Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 13.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Шсхгрууу....хора, стегнете се! Усмивка!нови  
Автор Majestic (serial suicide)
Публикувано06.11.03 23:54



Бахти всичко в изборни теми и тъжни такива.... все едно атомна бомба паднала или пък КЦМ-то избухнало! Усмихнете се, радвайте се, че живеем в супер як град. Все пак не може всичко да е перфектно. А и от къде знаете, че другите кметове нямаше да бъдат по-зле. А и да зарежем темата за кметовете и кметиците. Хората в Пловдив са супер, каквото и да говорите. Не съм виновен, че виждате само гадостите у хората - тоя ви се отварял в някое зведение, оня ви блъснал в рейса. Ами човека, който ви заговорил на приятна тема в същиоят този чист рейс... Ами приятният таксиметров шофьор, който ви е донесъл пица? Милите приятели, които срещате в чата, клубове и всякакви други видове нет-връзка? Та Пловдив е най-старият град на балканският полуостров! Айде да не се изсилвам, че е най-старият и в Европа, ама сме набори на Рим! Имаме си Каменица, Захарният комбинат(ако идете в... Добрич ще видите, че половината вафли, които продават са от нашто комбинматче). Ами "копринената фабрика"? кроасаните 24 карата? Най-много са купувани в цяла България. Каменица - също. А кой е на първо място в "А" група? Пловдивски отбор! Бахти, живеем с супер готин град, а вие все намръщени! Аре хилете се, има толкова много повече неща, за които да се радвате, от колкото да тъгувате. Е, голяма работа, 4 години сън. Да не би да умрем от глад? Ся кво ще кажете, тоя е малък и не рабирам... Ми щом така си мислите - добре. Да сте на 25 години... какво толкова, като станете на 29 да не си мислите, че града ще стане за чудо и приказ и главната ще е с златни плочки и вместо просяци ще има безплатни кафемашини? Или пък, че Нина Радева ще ни намали данъците. Айде бе, ако сте си го мислели - големи заблуди сте. Все пак за какво ставаше въпрос - УСМИХНЕТЕ СЕ! Няма защо да се мрачни. Смях и това е. Ако се забавлявате достатъчно ще забравите неприятните работи - това е отговорът.
Айде Усмивки до УШИ! Бай


Barзa! Barзa!

Тема Re: Шсхгрууу....хора, стегнете се! Усмивка!нови [re: Majestic]  
АвторCтoлипин (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 05:45



Уау, Маджестик , много як постинг , батка! Без майтап , кефиш ме, че си позитивен/нямам предвид серопозитивен/, че не ти пука и че обичаш Пловдив.
Колкото до усмивките...не помня кой беше казал: "Баси и живота , докато се усмихваш и хоп - се озъбиш!" Това вече е майтап. Иначе си прав за кметовете и кметиците - Пловдив е стар град и може да се каже - много е видял. Трудно може конкретен кмет, макар и да е много некадърен и корумпиран/нашия случай/, да повлияе кой знае колко зле на града ни. Както се казва - и това ще мине... Ама защо трябва бе???



Тема Re: Шсхгрууу....хора, стегнете се! Усмивка!нови [re: Majestic]  
Автор Fallen_Angel (St. Lucifer)
Публикувано07.11.03 09:01







Тема Re: Шсхгрууу....хора, стегнете се! Усмивка!нови [re: Majestic]  
АвторKM (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 18:55



Добре си го казал, братле, бива си те.
Само в едно не съм съгласен. Тва дето Пловдив и Рим били набори. Рим, батка, е като младо бебче в сравнение с Пловдив. Който не вярва - да прочете по-внимателно Илиадата на Омир.
Айде, приятна събота и неделя на всички и наистина се усмихвайте повечко, че то иначе трябва да се хвърлим от някой мост на Марица.



Тема Re: Шсхгрууу....хора, стегнете се! Усмивка!нови [re: KM]  
Автор Majestic (serial suicide)
Публикувано07.11.03 20:36



Аз тва го знам, ама сега ще цъфнат онея софиянчетата и старозагорчета и ще се разприказват, че мърморим тъпотии. Ама да си гледат работата! Пловдив е най-старият съществуващ град в Европа!

Barзa! Barзa!

Тема хей хей хей... Алоу, нали се разбрахме!нови [re: Majestic]  
Автор Majestic (serial suicide)
Публикувано08.11.03 20:30



Какво търсят теми с думи"мрънкане", "докога", "бягайте", "длъжник" и тем подобни над тази тема? Нали се разбрахме да мислим позитивно!
уууусмифкааа

Barзa! Barзa!

Тема Re: хей хей хей... Алоу, нали се разбрахме!нови [re: Majestic]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.03 23:56



Прав си, готин! Спираме! Целувки от една какичка!!!!!!



Тема Re: хей хей хей... Алоу, нали се разбрахме!нови [re: 43]  
Автор Majestic (serial suicide)
Публикувано09.11.03 01:24



мерси

Barзa! Barзa!

Тема Само една забележканови [re: Majestic]  
Автор Goofy (Ботев Пловдив)
Публикувано10.11.03 21:37



Здравей

Напълно да подкрепям в първоначалното си изявление. Имам само една забележка. За наше съжаление не сме даже най-стария град в БГ. Това е Велико Търново, ние сме на второ място :( А иначе Пловдив е по стар от Рим и Истанбул. Съвременик е на Троя. Относно старозагорците и софиянците, за които написа, че щели да се изсмеят, ами много им здраве. Карам по логика. Щом посещават форума за нашия град, значи нещо им харесва в него. Аз защо не влизам в техните форуми.. не че не харесвам Стара Загора, ама няма какво да правя в техния чат просто.

Това за Велико Търново си залагам колелото (шосейно е, понеже знам, че и ти караш), но е самата истина. Интересувал съм се много за историята на Пловдив и съм събирал инфо от 9 дерета за нашия град. Мисля, че знам много, много. Като се запознаем(вероятно 2004 г) можеш да ме питаш по всички параграфи. Също така кандидатствах с история, която ми е един от любимите предмети.

Съжалявам, че не можахме да се запознаем още тази година, вината е моя, че не ти писах на пощата. Нямах и много свободно време. 5200 км с колело и сигурно 1000 км на два крака. Това е засега. По-здрави от мен!



Тема Re: Само една забележка [re: Goofy]  
Автор Majestic (serial suicide)
Публикувано11.11.03 21:30



Хубаво ще е да ни обясниш всичко в една хубава тема, щом си запознат...
Е, защо да не може да се запознаем тази година, много ли е студено?
или не си в близост до Пловдив?

п.п. аз имам 2000км с моето колело за 3 месеца... впечатлително

Barзa! Barзa!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.