Публикувано09.02.05 18:12



Ами да дойдем на встречите...



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Mиpa CM]  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано09.02.05 19:28



Конечно :) Девучки и малчики из всех стороный, сооденяйтесь! :)

do NOT click



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: poten negar]  
Автор mjj_pld (новак)
Публикувано11.02.05 17:14



Невена Колеманова наистина е в момента директор на Лиляна димитрова", а заместник директор е Моливко по география.



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор mjj_pld (новак)
Публикувано11.02.05 17:16



Имаш впредвид политическото назначаване ,чрез мъжа й ли. Това е долно и неверно.



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: mjj_pld]  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано11.02.05 19:22



ок, както кажеш :)

do NOT click



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано12.02.05 00:06







Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор mjj_pld (новак)
Публикувано12.02.05 03:23



Да живее лиляната! Касакова, Филипов, Колеманова, Тонева, Янчолова, Дочев, Терзиева(химията) , Най - великата Агнес Делииванова(история) и др лилчната е номер едно и сега.



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: виoлиcт]  
Автор mjj_pld (новак)
Публикувано12.02.05 03:26



Там има хубави момичета, у4ителките са тра-ла-ла!



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор mjj_pld (новак)
Публикувано12.02.05 03:33



моливара стана заместник директор!



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор mjj_pld (новак)
Публикувано12.02.05 03:35



Христов (физкултурниака) беше готин Бог да го прости!



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: пpoмeнливa]  
Автор mjj_pld (новак)
Публикувано12.02.05 03:38



Абе Аз завър6их 1995 познавам ли жви аз съм от лилианата!



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: wowbagger]  
Автор mjj_pld (новак)
Публикувано12.02.05 03:44



Да има6е в лиляната- Таня цокова по психология.



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: mjj_pld]  
Автор dma (irq)
Публикувано12.02.05 09:49



100% всички почти се познаваме, аз си спомниам отлично тези които завършиха с Fallen и нататък.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: mjj_pld]  
Автор dma (irq)
Публикувано12.02.05 09:57



Таня Цокова беше една млада жена (максимум 40-те), с тъмна коса, която имаше някаква функция в директората нали?

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: mjj_pld]  
Автор Fallen_AngelМодератор (RebornArchdevil)
Публикувано12.02.05 12:36



Ами дай линк към някое твое фото да те видим :)

do NOT click



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: dma]  
Автор mjj_pld (новак)
Публикувано12.02.05 20:38



Да!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.