Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:27 20.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Виж сега, адаш ...нови [re: Гoшo]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано19.09.03 22:55



... човек, който го е срам да каже къде е учил не може да държи такъв тон ...




Тема Re: Та еба в гъзънови [re: Гoшo]  
Автор VooDooMaN (Forsaken)
Публикувано20.09.03 00:34



Не знам какъв си, обаче явно като ученик си бил кръгла нула и затова се опитваш да псуваш и да избиваш комплекси тук. Английската гимназия наред с още няколко училища в Пловдив създават елит, към който ти явно не принадлежиш. Разбирам какъв си - боклуци има винаги навсякъде, изметта не можеш да я изчистиш отникъде и често ходи там, където е най-малко търсена. Но аз лично се съмнявам да си бил в ЕГ "Пловдив".




Тема ... а после в устатанови [re: VooDooMaN]  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 10:42



Хи-хи-хи.

"ТОВА НЕ МОЖЕ ДА СА УЧЕНИЦИ ОТ НАШАТА ГИМНАЗИЯ !!!"

Те този лаф и преди съм го чувал, само че казан с искрено учудване и патос
Авторът беше добрата стара г-жа Ангелова, по биология, по повод написаното на един чин от Чефо. Това, което беше написал, бе видял в тоалетните на некъв театър в София когато бяха ходили с класната си Астарджиева да гледат неква пиеса на Шекспир (яд ме е че не отидох с тях, щото и на отиване и на връщане във влака са ставали яки алкохолни изцепки, но както и да е).
Та, въпросния лаф гласеше:
"Кур ти лази по гърбъ
и ти влиза във гъзъ"
Горката даскалка получила шок като го видяла, беше тръгнала да прави проучване и във всеки клас питаше кой може да го е писал. Много се смяхме след това.
Боклук викаш. Измет. Сега въпросния Чефо учи и бачка в Германия и изкарва повече отколкото поне петима боклуци, ама истински, като тебе. Е, освен ако и ти не си в чужбина, което ме съмнява. И то без да бачка по специалността, не ми се мисли колко ще взима после. Мен ме е яд че не отидох навремето с него и понеже знам кво ще кажеш, не се притеснявай, вече си стягам багажа. Е, как се чувстваш, драги ми смехурко, че такива достойни възпитаници на Английската гимназия като тебе в крайна сметка ще лапат пишките на ония дългокоси идиоти, които бяхме ние? Ама карай, парите не са най-важното.



Тема Re: ... а после в устатанови [re: Гoшo]  
Автор VooDooMaN (Forsaken)
Публикувано20.09.03 15:08



Свирни като Чефо завърши в Германия. Предполагам е за 6-та година там и е взел 3-4 изпита. Това е общата картина на българите в Германия. Стягай куфарите и ти. И вей буйна грива .




Тема Ако говорим за наивностнови [re: Steppenwolf]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано20.09.03 19:06



... бих те попитал къде живееш?




Тема Re: Ако говорим за наивностнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
АвторSteppenwolf (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 15:46



Izviniavai, no za "kompetentni" v tozi forum samo mneniata na zhiveeshtite v Bulgaria li se broiat ?



Тема Ами ...нови [re: Steppenwolf]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано21.09.03 16:04



... Мария-Антоанета е живяла във Франция но е показала некомпетентност по отношение на хранителните навици на французите - не е знаела, че хората са на диета и не ядат сладко, та за туй си искат хляба

Виж сега, за човек поне отрасал в България трябва да знаеш, че учителите са бедни и глупави и в тази връзка звучи напълно логично да си връщат тъпкано на учениците, ако тия пикльовци вчерашни си позволят да "демонстрират характер". Ако имаш ученически спомени, също като мен между другото, предимно от преди 1990-та година - нищо не се е променило в манталитета на учителското съсловие. Дори предполагам се е влошил.

А за човек поне излязал от България трябва да знаеш, че наистина доста хора получават ниски заплати. И нямат Интернет ...

Искам да кажа, че не е добре да демонстрираме "забрава" за състоянието на нещата. Изглежда отстрани, че се правим на интересни. Трябва да са минали 20 - 25 години откак сме напуснали дадено място за да имаме само бледи спомени и изкривена представа ...


Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 21.09.03 17:56.



