Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 25.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема За Пловдив....нови  
Автор ico1 (ico)
Публикувано10.03.02 10:13



Я си кажете/ама честно/ като разделите лист на две, по вертикала и от ляво запишете положителните страни , а в дясно отрицателните на Пловдив/то е ясно къде точките ще са повече/ имаме ли основание да сме ГОРДИ, че живеем в Пловдив.....?

И я се пробудете, пролет е......
дърветата цъфтят....
носи се аромат..... на нов живот...

@-`-;=


Тема Re: За Пловдив....нови [re: ico1]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано10.03.02 17:13




Не се чувствам горда,че живея тук.Но и не съжалявам,че съм пловдивчанка.

Съзнавам,че ще прозвучи еретично,но тук ме задържат само родителите ми.Мисля,че бих се чувствала добре на всяко друго място.Може би в рамките на две години ще се преместим да живеем в СФ.Виж,вече за нея,Софията,твърдо мога да заявя,че не ми харесва.Но пък е вярно,че Сф е България.Ей,не ми скачайте,мисля,че разбирате какво имам предвид

Пролет,казваш?Нов живот?НОВ е ключовата дума,нали,особено като изхождам от последните ни разговори

Шапка светулки,за да ми бъде весело,когато пиша стихове за надеждата


Тема xexeнови [re: Billyana]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано10.03.02 18:30



dobre si doshla v sofia
:)
i kakvo, vse pak, ne ti haresva v sofia?
('vsichko' ne se broi za otgovor, ako reshish da otgovorish)



Тема Re: За Пловдив....нови [re: ico1]  
Автор peya (хитруша)
Публикувано10.03.02 19:45



Честно да ти кажа, градът, в който живея (по същата логика и страната, в която съм родена) не е източник на гордост за мен. Има неща, които ми харесват, неща, които не ми харесват. Нека не звучи грубо, но не съм от хората, които разправят под път и над път 'Гордея съм, че съм българин!'. Това е просто факт, който не съм избрала аз, няма с какво да се гордея- за сметка на това има два варианта- да ми харесва, и да не ми харесва. На мен ми харесва, че съм родена в Пловдив. Което не значи, че нямаше да е по-добре да се родя другаде. :))
А за Пловдив, не знам дали един ден няма да се озова в София заради работа, но П-в е достатъчно голям, за да има някой основни забавления, и достатъчно малък, за да е спокоен.

добри хора


Тема pechelish bira, peyaнови [re: peya]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано10.03.02 23:25



:)
no tochno zashtot plovdiv za men e tochno obratnoto - malak, za da ne si namerish rabota i goliam, za da e spokoen. zatova se pribiram, kogato imam nujda ot pochivka i otarsvane ot ejednevnite oboroti.



Тема а, не отказвам :-)нови [re: fan]  
Автор peya (хитруша)
Публикувано11.03.02 08:57



Обаче твоите два варианта са доста по-несъвместми, струва ми се :)

добри хора


Тема nesavmestimi?нови [re: peya]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано11.03.02 09:20



:)
zashto i koe gi pravi nesavmestimi?
xm
sega moga da sharena samo coffee, bira dovecera.
:)



Тема Re: xexeнови [re: fan]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано11.03.02 11:38



Разбира се,че няма да отговоря с "всичко".Несериозно е.
Това,което не ми харесва,че Сф е мръсна,шумна,претрупана,хората са събрани от кол и въже,самочувстивето на болшинството е..майко милаЖивотът е някак на по-високи обороти.
Въпреки че току-що наплюх хората,мога да заявя,че 90 % от познатите и приятелите ми са софиянци.И че се чувставам изключително добре с тях.
Така че,София,здравей,здравей!

Шапка светулки,за да ми бъде весело,когато пиша стихове за надеждата


Тема welcome siнови [re: Billyana]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано11.03.02 12:03



xe, to 'junk mail' ima i v pld kolkoto si shtesh
:)
zvankai kato se movenesh




Тема Re: welcome si [re: fan]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано11.03.02 13:40



Благодаря.
Ама ти може и да не си в Сф,когато ние се мувнем на там.Преместването е етап идеен проект

Шапка светулки,за да ми бъде весело,когато пиша стихове за надеждата



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.