Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:58 11.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема станали сме развъдник на ........и, по дяволите!нови  
Автор Zaria (непозната)
Публикувано19.11.03 14:48



Не бях влизала в нашия клуб от доста време, но сега ми прави впечатление нещо - не мислите ли, че тук са се навъдили много цигани, роми или както искате ги наречете там....и то показват такова агресивно поведение.Какво става с нашия град. Нови и интересни теми няма, хората си мълчат и само реагират първосигнално на провокациите им.
Навсякъде ли е така....я да мръдна да се разгледам....
Хей, пловдивчани, стига сте спали.....!!!!



Тема Re: станали сме развъдник на ........и, по дяволите!нови [re: Zaria]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано19.11.03 18:49



Какво предлагаш? Не можем да опрем пистолет в челото и да накаремо хората да проговорят, нито да ги спрем да отговарят по определен начин.

Забелязал съм, подобна какофония започва след миг на мълчание ...



Тема Re: станали сме развъдник на ........и, по дяволите!нови [re: Zaria]  
АвторROM (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 22:50



as ne sum ciganin



Тема Re: станали сме развъдник на ........и, по дяволите!нови [re: Zaria]  
Автор 3O минyти (само)
Публикувано20.11.03 08:37



Къде се губиш Zaria?..ти май ме забрави а?

рисувам в сиво... с тонове боя


Тема Re: станали сме развъдник на ........и, по дяволите!нови [re: 3O минyти]  
Автор Zaria (непозната)
Публикувано20.11.03 10:14



Тук съм си, минутко? Познавам ли те? И защо в сиво.....направи денят ни цветен!!!



Тема Re: станали сме развъдник на ........и, по дяволите!нови [re: ROM]  
Автор Zaria (непозната)
Публикувано20.11.03 10:19



Наричаш себе си РОМ, но не се чувстваш циганин....хахаха. Не ме разбирай погрешно...всички сме човешки същества, творения Божии....просто за изчезващия вид ми е жал, за БЪЛГАРИТЕ говоря...
Защото е лесно да се изживяваш като българин в чужбина, макар мнозина да се срамуват от това. Трудно е да бъдеш българин в България, мисля...
При тази малцинствено ориентирана политика на разни и разнообразни управници.
Хей, то като се замисли човек, то ние българите вече сме такова....Да вземем да се наречем малцинство, може пък да ни стане по-лесно.



Тема В момент на скуканови [re: Zaria]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано20.11.03 19:26



Не се обиждай, но първо реших да убия няколко минути и се поразсея малко, а едва след това влязох тук, погледнах отново темата ти и се порових из клуба.

Откривам и аз една тенденция - да мълчим царствено. Но не по испански, а по мъжки ако щеш я наречи. Мъжете така - когато ги нахокаш млъкват аристократично, докато жените се разприказват в опит да надприказват опонента. И ако опонента е опонент, а не опонентка следва да успяват в 100 % от случаите.

Какво става в това "виртуално общество". Двама-трима души (ако се загледате ще забележите, че не е един, както се твърди) с малко повече никове си правят шоуто за сметка и те не знаят на кого, според мен ничия. На останалите кръвта им изстива и се отдръпват. Някои убиват простака с мълчание. Други намират по-прилична атмосфера другаде. Трети си имат достатъчно реални задачки та да се дракат с простаци. Четвърти си казват, че щом една фирма (вж. каталога "Who is who on the Bulgarian computer market", на буква Д или на адрес http://whoiswho.icb.bg/Company.asp?L=Bg&ID=931) не им осигурява качествена услуга просто не се ползват от нея.

Която и да е причината, факт е, че няма една общност от потребители, която да ползва безплатното с относително качество пространство за да общува, поставя и отговаря на въпроси, дискутира идеи или събития или извлича полза и която общност да е единна. Както и да наричат това виртуално пространство, то си е форум, а не клуб. Едно че никой не събира членски внос и второ защото няма група хора обединени не географски или по рожденно право, а с общи интереси свързани с Пловдив.



Тема Re: станали сме развъдник на ........и, по дяволите!нови [re: Zaria]  
Автор S-h-m-i-l-y (ek)
Публикувано21.11.03 01:17



ами ти си Zaria и само ти можеш да направиш денят ни цветен хайде утре да е си избирам аз:)

See How Much I Love You


Тема Re: станали сме развъдник на ........и, по дяволите! [re: S-h-m-i-l-y]  
АвторZaria (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 09:00



Хей, дарлинг....ето ти нещо, което ще ти повдигне настроението ......истински Латино клуб с настоящии колумбиец преподавател...Антонио или нещо от сорта....Отиваш, кефиш се, танцуваш, музиката влиза в теб ....все едно минаваш под дъгата...
И аз досега да не знам, че има такова място в града ни...
А ти не си сменяй така често прякорите...така се преобличаш, че човек не може да те познае...
Добре е поне, че все още наминаваш в клуба...хахаха



Тема Re: В момент на скука [re: ДъpвeнФилocoф]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 09:10



Нали и аз това казвам...всеки се кротнал и си мълчи....такава апатия, чак ми прилича на пораженство...все едно сме навели глави и чакаме някой да ни ги клъцне........Да знаете, че ще се намери кой...

и после да не се чуват вопли....ама аз не бях виновен....Всеки сам взема решенията си и трябва да живее с тях...
На мен лично ми писна!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.