Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 30.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема KRAI NA SPORA (again)нови [re: Strelec]  
Автор kubineca (непознат )
Публикувано13.11.03 09:40



Dobre de spokoino moje i Plovdiv da e na 8 000 g. ot kade da znam ne mi e izvestno i ne moga da sporq. Znam 4e St. Zagora e na 8 000 i go kazah. Ne znam zashto se zasegnaha tolkova hora ot edin fact koito po nikakuv na4in ne obijda Plovdiv, daje naprotiv pisah 4e dvata grada sa bili s obshta istoriq i nai-zna4imi v древна Trakia ni6to pove4e. A ina4e do goleminata Stara Zagora e kolkoto poluvin Plovdiv i e mnogo glupavo da pi6ete 4e e malak grad! Все пак това е бъдещият 5-и по-големина град в БГ и 4 по-икономика сега!

Редактирано от kubineca на 13.11.03 09:44.



Тема Re: KRAI NA SPORA (again)нови [re: kubineca]  
АвторPEPO (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 11:16



Az sam ot varna i po4na da mi lipsva po edno vreme nqkakva temi4ka v koqto da se za4e6ite s moq grad:)))Abe kakvo e tolkova vajnoto pld na koe mqsto e po naselenie ,sqka6 tova e edinstvenata gordost na grada vi?!!!!A ako se zamisli nqkoi ot vas ,samiq fakt 4e se govori otkrito (dori po nacionalnite TV) 4e varna e vtora po neselenie dori tova da ne e dokazano ot oficialnata statistikata, dobavq nqkakva doza samnenie 4e moje da e vqrno.Pomislete , predi 25godini nqkoi govore6e li takiva raboti kogato pld naistina be6e vtori po naselenie.?????Gradovete v bg narastvat nai ve4e zaradi migraciite na naselenieto ot po-malkite gradove kam po-golemite, stoto standarta v tqx kato cqlo e po-dobar, a pak bez da vi qdosvam tvardq(s mnogo fakti zad sebe si!) 4e varna e s po-visok standart ot pld!
Otnosno st zr ,kofti e da se karate 6toto kajete mi kvi sa razlikite(principni) mejdu dvata grada. Zagorata v momenta e v po-dobro ikonom. sastoqnie , a pak pld e po-golqm, ama neka sarevnovanieto vi bade gradivno(kaji kvo ima6 a ne az kvo nqmam) a ne da se opliuvate maxlenski!!!Stoto tuka ima edni temi za tova 4e trqbva da se roboti a ne samo da se prikazva 4e toku vij i sa vi izprevarili.
Kato za na4alo mi kajete kvi gotini xoteli ima v pld i saotvetno v stzr, ama bez da me lajete:))



Тема Re: И каквоо?нови [re: Cтoлипин]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 11:54



Така де, ние с теб нямаме спор. Освен това, май всички в момента заравят томахавките. Значи напредваме към разчупване на манталитета! Впрочем, влез в софийския форум и ще видиш тема "Защо Пловдив и Русе не спи вече.." И двата града водят кървава братоубийствена война , че някой ги е изпреварил...Евентуално...в някаква статистика....много важно...И там някакъв софианец ни се чуди, защото и двата града били адски готини, пък ние...
Така де, ами сега като изпосталеят темите, какво ще си говорим? Дай да помолим Ангела или Философа да предложат някакво мнение, защото обикновено стават за оборване!!!



