Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:15 12.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Има ли кой да милее за нашия град???  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 07:48



Как така става, мама му стара, че от един супер красив, приветлив, чист и чаровен град с интелигентни и красиви хора, Пловдив така запада? Четох статистика във в-к "Марица" че градът ни е некаде на 30-то место по инвестиции в България. Срам! По качество на живот и по стандарт сме ДАЛЕЧ назад от първата петица. Къде отиде прословутото предприемачество на Пловдивчани? Само от кафенета, магазинчета и сергии не се храни един град. Вижте сергиите по "Капитан Райчо"....пълна отврат и гадост!!!!!Градове като Габрово, Бургас, Русе, Ловеч са далеч, далеч по-напред от Пловдив.

Аман от некадърници и търтеи в общината и кметствата.



Тема за оправниците си прав че са некъдърници...нови [re: Фaлaнre]  
Автор .::EscApeR::. (Филибар)
Публикувано04.06.03 10:18



Ама не и че западаме. Пловдив никога няма да западне. И все пак един град не се определя от това какви хора го управляват, а от гражданите които живеят в него. Така поне аз си мисля. Всичко е въпрос на интелект. Виж софиянци напраимер, Софиянски си върши работата, предлага се възможност за работа, ама погледни ги тия тъпи шопи. Просто са гадни в душата си. Според мен, няма по-топли хора от нас - пловдивчаните. Сега ще ти разправям какво ми се случи като се прибирах ведъж от София за Пловдив с влака. Патува някво малко шопче - 7-8 клас. И някъв дядка го пита, ти къде учиш, той вика в София. Дядката го пита а къде живееш, в София ли? А той вика: Не, на Подуяне живея.
Все едно мен някои да ме пита:
-Ти от Пловдив ли си? - И аз да му кажа:
-Не, от Кючука съм

А пък за ония селяни от Русе и от Бургас, кво да ти кажа... нямам думи. Интелект - 0%.
Заявявам го сериозно щото живея в студентско общежитие със селяно от цяла България и само като ги гледам ми се плаче... тва за тях живота е по цял ден да се пие, да се пуши и да се играе белот. Егати и тапотията майна.

Не знам още кво да ти кажа... недей ги гледа тия статистики. В България има само един Град с Главо "Г" и това е Пловдив. Всички останали са селяни. Особено шопите.

Животът е гаден, но това му е хубавото


Тема Re: Има ли кой да милее за нашия град???нови [re: Фaлaнre]  
Автор powerpufgirl (сянка)
Публикувано04.06.03 10:33



майната им на търтеите:)
прекрасен си ни е градът!!!искаш да кажеш ,че в Пловдив няма предприемачи ли?!не мисля.
А днес е прекрасен ден в един прекрасен град с прекрасни хора



Тема Re: за оправниците си прав че са некъдърници...нови [re: .::EscApeR::.]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано05.06.03 09:09



Тц. Не позна за русенци и бургазлии. Точно те са много готини. Виж, варненци и голяма част от търновци...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.