Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 22.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: poten negar]  
Автор VooDooMaN (Лео Лима)
Публикувано01.03.04 11:28



Тази на Църа е правена от Стилиян Гайдаров, випуск 2000. Другата - на Сулева - е от бала на моя випуск - 2001 - където наградите за учителите бяха именно карикатурите, но не помня на Сулева точно за какво и беше наградата. Материалите са за разпространение от ръка на ръка и никой не се е засилил да иска права. Специално на серията карикатури от випуск 2001 съм слагал аз надписа, за да ги поразваля един вид . Един съученик ги е качил ето тук -

- с коментари за някои от наградите.

Аз чета - честност, справедливост, коректност, аналитичност!

Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: poten negar]  
Автор VooDooMaN (Лео Лима)
Публикувано01.03.04 11:33



Ето още една култова картинка, която само може да радва като гениалност, пак е дело на Стильо Гайдаров.
Русланда Калева, Английската гимназия .



Аз чета - честност, справедливост, коректност, аналитичност!

Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
АвторEulenspiegel (Нерегистриран)
Публикувано02.03.04 03:09



Ej, ama tja tazi tema naistina se okazwa mnogo interesna i ot4asti santimentalna. I kato wazpitanik na EG "Plovdiv" njama kak da ne si spomnja za njakolko mpo-interesni prepodawateli.
Razbira se- Zarzarova na parwo mjasto- izpitwa6e do dupka taja jeniza. Wednaj i se zainatih i na wseoslu6anie spomenah pred neja i zelija si klas, 4e az uroka za katalizatori njama da go u4a...e, nalojhi se da go nau4a, sled kato Zara me izpita na nego 6 pati i mi pisa 6 dwojki :)
A kakwo 6te kajete za himi4kata Mazewa. Ot neja maj idwaha naj-swejite i glupawi lafove. Naprimer "Wijte beszwetnija gaz w eprudedkata", "Pomiri6i go toja gaz, ama wnimawaj- OTROWEN e" i.t.n.
Ina4e kakwo 6te kajete za Krastew- u4itelja po Filosofija- goljam fen be6e i toj, nali
Eh, spomeni, spomeni
Ajde 4ao i doskoro



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Eulenspiegel]  
Автор VooDooMaN (Лео Лима)
Публикувано02.03.04 15:15





Аз чета - честност, справедливост, коректност, аналитичност!

Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Авторbez zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано02.03.04 21:33



prosto si misleh, 4e moje mnogo da se napishe, no otdavna niama zna4enie, a i koi li go interesuva. ima tolkova problemi natatuk, 4e daje az mnogo se gordeia 4e sum poznaval Curcarova ili drugi tolkova disciplinirani hora. a i pove4eto u4enici prekaliavat da pi6at banalnosti i obiknoveni gluposti za u4itelite...



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Eulenspiegel]  
Авторbez zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано02.03.04 21:37



kakto te gledam popo4erka, vuzpitanik na nemskata, vipiusk okolo moia. prav si i ti 4e ve4e niama zna4enie, za6to e izob6to tozi sait?



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Eulenspiegel]  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано03.03.04 22:32



Аз пък се сетих за една случка с Ленин (Кръстев де:-)
Беше в началото на първи срок 11-ти клас и той разправяше нещо за Декарт, при което аз, в доволно настроение за простотии, заявих на всеослушание "ааа, Париж-Дакар, знаем го ний тва" и естествено, последвано от звучен смях от мен и Камбата, на когото също му се простееше.
Другия път, естествено, ме изпитва точно на това :-) и ми вика "Бе няма ти пиша оценка щото ще е петица пък аз искам да е повече пак ща изпитвам". "Еми хуу" викам аз. Добър човек :-)
И то хуу, ама точно тогава чух як виц за две срамни въшки, един диригент и една балерина и естествено като го разправях намесих гореспоменатия г-н Кръстев. Вица беше следния:
Срещат се две срамни въшки, не се виждали много време. Едната слаба, болна, другата загладила косъма, доволна и си говорят. "Къде живееш, пита здравата" "Ми в брадата на г-н Кръстев", казала болната "Аааа, не така тоя човек много пътува, къде е Тракия, къде е английската, в студ в пек ти се с него. Зарежи тая работа и се намърдай в бикините на някоя ученичка от английската гимназия супер е - постоянна температура, влага, мирише хубаво..." "Мерси", й вика болната, "ша пробвам".
Срещат се след време и какво е положението - още повече се разболяла. "Какво става, не ми ли послуша съвета" "Бе послушах го! Настаних се аз в бикините на едно готино маце от английката ама на сутринта - пак се намерих в брадата на Кръстев!!!"
Е това го разправях на наколко пъти в четворката, а доколкото знаете, и той пътува с нея. Дали ме е чул ли :-)
Следващият пък като ме вдигна знаех ни повече, ни по-малко от първия. Двойка. След една седмица - пак. Следващата седмица - пак.
Три двойки ми се събраха за три седмици.
Но нали ви казвам че е добър човек - все пак имах 6 за годината :-)



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 21:50



andonova e super otka4ena,ama qko otka4ena
suleva e prosto otka4ena
za mazeva-prosto nqmam dumi-edinstvena po roda si
U2 e super tupa,mnogo q mrazex
krustev be6e zabaven,v pove4eto slu4ai
i t.n.
no #1 si ostava velikata i nepovtorima-TOROZKA TOROZOVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Авторqwe (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 16:51



Privet, zastom tezi nesta gi kazva uchitelkata se priemat i ne se osporvat.

sestam se za sledniya vitz:

Starshinata: Da znaete che Dunava izvira ot Stara Planina,
Voynik: G-n starhina, ot Shvartzfald,
Starshinata: Dokato sam starshina ste izvira ot Stara Planina, kato se pensioniram da izvira ot na ... ako ste



Тема Re: За странните даскали в пловдивските училища...нови [re: Fallen_Angel]  
Авторlalalala (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 22:03



ami neznam za 4ak tolkos prosti daskali ...zna4i imah edna daskalka predi 2 god mai be6e ...ta tova momi4e ne be6e 4ovek .....tva be6e palno s kompleksi momi4e ...e neznam ama si be6e mnogo zle ....ne stiga 4e hodi6i s edni saka ot na baba mi vremeto pak i se pote6e super mnogo ....no za tova ni6to protiv ,moje da e imala zdravoslovni problemi ...no tq be6e takava mania4ka na tema BG 4e ako nqkoi kaje6e 4e bulgariq e qko tapa tq momentalno mu pi6e6e 2-ka bez da se zamisli ....i se pak sled 1 godina ma4enie ot neina strana i 6tastie ot na6a ..6toto se pak za nas tva si pe6e veselo ne u4ihme a v 4asovete 4oplihme semki i igraehme karti ..da de ako vleznehme ....i se pak sled 1 god tq se mahna ...i takmo kogato bqh zabravila 4e tazi jana palna s gnusotiq , tapotiq i vsi4ko vazmojno nai gadno se e mahnala ot jivota mi ,se okazva 4e tq prepodava pak i otnovo v moeto daskalo , no za moe 6tastie ne na men ..i do kolkoto razbrah v momenta tq e tritirana kato gospojica mimi..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.