Тема Ami ... v izvestna zabluda si ,нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
АвторSteppenwolf (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 14:44



dragi mi DF.
Ama ti e prosteno, nali si durven filosof :)))
1. Mrazia pasti
2. Spomenite mi ot BG sa predelno jasni - otpredi godina i polovina.
3. Spomenite mi ot daskalo sa dori leeeko po-presni ot tvoite (BTW, i az sum zavurshil AEG, kakto dosta drugi hora ot foruma)
4. Maika mi e gimnazialna uchitelka, taka che - izvestna mi e glednata tochka i ot dvete strani na barikadata.

Cheti malko po-vnimatelno.
Nikude ne se pravia na interesen, prosto spodeliam li4no mnenie, OK ?
Da ! Produlzhavam da tvurdia che bulgarinut e dosta po-kombinativen, otkolkoto go risuva masovata kartinka tuka. A v suznanieto mu obrazovenieto produlzhava da zaema predni pozicii, nezavisimo ot devalviraneto mu prez poslednite godini. Za parite koito triabva da zadeliat za obrazovanieto na decata si horata NE MISLIAT DVA PUTI. I slava bogu. Izkarahte ednokratniat razhod za kostjum + 3-4 beli rizi napravo kato "Apokalipsis sega" . Verno e, obremeniavashto e, no dalech ne e tolkova fatalno na fona na vse oshte dostupnoto ni obrazovanie. Kazvam go ot poziciata uchesht v chuzhbina. A ako triabva i rodata pritichva na pomosht. Spomniam si kak navremeto maika mi iztarashi garderobite na suma ti rodnini, za da me okomplektova napulno



Тема Бе не знам кой е в заблуда ...нови [re: Steppenwolf]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано22.09.03 21:12



... тия дето обичаме пасти или вие дето ги мразите.
Познанията ти от двете страни на барикадата са хубаво нещо, но аз мога да ти кажа, че една птичка (айде - да познаваш покрай нея още (!) няколко свестни) пролет не прави.

Ще продължавам да твърдя, онова което твърдя за гилдията като цяло. Моите впечатления са ... хм ... как да ти кажа ... свързани с романтика ... и люлякови нощи ... ама ги има все пак. Тъй, че имаме впечатления от двете страни.

Чета те внимателно, но пък и никъде не казвам, че точно ти се правиш на интересен. Просто обръщам внимание

А за парите ... знаеш как звучи мнението на някой отвън дето вика "Бе имате бе, имате!!! Имате ма не знаете, че имате или се правите, че нямате!!!" А те хората си знаят колко имат. Но пък който няма гребенче, да не си пуска брада ...




Тема Re: uniformi v daskaloнови [re: Steppenwolf]  
Авторabs2O5 (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 10:14



ama mnogo ste mi smeshni

pyrvo neka nqkoi da mi kaje kyde moga da polu4a ka4estveno obrazovanie v BG i s radost shte kandidatstvam tam.. smenil sym 2 specialnosti v edin ot ka4astvenite ni VUZove i ne smqtam 4e sym polu4il neshto za tezi godini.. a za tezi nashi "mozyci" - ne otri4am 4e e taka no tezi xora sa postignali vsi4ko tova sami i za men e malko gadni4ko texnite zaslugi da se prepisvat na tova koeto nqkoi nari4at BG obrazovatelna sistema..

no da se vyrnem na temata za uniformite.. men koi znae kolko ne me zasqga no reshix da pusna i az edno post4e.. taka kato vi gledam kak se vprqgate napravo me kefite.. kakvo sa tova - nqkvi si uniformi.. vsi4ki vie koito zashtitavat tezata 4e TRQBVA da se nosqt s radost bixte gi slojili ako bqxte u4enici (ili ste).. ami nosete si gi, no ne zabravqite 4e osven vasheto mnenie ima i drugo i to ne teji po malko ot vasheto, taka 4e, molq uvajavaite go i ne bydete tolkova kategori4ni..

predpolagam 4e izmejdu vas ima i raboteshti.. ami predstavete si 4e shefa vi doide nqkoi den i vi kaje ot utre s uniformi - po cql den, edna i syshta drexa, edin i syshti vid - vseki den.. e na vas tova moje da vi se stori normalno.. predpolagam pove4eto ot vas vse oshte tyguvat po komunizma, no az ne sym ot vas.. az obi4am da jiveq, obi4am da razkrasqvam dnite si i da gi pravq razli4en edin ot dryg, obi4am da raznoobrazqvam.. sigyrno na pove4eto ot vas tova nishto ne vi govori no kakvo pyk, vseki ima pravo da si jivee kakto smetne za dobre, gadno e oba4e nqkoi da ti nalaga na4in na jivot..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.