Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 01.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема пловдивчанин съм,но  
Автор тoдop живkoв (theatreofdreams)
Публикувано03.12.02 04:35



ама тоя тоя град няма един плюс,последните години беептен сме заприличали на село,единственото нещо,което се развива наистина с страшни темпове е циганската махала.
но това беше града с най красивите жени в европа(не казвам че вече ги нама,но много намаляват)
това беше града с най добри пътища и булеварди в Бългалия
това беше тай красивия град на балканите,а сега на какво прилича гордоста ни (тепетата) просто на едни камари пръст
какво става с спортите не съоражения(на града който е дал най много спортисти на България)гребния канал,стадиона,велопистата,спортите зали
какво става с хората,това бяха едни от най хубавите хора(също и варненци)сега свити в чурупките си и мислещи как да преебат другия
какво става с панаира,ами просто залязва ,защото никоя държаща фирма на името си вече няма да дойди вече тука
какво става с заплатите в нашия град(а ний сме с най високия стандарт в Бг.)
Осазнайте се хора Пловдив умира.Колкото и да ми е мъчно да го кажа го казвам защото ми е тежко и болно и просто вече не виждам нищо хубаво от града който винаги е бил с 20 години пред другите.Ако някой не е съгласен с мен моля дя ми кажи поне едим плюс на нашия град в последно време!или поне каде бъркам в оценката на нашия любим град.

Редактирано от тoдop живkoв на 03.12.02 04:37.



Тема Re: пловдивчанин съм,нонови [re: тoдop живkoв]  
Автор eternal_frost ()
Публикувано03.12.02 12:34



Ima ne6to viarno 6u znai6 ....



Тема Re: пловдивчанин съм,нонови [re: тoдop живkoв]  
Автор Karl Terzaghi (не.познат.)
Публикувано03.12.02 12:46



Съгласен съм с теб.



Тема ne sym пловдивчанканови [re: тoдop живkoв]  
Автор ognidalo (познат)
Публикувано03.12.02 14:36



но живея в този град и не ми е безразлично какво става в него..
За съжаление си прав за всичко.
Пловдив отдавана не е това което беше и се е превърнал в град със затихващи функции(както всъщност е и цялата ни държава де)..
Вече се убедих че нищо не може да се направи..
........не го направиха тези, които бяха създадени като личности в тоя град и в чиито ръце беше властта да променят нещата..а ние обикновените граждани, които ни боли най-много можем ей така да си обсъждаме..
Но след нас идват децата ни.. и какво ще им оставим..или и те ще намерят по-добри условия за живот ту в София ту в чужбина..



Тема Не бързай да правиш поменнови [re: тoдop живkoв]  
АвторFalange (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 04:33



Пловдив никога няма да умре.
Първо, защото културата и историята на града са символ на Тракия и България.
Второ, защото е разположен на стратегическо место

Панаирът си е ОК, какво виждаш отчайващо там?

Незнам защо си мислиш че Софиа е цъфнала и вързала? В София винаги имат голям проблем с бюджета. Прииждащите от страната хора в София, увеличават проблемите и престъпноста там.

Невиждам просто как Пловдив може да стане по маловажен от градове като Ямбол, Сливен, Стара Загора, Хасково. Единствение градове които се развиват по-добре от Пловдив са може би Варна и Бургас- заради туризма. (Бургас и Нефтохима ги държи)



Тема Re: Не бързай да правиш поменнови [re: Falange]  
Автор eternal_frost ()
Публикувано05.12.02 17:04



Za sujalenie po neoficialni(skriri) danni plovdiv otdavna ne e
dori v 10-ta po otni6enie biznes,razviie i investicii...
Skoro daje razbrah,4e za poslednite 6 meseca sme na 22
miasto.Moja da ne ti se viarva....i na men ne mi se viarva...
....nikoi plovdiv4anin ne iska da poviarva...
A s sofia haide da ne se merim....Tam ima 5% bezrabotica!
Tova e idealniat variant !Moje da ne ti se viarva,no e fack...
exxx....razbira se plovdiv niama da umre!
no koi e viniven za tova???



Тема Re: Не бързай да правиш поменнови [re: eternal_frost]  
АвторFalange (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 18:26



Дай ги тея статистики да ги видим.

22 място????? Това немога да го повярвам



Тема Nqna rabota,nqma hora,nqma rastegнови [re: Falange]  
Авторcad (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 13:33



Mnogo me e qt 4e proekta za "swobodna zona" ili nesto ot sorta,koeto steshe da wkara 50 000 rab.mesta w raiona megdu Asenowgrad i plowdiw,ne se osystestwi.Ebasi i oprawnicite MAINA.Te mislqt mai samo za tqh si.

Ot nqkyde podo4uh 4e plowdiw4ani bili na pyrwo mqsto po sobstwenost(hoteli) na moreto,no wse pak edin grad ne se systoi ot nqkolko biznesmena,a ot dosta powe4e hora ot koito dosta nqmat rabota.

Galko no fakt,az s nisto ,oswe idei,ne moga da pomogna,no nikoi ne slusha

Pozdrawi



Тема Re: Не бързай да правиш поменнови [re: Falange]  
Автор тoдop живkoв (theatreofdreams)
Публикувано06.12.02 21:23



бе викаш че няма да умре,ама кво ще кажеш по въпроса,че към 91 бяхме над 600 000 човека, а сега сме сигорно по малко от 350 000х. каде са тия хора като ни е толкова цветущ града?



Тема Re: Не бързай да правиш поменнови [re: Falange]  
Автор Karl Terzaghi (не.познат.)
Публикувано06.12.02 22:50



I az sym go chel tova. Viarno e.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.