Тема Леле, Ангеле ...нови [re: 43]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано13.11.03 17:00



... тия ни утрепаха - щели да ни влизат под кожата, да пуснем мнение, та да гракнат и ни го оборят:)))




Тема За хотелите и Пепонови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Goofy (Ботев Пловдив)
Публикувано13.11.03 19:53



Данните за населението ги казах, официални са. 27 100 човека сте по малко към 31.12.2002 година. Бил съм 2 пъти във Варна, докато май ти не си бил в Пловдив. Там сте на принципа ден година храни с това море.3 месеца щракане с пръсти, 9 месеца яко вятъра в ушите. Новотел Пловдив е 5 звезди. Хотел Марица, Трммонциум, Роял и Новиз са с по 4 звезди, нататък няма да говоря, че ще изпусна доста с по 3 звезди. За сравнение във Варна не знам да имате 5 звезден хотел. Говорим за града ви, а не за Албени, Златни пясъци и Русалки, където пък и голяма част от хотелите са на пловдивски мародери. Да не казвам колко кварталчета тип села имате. Това Аспарухово, Галата, Варненчик, още имаше, но не можах да ги запомня. Ще кажа с какво ни превъзхождате. Имате море, делфинариум, терариум, Национален дворец на културата и спорта, аквариум и друго май не се сещам. Основните ви булеварди са с по-добра настилка от нашата. Май с това се изчерпвате. Да почнем негативното... градският ви стадион спрямо нашият такъв е направо гробище. Стадион Пловдив също не е в цветущо състояние, но Варна (Ю. Гагарин) е като гробница. Смятате се за туристически град, а имате само един паметник, мисля, че не е нормално. Можете да имате и някой друг, но за човек от друг град като мен той не се вижда, затова и не съм го видял. Да спомена, че не съм бил само в центъра и край морето, ами в 3/4 от Варна без кварталите, които са на разстояние от нея. В кварталните ви малки улички няма капка осветление (щяхме да се пребием във Васил Левски и Младост 1 или 2 не помня). Да кажа, че на места и асфалтова настилка напълно липсва. Въобще направили сте си булевардите и морето идеални, но за асъл туристи като мен, така с номер не се излиза. Знам, че всеки не обича да му плюят града, но ... Искам да те попитам Гардия ли ви е най-звездният хотел (4 звезди) и в коя махала се намира, понеже и той не е във същинска Варна. Да добавя огромната мръсотия по улиците и булевардите и многото бездомни кучета, дори и на плажа. Въобще за мен сте един прехвален град... Спирам...



Тема Нещо ...нови [re: Goofy]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано13.11.03 20:03



... се обърка май ...
Айде спри наистина, че взе да ми доскучава ...




Тема Re: Леле, Ангеле ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Fallen_Angel (St. Lucifer)
Публикувано14.11.03 01:17



Дай ще регистрираме едно ново име - ДървенАнгел, та да сме комбина, нали знаеш "Съединението прави силата" (едно от малкото неща за обединение на България, които са били успешни, другите обикновенно са били катастрофи, това го казвам да подразня "противниците" на Пловдив).

Пък и лошо няма да ни нарочат за "Лошите"... Ако помниш, имаше един филм - Добрия, Лошия и Тъпото копеле ... Добри явно не сме, и тъпи копелета не сме, така че за нас артисва само Лошите



Тема Re: Леле, Ангеле ...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 08:49



не беше с лошо чувство! Айде измисляйте нещо, че на мен нищо не ми идва на ум...



Тема Хмнови [re: Fallen_Angel]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано14.11.03 12:29



Мдаааа. "Дървен ангел" ООД звучи по-добре от "Паднал философ, Inc" наистина;)

Народа да не иска от нас да правим нещо, май да събуждаме клуб един вид?




Тема Re: Леле, Ангеле ...нови [re: 43]  
АвторCтoлипин (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 18:27



43, здравей приятелко! Абсолютно си права за Ангела и Дървения. С техните мнения мога да се бъзикам до утре сутринта. И никакви такива "не беше с лошо чувство"!!! Чувството , разбира се , трябва да е лошо , за да има истински хъс в спора! Иначе ще си пишете стихчета с Ангел , видях на едно място...
Ангеле, пич, кажи нещо за Чомаков! Чете ли днес в "Марица" как оня малоумник, Стоян Сариев, новия собственик на Марково тепе, щял да построи два 60-етажни небостъргача там? Кули -близнаци!!! По-голяма дивотия от това, здраве му кажи! Минаха изборите и започнаха дебилщините!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.