Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 22.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Молба ....?нови  
АвторЦeлyфka (Нерегистриран)
Публикувано06.10.02 23:12



привет .....не съм от Пловдив но тези дни ми се налага да посетя вашия град .....от доста годинки не съм стъпвала там и........ще ми препорачате ли сносен хотел и заведехия,които си заслужават да се посетят /от кафенца ..през местенца с хубаво хапване до нощните клубове/.......
Благодаря !



Тема Re: Молба ....? [re: Цeлyфka]  
Автор eternal_frost ()
Публикувано08.10.02 12:57



Trudna rabota ...hora vsiakvi...vkusove vsiakvi....
Po-dobre e niakoi da te razvede...
Vse 6te ima jelae6ti.....mai ,de....



Тема Re: Молба ....?нови [re: Цeлyфka]  
Автор mp3-bg.com (минаващ)
Публикувано08.10.02 22:20



zdrasti,

dano da ne e kasno, no eto kakvo moga da ti preporacham:
- nai-izgodnia hotel otkam achestvo/obslujvane/cena e hotel Rodopi, koito za sajalenie e nai-otdalechenia ot centara spriamo vsichki ostanali. Drug variant e h-l Leningrad ili ti triabva prosto da prenoshtuvash za niakolko dni bez da ti sa neobhodimi luksove otidi pred "stenata na placha" pred rektorata na Plovdivski universitet i tam shte namerish mnogo obiavi na hora, koito otdavat stai za prenoshtuvane do kam 10lv./vecher - pazari se! :-)
Bih ti preporchal poslednia variant, zashtoto nai-veroiatno shte si v downtown-a i vse pak niama da e tolkoz zle... vse pak proveri predi da platish de...
Za zavedenia - bol! :-)
Naskoro otkrih che restorant Paparazi, koito e sred nai-novite v grada(do ednoimennata diskoteka) e s mnogo dobro obslujvane, ceni i priatna atmosfera, kato izkluchim che mai nabliagat poveche na pop-folka. Ako imash povechko pari nepremenno hapni v restorant Gusto, tochno sreshtu hotel Bulgaria v super-centara.
Nepremenno ne propuskai da se razhodish po glavanata privecher - takava atmosfera drugade v Bulgaria se samniavam da ima(osven vav Varna prez liatoto) :-)))

Aide nasluka...



Тема Re: Молба ....?нови [re: mp3-bg.com]  
АвторCelyfka (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 14:30



Blagodaria ti ;-))))........za vremeto,koeto si otdelil
vsichko veche e uredeno i tezi dni sam pri vassssssss..........v h-l Balgaria mi preporachaha poznati i tam shte poloja niakoi i drug den telesa ......kolkoto do zavedeniata .......shte posledvam savetite ti ;-)))
Celufka sega ......pak i koi znae .moje da se zasechem na glavnata



Тема Re: Молба ....?нови [re: Celyfka]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано09.10.02 18:09



Хотел"България" след реконструкцията не е никак лошо място/май/Дано и ти си на това мнение,когато напускаш Пловдив.
Относно другата част от въпроса ти-за заведенията,просто погледни темата на Дървения Философ ,за Главната май беше заглавието,там препоръките са налице

Уж не вярвам в чудеса,а тайничко мечтая за тях..


Тема Re: Молба ....?нови [re: Celyfka]  
Автор mp3-bg.com (минаващ)
Публикувано10.10.02 02:19



интересно ми е какви са цените в хотел България... ако изобщо пак погледнеш тази тема, моля те остави съобщение с цените за нощувки... не че ми е проблем да се обадя, но сега съм се сетил а до утре ще съм забравил...

Приятно изкарване в Пловдив!



Тема Re: Молба ....?нови [re: mp3-bg.com]  
АвторCelufka (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 10:53



...........podrobno ne moga da ti kaja .........no za dvoinite stai /tova me interesuvashe tova i znam /.................ima 2 vida .......normalnite sa na 50lv noshtuvkata ....a t.nar.luxozni sa po 72 lv ......tva sa cenite za balgari .........kat za chujdite bratcheta vsichko e po dve
do skorooooooooo



Тема Re: Молба ....?нови [re: Celufka]  
Автор инaт ()
Публикувано11.10.02 22:15



Може и в "Родопи",условията са добри,има климатици,цените като за хотел-поносими,40-50 лв за хол,спалня и вана в банята.



Тема Bil idealen za kru6ka4ite!!!нови [re: инaт]  
Автор eternal_frost ()
Публикувано14.10.02 10:55



Tuka me svetvat kolegite po vuprosa .....
Ama na men mi bilo prosteno da ne znam tova....6toto
sum bil ergen o6te!!!
...male....



Тема Re: Bil idealen za kru6ka4ite!!!нови [re: eternal_frost]  
Автор инaт ()
Публикувано14.10.02 22:06



Ахаи не само
Като ти дойде времето ще те светна за още вълшебни места




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.