Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 26.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не е точно така,нови [re: MG42]  
Автор sir Majestic (2004)
Публикувано15.01.04 23:29



ПИше се "Модернатор", не модератор. Така знам аз



Ако нямаше облаци, нямаше да се радваме на слънцето

Тема Преброяване на гласовете до моментанови [re: sir Majestic]  
Автор sir Majestic (2004)
Публикувано15.01.04 23:48



Понеже нямаме информация за общият брой на клубарите в клуба не можем да кажем какъв процент са гласували. Така че ето ви класирането:


Дървен Философ |-> 25%
Fallen Angel |-> 75%


показателно е, че и двамата кандидати не са гласували за себе си. А нали знаете как снимат там кандидатите как пускат бюлетини. Така, че и Философа и Ейнджъла още могат да си бутат един решителен глас.

Едно допълнение: Относно танцуващата(blues_woman), понеже е нов гласоподавател ще и позволим гласуване, само ако се уверим, че е истински клубар. Тоест т.нар. кастинг или една среща на живо с половин клуб Пловдив.
Ако решите нещо останалите казвайте



Ако нямаше облаци, нямаше да се радваме на слънцето

Тема Re: Преброяване на гласовете до моментанови [re: sir Majestic]  
Автор blues_woman (новатор-ка)
Публикувано16.01.04 17:08



И да не ме броите,Fallen_Angel ще бъде модератор,така че ще се разминете без кастинг..А и защо игнорирате другата половина на клуба -те не са ли хора,или...????



Тема След поредната Ви издънка, сърнови [re: sir Majestic]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано16.01.04 17:21



... не ми остава нищо друго освен да съжаля за хиляда и първи път, че склоних да участвам в процедура, преврънала се в пародия. По страшно би било само ако процентите бяха в моя полза.

Това място явно се е сбъркало тотално. За да запазя самоуважението си
ПЪРВО: Като потребител имащ право на глас, гласувам за Fallen Angel
ВТОРО: Като участник не искам никой да гласува повече за мен. Благодаря за доверието на тези които го направиха до момента.

Предполагам, че резултатите трябва да се обявят след изтичане на срока, ако разбира се на организатора не му хрумне междувременно нова странна идея.

Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 16.01.04 17:31.



Тема Какъв е проблема, по дяволитенови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор sir Majestic (2004)
Публикувано16.01.04 20:10



Какво му е пародията на това гласуване. Гласовете се показват явно и всеки може да си ги изброи, защо да не спестя броенето на някой хора?
Първо: Имаш абсолютното право да гласуваш за когото си искаш(е, изборът ти малко се ограничава с огромният брой участници), просто констатирах, че при някое друго гласуване първите два гласа ще са на кандидатите.
Второ: Всеки може да гласува за теб, не знам защо просто не си оттегли кандидатурата и гласуването да бъде за Ангела или за без модернатор. Изобщо не ти схващам мисълта...
1. Защо да се обявяват резултатите след изтичане на срока, на гласуване за президент, кмет или каквото и да е там не дават ли Прогнозни резултати и след преброяване на 20% от б'летиниде дрън-дрън.... сешш ли се? Не схващам къв ти е проблема


Купете си по-голям монитор!

Тема Re: Истинско, последно читаво гласуване за модернатор!нови [re: sir Majestic]  
Автор Плyвka (Папарака)
Публикувано16.01.04 20:33



Твърдо и категорично давам своя глас за лицето Fallen_Angel , като човек със стаж в тази област(модернира клуб История доста успешно)



Тема Re: След поредната Ви издънка, сърнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор VooDooMaN (Forsaken)
Публикувано16.01.04 23:10



1. Гласувам за Дървен Философ.
2. Предлагам клуба да има двама модератори.

Лео-о-о-о-о-о Лима!


Тема Re: aуч! :)нови [re: MG42]  
Автор Чeшиpcka koтka (от сой)
Публикувано17.01.04 02:08



еМГе, мaйнa, сaмо aко знaех кво стaвa тукa щях дa ти издигнa кaндидaтурaтa

п.п. aз съм от въздържaлите се ( зaсегa) :)))

Тук идвa крaя нa товa пътувaне. И нaчaлото нa всяко следвaщо


Тема Re: aуч! :)нови [re: Чeшиpcka koтka]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано17.01.04 11:40



майна:) не се ебаваЙ:)



Тема Re: aуч! :)нови [re: MG42]  
Автор Чeшиpcka koтka (от сой)
Публикувано17.01.04 12:03



мaйнa, aмa aз сериозно бе тaкa и тaкa спиш под компa
aмa кaк съм пропуснaлa клубчето дa ме питaш

поздрaви нa персиецa ти и нa мaлкaтa тормозещa го фея дето му реже ноктите :)), a aз се уредих с еднa бялa със сини очи ( твa мaлко извън темaтa тукa , aмa кaрaй :)))

Тук идвa крaя нa товa пътувaне. И нaчaлото нa всяко следвaщо



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.