Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:18 21.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Zashto ima pedali v Plovdiv..?нови  
Авторdi LAYLa (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 11:26



Zashto pedalite sa tolkova mnogo v Plovdov..?
I zashto vse poveche maje obrashtat rezbata...



Тема Re: Zashto ima pedali v Plovdiv..?нови [re: di LAYLa]  
АвторMD789 (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 12:59



Ami, naistina interesno , no prez poslednite godini mai stanaha mnogo. Az gi mrazia ujasno....
Triabva parvo da gi katrirame, posle da gi razfasovame..........
Bavno bavno, da gi machim.............



Тема Искам да ви кажа, ченови [re: MD789]  
Авторf(x)dx (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 16:22



сте много прости.
Първо, защото не си знаете интереса. Ми нали като има повече педали, остават повече жени за нас нормалните мъже. Естествено, ако и те не вземат да обръщат резбата.
Второ, защото хомосексуализмът по нашите земи съвсем не е от вчера. Сред древните елини и траки той е бил изключително популярен. Всички сте чували за поетесата Сафо. Но не знам дали знаете, че много от генералите на Александър Македонски са били обратни. Дори самият той не е бил чужд на тия работи. Така че, явно това е част от древното наследство, което носим. Нали все се бием по гърдите, че Пловдив бил един от най-старите градове в Европа и пловдивчани са потомци на древните гърци, траки и римляни.
Трето, защото хомосексуализмът не е нещо, което го няма в природата. Чувал съм, че бил често явление при кучетата например. Дори на запад имало клиники, където връщали в правия път песове, обърнали резбата (представяте ли си!). Не ми е много ясно обаче защо е необходимо в природата да има обратни и нужно ли е въобще. Но в природата няма случайни неща.
И четвърто, което всъщност е най-важното - дали някой е гей или не си е лично негова работа. И не мисля, че е ваша работа да му се месите в неговата работа.
Сега, ако под педали имате предвид лигльовците, които по цял ден се чудят кво да правят и само и само да им обърне внимание някой се държат като гейове, да мисля, че такива заслужават един хубав бой. Но чак да ги кастрираме и разфасоваме, аре няма нужда. Все пак в 21-ви век живеем.



Тема Re: Искам да ви кажа, ченови [re: f(x)dx]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 17:32



Вярвам, че тук имат предвид точно лигльовците и душевните педали дето "цапат" форума с простотии.
Колкото до гейовете ти си прав. Първо щом природата допуска такова животинско поведение значи си има причина. Впрочем и аз имах котарак, който "обичаше" един друг котарак... Казвам го от наблюдение първа ръка!
Второ- смятам, че никой няма право да съди сексуалното предпочитание на някой друг. Аз лично имам едно познато гей-семейство /заедно разхождаме кучетата със "съпруга"/ Много приятен и интелигентен човек- връзваме си чудесна приказка и храним уличните котки. Какво ми пречат?
Не харесвам, обаче, агресията им за някакви специални права в социален смисъл. Убедена съм, че във виковете им за признаване има потенциален проблем. Не съм убедена какво ще стане, ако те станат 20% от цялото общество!!!



Тема Re: Искам да ви кажа, ченови [re: poten negar]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 22:23



Значи в общи линии ще подменим аспекта, който внушава Дилайла, но нищо лошо... Не е нужно да си на запад, за да знаеш, че мъжете харесват да гледат сцени с лизбийки, а жените се отвращават от мъжки секс. Нормално! Нагонът при мъжете е толкова силен и освен това мъжът по природа не е моногамен, така че повече и при това галещи се и имитиращи самия него жени могат само да му харесат... Обратното- мъжете и жените с хетероориентация не могат да приемат еднополовия секс, защото това означава да се идентифицират необичайно... и т.н. и т.н.
А защо по презумпция обществото е по-толерантно към лизбийките? Защото обществото е устроено по мъжки закони и исторически и социално и пр...
Но въпросът не бих искала да коментираме философски и по принцип.
Чудя се наистина какво ще стане ако те качат процентното си съотношение?
Като си вкарат партия във власта. Като започнем да виждаме сватби между еднополови по ресторантите. Не като атракция!
Тия дни си задавам въпроса как бих постъпила ако моят малък син като порасне ме изненада с някоя "розова" ориентация. Като имам предвид, че минавам за интелигентна... / Честно, ще умра още сега!/



Тема Re: Искам да ви кажа, ченови [re: 43]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 11:06



Какво ще стане ли? Ами апокалипсис. Не случайно всички социални злини и болести се увеличават с бързи темове: разврат, открит хомосексуализъм, наркомания, хедонизъм, перверзия, проституция, алчност,егоизъм, липса на респект към роднини и семейството. Светът загива пред очите ни.



