Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 27.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Край на отпускатанови  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано30.09.02 12:15



И така - ДФ (ДървенФилософ на съкратено) се върна предсрочно от отпуската.
ДФ вижда нови лица и им казва - "Добре дошли".
ДФ вижда една наченка на интрижка и ви призовава да не се поддавате на такива провокации - отминавайте ги с мълчание, не влизайте в диалог с хора които се опитват да внесат разкол и смут в приятния ни клуб - те са като уличните търговци.
ДФ вижда, че е имало среща - събрали се няколко добри клубари и подпийнали за здравето на останалите. Поздравления за организацията на срещата - с някои от вас сме я коментирали на ICQ.
ДФ забелязва и хубави теми и е доволен, че клубната дейност не е замряла съвсем в негово отсъствие.
И така - на света напук, ДФ пак е тук!!!



Тема добре се завърналнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор ognidalo (познат)
Публикувано30.09.02 12:49



аз съм от тези дето очакваха завръщането ти с нетърпение!
а за срещата - струваше си и жалко че не успяха да дойдат и други.., но никога не е късно да го направят..стига отново да има среща, в което не се съмнявам




Тема Welcome backнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано30.09.02 12:50



Добре ти се е отразил клубният отпуск-на поезия е взело да те избива

Въпросната интрижка се вихри из всички клубове,в който Водният дух влиза,но никъде не виждам някой да и се поддава

Ама и аз какво ли съм подхванала да ти отговарям точка по точка?

Уж не вярвам в чудеса,а тайничко мечтая за тях..


Тема Re: Край на отпускатанови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор eternal_frost ()
Публикувано30.09.02 15:32



men li4no mnogo me e iad,4e ne doidohte
na sre6tata nito ti ....nito Byliana...



Тема Re: добре се завърналнови [re: ognidalo]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано30.09.02 16:19



А аз съм възхитен от клубната дейност която развиваш. За мен бе удоволствие да чета темите ти за Панаира и театралния фестивал. Особено тази за фестивала ми послужи за мост между Клуба "Пловдив" (Билянче - на виж кавичките) и съответния Клуб в дира.



Тема Re: Welcome backнови [re: Billyana]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано30.09.02 16:25



Абе, като се загледам има влияние на великия американски поет Скалата - ти затуй захвана точка по точка май
Зная за Водния и затова казах на съответното място ако имат някъде проблеми да си се оправят там ...



Тема Re: Край на отпускатанови [re: eternal_frost]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано30.09.02 16:27



Недей се ядосва за глупост - че мен ме е нямало. Има къде по-важни неща ... Следващия път ще направим среща в петък вечер, събота или неделя та и децата от другите градове да можем да дойдем



Тема Re: Welcome backнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано30.09.02 16:27



Поне ти не залитай по американските прелести,ти си си клубар,славен,роден,наш/май така се пееше в една песен,която учехме в училище-хей,Балкан,ти славен,хей,Балкан,ти роден,наш/

Уж не вярвам в чудеса,а тайничко мечтая за тях..


Тема Re: добре се завърналнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано30.09.02 16:30



Всичко виждам

От време на време тук наистина се появават сериозни теми,лошото е ,че отзвукът им не е широк..

Уж не вярвам в чудеса,а тайничко мечтая за тях..


Тема Re: Welcome backнови [re: Billyana]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано30.09.02 16:33



Чакай да видим дали ДФ е разбрал ... Казваш, че ДФ залита по американски прелести? Казваш, че залитам по американски прелести? ...
Няма повече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.