Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 09.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Днес се открива есенния панаирнови  
Автор ognidalo (познат)
Публикувано30.09.02 11:28



Какво събитие за мен е той , с какво ще се промени ежедневието ми през тази седмица?
А за вас?



Тема Re: Днес се открива есенния панаирнови [re: ognidalo]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано30.09.02 11:51



Най-общо ще гладя повече ризи от обикновено и само те ще бъдат нещото,което ще ми напомня през тази седмица,че имам съпруг.
В града движението ще бъде лудница и по-често от обикновено от устата ми ще излизат реплики,които е възможно да накарат и изпечен шофьор на такси да се изчерви

Уж не вярвам в чудеса,а тайничко мечтая за тях..


Тема Пропуснах нещонови [re: ognidalo]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано30.09.02 11:53



може би ще ни посетят клубари от други градове,та ще бъде интересно

Уж не вярвам в чудеса,а тайничко мечтая за тях..


Тема надявам сенови [re: Billyana]  
Автор ognidalo (познат)
Публикувано30.09.02 12:05



и ще е чудесно!



Тема Re: надявам сенови [re: ognidalo]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано30.09.02 12:40



Моята слабост от едно време са пишещите в 40-50,на не малка част от тях им се налага служебно да посетят Панаира..

Уж не вярвам в чудеса,а тайничко мечтая за тях..


Тема и аз чета в негонови [re: Billyana]  
Автор ognidalo (познат)
Публикувано30.09.02 13:05



видях я темата за Панаира..
абе в тия времена вече не се пътува ей така..и разчитаме на служебните пътувания.
Така, че дано да се срещнем с някои от тях ,



Тема Re: и аз чета в негонови [re: ognidalo]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано30.09.02 14:20



Ааа,не само четеш и пишеш, и пишеш

Уж не вярвам в чудеса,а тайничко мечтая за тях..


Тема Re: Днес се открива есенния панаир [re: ognidalo]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано02.10.02 10:21



Защо питаш мен как ще промени живота ти?
Иначе панаира ... едно време чаках с нетърпение да дойде та, отначало с татко, а после с някой приятел да ходим и да зяпаме. Какво сме гледали и сега не мога да ти кажа ... А, събирахме картинки - беше нещо като сървнование - кой повече и по-хубави ще има. И лепенки събирахме и други работи дето ги даваха за реклама по щандовете. Голям цирк ставаше, и големите (ама чичковците и лелките ... тия големи) се бореха почти за заветното списанийце на бангладешки със снимка на леген и сапун за пране на корицата.
После порастнах. И спрях да ходя на панаира. Ха, ще плащам входен билет за да им гледам рекламите - нали експонатите по палатите са си реклами? Не, да съм скръндза ама



Тема Re: Днес се открива есенния панаирнови [re: ognidalo]  
Автор VooDooMaN (Heavy Metal)
Публикувано03.10.02 08:51



Техническият панаир е ориентиран към фирмите. Разбира се има и някои палати с нови технологии свързани с електрониката - 8-ма например, но не са ми интересни камионите и мотокарите. Колите още по-малко - е, павилиона на БМВ рулз :-). Но пролетният панаир е по-интересен за хората, защото има стоки за бита. Иначе Панаирът за Пловдив е това, което ко представя пред света - над 2000 фирми ей, не е малко! Създават се контакти и така нататък. Точно затова столичани искат да ни го отмъкнат - едно хубаво нещо си имаме и ни завидяха!

Не всичко що блести и злато, не всеки скиталец е враг.


Тема Re: Днес се открива есенния панаирнови [re: VooDooMaN]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано03.10.02 12:43



То панаира като панаир трудно ще им дадем, но каквито изложби извън пролетния и есенния панаир има опитват да ги копират.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.