Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 27.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Plovdivнови  
Авторvessi (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 01:15



Ei taka bez povod
Dnes me e nalegnala edna takava gadna depresia. Sedia i si mislia. A sega vliazoh i v plovdivskia klub.
I eto pred o4ite mi sa negovite ulitzi. Toploto proletno sluntze. Usmihnatite hora. Edna tolkova dale4ena prolet ot predi 2 godini. Nai-stastlivoto mi vreme....
Neeeee.. niama da pla4a.
Tolkova mi lipsva vsi4ko... Iskam otnovo da se razhojdam iz Staria grad, da se ka4a na Alio6a..Iskam si Plovdiv.
Lipsva mi.Tujno mi e. Samotno
Ei v takiva gadni nosti si sedia i si slu6am Balada za Plovdiv i se vrustam kum plovdsivskite spomeni... Zasto se razplakah pak????
Lipsva mi Plovdiv



Тема Re: Plovdivнови [re: vessi]  
АвторPerko (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 02:16



Ot kyde pishesh devoiche Plovdivchanche??



Тема Re: Plovdivнови [re: vessi]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 09:31



Ami kato ti lipsva, vyrni se...Kakva e taya maniya da se jalvate v kluba kolko vi lisval Plovdiv, kolko hubav grad e t. n. - tova vsichki go znayat, stiga s tezi depresirashti mneniya! :(
A moje bi vi haresva klubyt da prili4a na oplakva4nica, v koyato vsi4ki govoryat samo za tova, kolko im e mu4no za rodniya grad, a v syshtoto vreme ne pravyat nishto, za da promenyat situaciyata! :(



Тема Re: Plovdivнови [re: vessi]  
Автор *aзилит* (непристрастен)
Публикувано21.02.02 10:58



Здравей!Забелязала съм,че човек е склонен да се връща към най-хубавите си преживявания,особенно когато е далеч във времето и пространството.Да,обичам Пловдив,има един особен дух.Обичам го с прясно пометения калдъръм в Стария град,дивите цветя между камъните и асфалта,лозите полазили върху оградите на къщите и терасите на блоковете-скриващи олющените мазилки,кафененцата следващи едно след друго и ухаещи сутрин на прясно кафе,аромата на токущо изпечен хляб,забързаните хора,носещи отпечатъка на нашето си време-угрижени,малко тъжни,но намиращи време да се спрат пред бабите-продавачки на кокичета и ръчно плетени покривки...



Тема Re: Plovdivнови [re: *aзилит*]  
Автор REVOLUTlON (непознат)
Публикувано21.02.02 14:46



i pak se zapochna starata dobre poznata pesen, koyata vsichki tuk tolkova puti veche sa cheli...i yavno shte prodyljavat da chetat...



Тема Re: Plovdivнови [re: REVOLUTlON]  
Автор *aзилит* (непристрастен)
Публикувано21.02.02 15:15



Твоя воля-не "слушай"стари песни,които не искаш да"слушаш"!"Изпей"нова песен-може и да ми хареса!



Тема mmmmdaнови [re: *aзилит*]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 00:29



plovdiv si ostava 'gradat ot vcera'
:/
xexe
verno, stiga nostalgia, jivi sme dnes
revolution, dobrah se do digital camera
:))))
e, ne e moia, dadoha mi e da e polzvam za okolo sedmica, no si e trapka, shtrakash, posle izsipvash na harda...
canon powershot s110 e trapkata, mmmmmmmda, che i sas 128 mb card... koi kato men



Тема Re: mmmmdaнови [re: fan]  
Авторrevolutoin (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 10:03



Kartata ne e ot kolyamo zna4enie. Kolko megapixela e matricata i ima li opticheski zoom, makrorejim, kakykyv e principa na merene na svetkavicata...TTL-mereneto e nay-dobro... i dr. extri, koito sa ot zna4enie za izobrajenieto..., no nay-ve4e zavisi za kakvo shte ya polzvash. :)
Ako ima makro, snimay nyakoe razcyftyalo cvete, polsle razglejday...probvay i fokusa na bezkraynost...syshto snimay zatvoreni pomeshteniya i vij polu4avat li se golemi perespektivi... :)



Тема yoyнови [re: revolutoin]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 17:05



kolko mnogo parametri...

ami zoom-a e do 5X, pixels: 2.1M, ima oshte nekvi shturotiiki, no ne sam gi razglejdal. shte te imam predvid, kogato sabera pari za moia




Тема Re: Plovdivнови [re: vessi]  
Автор Haчko (ми'люзин)
Публикувано22.02.02 18:50



Дупките по улиците. Уличните лампи, които не светят. Ориентаслките сергии на всяка крачка по Главната. Пак там - стотиците маси, които на места принуждават обикновените пешеходци буквално да се промъкват. Хилядите мангали, да еба тяхната майка циганска, правещи ни на маймуни повсеместно. Тъпият кмет. Отклонените от болниците пари в посока "елена костова", да еба нейната майка селска. Съсипаните къщи с Стария град, взети на концесия на безценица.
Недей да плачеш.
Пловдив вече не е.

Най-гадното е, че вече на никой не му пука. Дори и на мен :(((((((((((((((((((((( Ще си намеря друг град :(((( Не в България :((( От голяма любов Пловдив се превърна в голяма рана :((((((((((((((((((((((((((((((

Мъжете се делят на ужасно прости & просто ужасни... предпочитам да съм от вторите :)



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.