Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 21.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой съм аз?нови [re: [lZGREV_LAMERZ]]  
Автор Жълт вecтниk (ШОК)
Публикувано26.01.04 22:53



Кой е Маджестик

що не си спомена теглото


Monte Carlo 1 leg

Тема Забравих...нови [re: sir Majestic]  
Автор Жълт вecтниk (ШОК)
Публикувано27.01.04 00:12



Няма да е зле всеки да си тури ICQ номера тука... или в профила - моят трябва да е там


Monte Carlo 1 leg

Тема Re: Кой съм аз?нови [re: Жълт вecтниk]  
Автор [lZGREV_LAMERZ] (от Магадан)
Публикувано27.01.04 10:06



мисля че това не е от значение, инч хай





Тема Re: Забравих...нови [re: Жълт вecтниk]  
Автор [lZGREV_LAMERZ] (от Магадан)
Публикувано27.01.04 10:07



мойтУ, го знаиш.....





Тема Re: Кой съм аз?нови [re: [lZGREV_LAMERZ]]  
Автор Жълт вecтниk (ШОК)
Публикувано27.01.04 11:40



От значение е, Картман!


Monte Carlo 1 leg

Тема Re: Забравих...нови [re: [lZGREV_LAMERZ]]  
Автор Жълт вecтниk (ШОК)
Публикувано27.01.04 11:42



То не е за мен, бе за всички(главно организатора Ангела)...


Monte Carlo 1 leg

Тема момчета,разводнихте...нови [re: Жълт вecтниk]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано27.01.04 23:29



темата.Идеята беше всеки да каже по няколко думи за себе си и да я напусне .
Представете си само как се изнервят жадните за информация юзъри докато четат вашата размяна на реплики




Тема Re: Кой съм аз?нови [re: sir Majestic]  
Автор blues_woman (новатор-ка)
Публикувано28.01.04 12:53



Имам си име . Мариана . И години ми се намират . 33 . Нямам си професия и изпитвам остър дефицит на угрезения , но за сметка на това си имам призвание - да бъда приятел . Самочуствието ми е в излишък , само тогава , когато остана насаме със себе си . Но рядко ми се случва - да съм тъжна . Обичам да обичам - тогава съм весела . Когато съм весела - спортувам . Когато не съм - ям . Когато ям - ставам весела . От време на време и дебела , но от това ми става още по - весело и пак спортувам . Обичам да пътувам . Много . Но рядко ми се случва . Когато ми се случи е незабравимо и затова реагирам неадекватно . От това ми става приятно . Забравям лесно , но трудно прощавам . Имам си и домашни любимци . И къща си имам . Когато излизам - виждам хълм . Когато се прибирам - пак виждам хълм , но друг . Между чук и наковалня съм , но не ми пука , защото ако ми пукаше , щях да се пукна... И разни други неща си имам , но нямам време да ви обяснявам . Това ви стига . Засега .

ДИШАЙ...


Тема Re: Кой съм аз?нови [re: sir Majestic]  
Автор foggy (чезнещ)
Публикувано29.01.04 09:19



1. Мъгливия
2. Между 30-40
3. Парижанин
4. Интереси ли? Всичко което клати феса... Субективно е обаче - на един феса му се клати от самия фес, на друг от главата, на трети...
5. А листа наистина ли е бил кариран?



Тема Re: Кой съм аз?нови [re: sir Majestic]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано29.01.04 14:10



Ми да взема и аз да напиша нещичко за себе си, а?
1. Името ми е Колю. Точно както го виждате. Да не вземе някой да ме пита сега дали съм сигурен, че съм го написал правилно. Много ми е смешно като ми зададат тоя въпрос.
2. Така като гледам май сме връстници с Fallen Angel и бай Момчил. Впоследствие може и да уточним кой на кого трябва да вика “Бате”
3. Родната ми къща (апартаментът на наш’те де) е в полите на Бунарджика. Ама сега живея в шопско. Уж тук имало повече работа.
4. Работата ми е в областта на финансите
5. Любими спортове футбол (само БОТЕВ, Forza Milan), баскетбол (ей, ма мноо съм добър на тоз спорт, майна! Fallen Angel, ако е навит мога да го пробвам някой път) и табла (тук съм още по-добър, навитаци има ли?)
6. А мечтата ми е проста – искам всеки в България да има възможност да си докарва с честен труд да речем 2500 лева по днешни цени. И естествено БОТЕВ да е шампион
Друго? ми има още много, ама да не ви отегчавам - спирам за сега




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.