Тема Споко, браточканови [re: Фaлaнre]  
Авторf(x)dx (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 18:36



Не бой се. Светът ще си живее още дълго, много по-дълго отколкото ти изглежда. Тия социални злини и болести дето те плашат толкова много винаги си ги е имало - спомни си например за Содом и Гомор. Явно такава е човешката природа - податливи сме ние хората на тия неща. Някои повече, други по-малко.
Не че това трябва да ни успокоява. Дори напротив. Но чак пък апокалипсис. Айде моля ти се. Най-много някой и друг сринат до основи и изпепелен от огън и жупел град.
А иначе, тъй като темата беше за т.нар. педали, забелязвам нещо много интересно в твоето мнение - приравняваш хомосексуализма с липсата на респект към роднини и семейството, с наркоманията и разврата. Един вид изкарваш го престъпление едва ли не. Това не ми се струва редно. Както казах по-горе - това е въпрос на личен избор. Не ми се струва смислено млад и здрав мъж да ми се прави на госпожица, ама като така е решил - негова си работа. На тебе кво ти пречи? Нито ти взема залъка от устата, нито ризата от гърба. Нито е тръгнал да краде или убива.
Всъщност това, което ме дразни най-много е, че на обратните се упражнява всякакъв тормоз само защото са различни. По същата логика могат да ме изкарат виновен за сто хиляди неща, понеже не обичам да пия бира както всеки друг мъж. Ми не е честно някак си.



Тема А, бе донякъде си правнови [re: poten negar]  
Авторf(x)dx (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 08:53



Наистина, аз също не мисля, че хомосексуализмът е логичен. Още по-малко съм твърдял, че трябва да се поощрява. Обаче както казах още в първото си изказване по темата - среща се и в природата при много животни. 43 го потвърди от първа ръка. Доста съм мислил на какво може да се дължи това. Едно от възможните обяснения е, че нещо в организма на обратните не е както при нормалните. Балансът на хормоните ли не им е в ред, мозъкът ли им е повреден, или просто още при зачеването хромозомите са се пообъркали. Кой знае? Във всеки случай те просто не са като нас. Като уточнявам, че има много обратни, които са такива просто от скука, или за да са в час с "модата". Е, за тия казах, че заслужават по един бой, щото това тяхното си е чиста лиготия.
Обаче другите.
Плюс това, когато някой е гей, той не ходи да разбива апартаменти и коли, както правят наркоманите, за да си набавят поредната доза. Нито пък си съсипва здравето и става зависим, нали? Ето защо съм против наркотиците. Има личен избор и личен избор. Едно е да избереш да спиш с хора от твоя пол, защото нещо в твоята природа го изисква. Друго е да избереш да си съсипваш здравето по най-безумния начин.



Тема Re: А, бе донякъде си правнови [re: f(x)dx]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 22:20



В крайна сметка спорът ви няма смисъл. Каквото и да е социално явление или поведение ако не вреди /на други/ е допустимо. поне според мен. Т.е. не можем да слагаме паритет между хомосексуализма и наркоманията, примерно... Едното касае само носещия го, но другия ... би могъл да " повлече" друг...В този ред на мисли с моите либерални разбирания смятам: дали гейовете са такива по рождение или по-сетне порозовяват не ни правят нищо освен да ни провокират /по принцип/ и дали ги харесваме или не си е само наш проблем. Друго ще стане, ако получат право да налагат предпочитанията си чрез общественото устройство. За това говоря! Те не ми пречат като индивиди, но се притеснявам ако се разрастнат като социум. А това, че бих умряла ако сина ми се окаже гей, пък съвсем не значи, че имам нещо против тях. Просто, родителския двоен аршин...
Впрочем като жена по-допускам мъжкия хомосексуализъм, но от лизбийките се отдращавам. Абе много е сложно!



Тема Едно нещо не мога да разберанови [re: poten negar]  
Авторf(x)dx (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 09:22



От какво се притеснявате в крайна сметка?
Наистина не мога да разбера. Кажете според вас какво ще стане ако гейовете в България станат социално значима прослойка. Да речем 500 хиляди. Какво според вас ще се опитат да наложат? Не ми е много ясно.
И много ви моля, пишете на кирилица. По-лесно се чете и освен това тя е нашата азбука.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.