Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:38 08.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема PlovdivMap  
Авторavatar123 (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:43



Tova e forum za PlovdivMap - elektronnata karta na grad Plovdiv na CD



Тема PlovdivMap - http://plovdivmap.hit.bgнови [re: avatar123]  
Авторavatar123 (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 20:46



Na http://plovdivmap.hit.bg shte namerite pove4e info za kartata na Plovdiv na CD



Тема CD s PlovdivMap - 9 levaнови [re: avatar123]  
Авторavatar123 (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 17:43



CD s PlovdivMap - 9 leva



Тема Otkade moje da se kupi? :нови [re: avatar123]  
Авторavatar123 (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 15:29



Moje da se kupi na ulitca Bogomil do uchilishte "P. Hilendarski" ot zalata Glavchev Group



Тема Re: PlovdivMapнови [re: avatar123]  
Авторaz sam be (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 22:14



abe pich,

stiga si se opitval da ebavash horata... ta niama li go vsichkoto nalichno Info v net-a ta ot teb da kupuvat s nadecnka ot 900%.
za karta na grada ima dostatachno: bgmaps.com; bulgaria.domino.bg i pbase.com/bgkarti/
a za biznes i pr. info ima ne malko specializirani sites kato 911.bg business.bg i pr.

az pak predlagam podorbni karti na grada ot niakolko iztochnika, kakto i na vseki drug BG grad + podrobni karti na ciala Bulgaria na CD za 4lv.
ako niakoi se zainteresova da pishe tuk

are begai s tia tvoi fashkii



Тема za: az sam beнови [re: avatar123]  
Авторavatar123 (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 11:59



Mislia che ne si vijdal kartata mi vse oshte inache niamashe da prikazvash taka, zashtoto e mnogo po dobra ot tazi na domino ili bgmaps. Tuk ne stava vapros samo za informaciata - tuk stava vapros za sabiraneto i podrejdaneto na informaciata, zashtoto kogato e podredena tia moje da se polzuva lesno i barzo, a ne parvo da tarsish ulitca, posle edi kakvo si i sled 10 min tarsene v neta da namerish neshto (a dali shte go namerish?)

V momenta kartata PlovdivMap ne e tolkova podrobna i dobra kolkoto mi se iska, no mislia che e dosta polezna (na men lichno dosega mi spestila adski mnogo vreme i pari - primerno da nameria nai blizkata videoteka do nas s telefona i i rabotnoto i vreme).

P.S. - Kartata skoro shte se poiavi v Internet i taka shte moje da se polzuva bezplatno, a koito iska da si ia ima na CD za da ia polzuva naistina bezplatno (bez da plashta za Internet) shte moje da se abonira za neia.



Тема PlovdivMap e v Internet !!!нови [re: avatar123]  
Авторavatar123 (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 13:41



Prepratka kam beta versiata, kachena v Internet: http://217.10.249.75:8000/PlovdivMap/index.html



Тема Slujebenнови [re: avatar123]  
Авторavatar123 (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 17:59



Ochakvaite skoro:

Novotel Plovdiv - Info+Pics, http://www.novotelpdv.bg/index_bg.htm



Тема Бе, друженови [re: avatar123]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано05.05.03 19:08



Имам питане към теб. Колко хора които са си купили твоята карта, са научили от тука? Може и в проценти и приблизително, не съм данъчен



Тема Re: Бе, друженови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Авторavatar123 (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 16:50



Mi mai niakade kam 0%. Tova miasto e za obsajdane na PlovdivMap, a ne za reklama. Vse pak e forum, nali?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.