Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 30.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема СРАМ  
АвторCPAM (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 09:11



Абе хора не виждате ли с какви глупости си пълните форума: кой бил цигани, кой селянин, абе то излиза 4е все едно няма други хора тука...Направо ме е срам вече че съм от пловдив-истината ви казвам, а преди се гордеех с това....Явно не останаха интелигентни хора в тоя град....Оня ден срещам някъв от Ямбол и той ми разпрзавя "Вярно ли е че пловдив е много западнал?"-представяте ли си до къде вече изпаднахме не стига че вече ни броят за 3 град ама и в Ямбол вече ни се подиграват...направо СРАМ!



Тема Re: СРАМнови [re: CPAM]  
Автор Zaria (непозната)
Публикувано24.11.03 09:52



В първия момент исках да се извиня на клуба, че повдигнах темата за циганите, но след това се замислих....защо да го правя. Аз съм пловдивчанка и изказах личното си мнение и недоволство, спазвайки добрия тон, за разлика от други пребиваващи тук. Нали този форум е за това...
Хубаво е, че те е срам....всички ни е срам, но я виж...прави ли някой нещо за да промени статуквото...Иначе всички сме много силни на думи.
Сега ще кажете, че само си чеша езика /или пръстите/....ще поискате идея...ами нямам...обаче затова всички сме тук, нали. За да потърсим и намерим някакъв изход. Нали две глави мислели по-добре от една. Е, в случая тук има доста глави....
Когато човек има личен проблем, се напъва и намира решение и изход. Е, аз мисля, че всички ние ПЛОВДИВЧАНИ си имаме голям проблем и трябва сами да си го решим...защото ако чакаме на някой друг....току виж сме станали нечие предградие.
Лек ден на всички...
Нека мъглата не тегне над душите ВИ...!



Тема Re: СРАМнови [re: CPAM]  
АвторPechen (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 23:16



ami tolkova mogat be - tap narod, slab forum



Тема Re: СРАМнови [re: CPAM]  
Авторsaglasen (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 23:05



da ne im obrashtame vnimanie



Тема Re: СРАМнови [re: saglasen]  
Авторcpaм (Нерегистриран)
Публикувано20.12.03 18:28



ми срам ме е 4е съм майна и то как ?
вси4ки са такива прости селяни тук 4е направо ужас!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.