Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 27.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кино Арена - Софиянови [re: f(x)dx]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 03:01



не мисля, че е много удачно децата да си играят в задушно пространство на лампи. Друго си е навън на чист въздух и слънце.
Аз лично в такива молове(търговски центрове) не мога да издържа повече от час- тази блъсканица, силно осветление и задушен въздух не ми понасят.
Такива места са си за жени. Но виж, в някой кафененце с тераска на капучино мога да седна.



Тема Re: Кино Арена - Софиянови [re: Фaлaнre]  
АвторEви (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 16:24



За децата навън си е най-добре спор няма. Но при минусови температури къде ги водите децата. Дайте идея. Освен вкъщи и на гости.В МОЛ-овете цигарен дим не се усеща ,широко е и има вентилация.Идеално е за студена зима.
И на мъжете им харесва във МОЛ-овете, има какво да се прави

.
Капучино ,тераска, нещо за хапване, топличко ,уютно...
Като гледам и лятото са пълни, спасение от жегата си е...
Ми в Пловдив такова удобно място няма и това си е.
И хич не ми говорете за "Фламинго", и за "Лъки синема". Един човек ако си е ходил на кино единствено и само там,много ще му харесват...Н а мен хич не ми харесват. Виж лятното кино го уважавам, но не е целогодишно лято...



Тема Re: Кино Арена - Софиянови [re: Eви]  
АвторEuro^ (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 17:48



Ами кажи ми едно нещо което да липсва на кино "Фламинго",че нещо не се сещам или това е поредната порция 'комплекси',която някой изразява тук

!!!
Кратка характеристика на "Фламингосинема"5-киносалона,Детци кът,Кафе-сладкарница,Нови филми...
П.С.Кажими кое е това нещо което толкова ти липсва и го няма!!!



Тема Re: Кино Арена - Софиянови [re: Eви]  
Авторbulgogi (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 20:07



Нас при минусови температури ни водеха на хижа "Здравец" да се пързаляме с шейни. Ако пък имаше сняг в Пловдив - ние сами си намирахме забавления. Много ми е чудно как успя да стигнеш до извода, че зимата децата могат да се забавляват само в някой мол, при положение, че в Пловдив все още си нямаме такъв. По разкази на очевидци, може би? Гарантирам ти, че с парите за един мол може да се построи прекрасна универсална спортна зала с две ледени пързалки - една за хокей и една за фигурно търк... пързаляне. И нека им е скучно на хлапетата там, нека дишат цигарен дим! А на някои хора все нещо ще им е криво и неудобно - ту им млякото горещо, ту пък друго нещо. Ние като хлапета при 40-градусова жега цъкахме джитбол и се чувствахме доста комфортно :)



Тема Re: Кино Арена - Софиянови [re: bulgogi]  
АвторEuro^ (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 21:26



Как да няма МОЛ в Пловдив!!!Shoping Mall Exselsior i Grand!!!
П.С.За хорато които незнаят МОЛ,буквално означава голям магазин в който има много магазини,такъв определено е Гранда!!!



Тема Re: Кино Арена - Софиянови [re: Euro^]  
Автор Alykard ()
Публикувано13.02.08 21:32



да и много празни магазини

иначе екскелсиор може да се нарече мини мол,концепцията за мол е спазена,само няма кино,но пък си има подземен археологически етаж ,а пък и сграда преди тона си беше кино




Тема Re: Кино Арена - Софиянови [re: Euro^]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 21:44



А аз си мислех, че идва от "къртица". По-логично е според мен.



Тема za mallнови [re: oritang]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 01:28



Сега погледнах в речника::::: mall - сенчеста алея, тоест в контректния случай алея която е заградена, покрита.

Халите...... на "Райко Даскалов" също са мол.
2-та Т.центъра на Капитан Райчо също.
Пешеходния мост на Марица също.
РУМ-овете.

Най-известния мол е........Капалъ Чаршия в Истанбул....което точно това си значи в превод- покрита търговска улица/





Тема Кога Пловдив ще има КИНО АРЕНА?нови [re: Фaлaнre]  
АвторKИHO APEHA (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 14:14



Пловдив се нуждае от КИНО АРЕНА!

В другите големи градове или има, или се строи такова!





Тема Re: Кога Пловдив ще има КИНО АРЕНА?нови [re: KИHO APEHA]  
Авторroшeтo (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 14:22



Другъде освен в София няма и в момента не се строй.Ако знаеш къде се прави дай линк да видим




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.