Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 11.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Kakvo shte me posyvetvate...  
АвторREVOLUTlON (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 18:14



odobrena sum da uchastvam v edin kasting, ako izberat men, zaslujavali si da priema i na kakva cena, spored vas...A eto i podrobnostite:

Предаването Мреж@та и Easycard на NEXCOM стартират “Интернавти 2002”


Градски робинзоновци, заточени за 100 дни само с Интернет


Продуцентски център “Футура Вижън” и Easycard на NEXCOM възнамеряват да вкарат през месец февруари двама души в Интернет за 100 дни. Това обаче не е воайорско начинание от типа на “Големия брат”. Тук не става дума за наблюдение на живота на хората през глобалната мрежа. Целта на проекта “Интернавти 2002” е да провери възможно ли е човек да живее и работи само чрез Интернет и дали огромната система от сървъри, рутери, кабели и модеми е подходяща жизнена среда за човешки същества. Девизът на експеримента е “Да преведем Интернет на разбираем език!”

За целта двама специално подбрани доброволци – момче и момиче, ще трябва да преживеят 100 дни, затворени в апартамент. Връзката им с останалия свят ще бъде само и единствено виртуална. Два мощни компютъра ще се намират на тяхно разположение в постоянна високоскоростна връзка към Интернет. На интернавтите ще бъде осигурено всичко необходимо за нормален живот, в това число постоянно лекарско наблюдение и охрана. Ще им липсва само едно – отключена входна врата. Посредством уеб-камери, чатове, форуми, ICQ и др. комуникационни програми те ще рапортуват за това как живеят и за всичко, което се случва по време на експеримента.

Такъв експеримент досега не е правен никъде по света. Той е една малка, но напълно сериозна крачка по пътя към глобалното село и към бъдещето, което се опитваме да си представим. Идеята е като общество да се опитаме да предвидим бъдещите предизвикателства и да се подготвим за тях още от днес.

Идеята подкрепят компании като “Майкрософт” и “Сиско Системс”, както и Българската асоциация за информационни технологии (БАИТ). Подкрепата им е морална, доколкото целта на експеримента не е комерсиална. Тяхното желание е да се излъчи едно позитивно послание към света: България е високотехнологична страна; в България има сериозни компании, работещи с авангардни световни технологии; в България може да се прави IT-бизнес и да се организират инициативи от глобален интерес и мащаб.

Двамата интернавти-доброволци ще бъдат избрани на специален кастинг, като трябва да отговарят на следните изисквания:

1. Да са физически и психически здрави – изключват се кандидати, страдащи от клаустрофобия, компютърни алергии, раздвоение на личността и др. При равни други условия предимство ще имат кандидати, оперирани от апандесит и без стоматологични проблеми.
2. Да имат желанието и възможността да упражняват своята професия посредством глобалната мрежа. Например: администратори, софтуерни разработчици, журналисти, сценаристи, дизайнери, музиканти и др. Възможно е при определени условия да бъдат допуснати и хора на половин работен ден, със свободни професии и без конкретни ангажименти. Безработни кандидати обаче са напълно неподходящи за целта на експеримента и няма да бъдат допуснати до кастинга.
3. Да са пълнолетни (18 г.) и да имат уговорка с работодателя си за участие в експеримента. В момента е достатъчно устно разрешение от работодателя. За кастинга ще е необходимо и писмено такова.
4. Да имат добра Интернет, компютърна и обща култура. Добри способности за комуникация – вербална и писмена, са особено важни за експеримента. Чужди езици, компютърни познания и опит също са плюсове.

Кастингът ще се проведе на 10-ти февруари в присъствието на психолози, лекари и специалисти, които ще удостоверят, че кандидатите са подходящи. Ще бъдат подбрани и резервни доброволци, които да влязат в действие в случай, че форсмажорни обстоятелства попречат на избраните интернавти да се заемат със задълженията си. Представители на международна юридическо-консултантстка институция ще удостоверят, че участниците няма да имат възможност да излязат от зоната на експеримента.

Интернавтите ще получават по време на експеримента заплащане от работодателя си. Те ще бъдат задължени да извършват и допълнителна работа за целите на експеримента според възможностите и способностите си. За участието си в експеримента двамата ще получат и допълнително възнаграждение от организаторите.

Всеки, който иска да се запише за участие, трябва да изпрати до 06.02.2002 г. CV на E-mail:

internauts2002@netbg.net

Моля да не се изпращат атачнати файлове и снимки. Всякакви въпроси относно експеримента могат да бъдат задавани на същия адрес. Организаторите не гарантират, че ще отговорят на всички постъпили запитвания. Всички кандидати обаче ще бъдат уведомени за резултата от тяхната кандидатура.

В конкурса не могат да участват служители на “Футура Вижън” и “НЕКСКОМ”, техни близки и роднини.



Тема накратконови [re: REVOLUTlON]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано09.02.02 19:13



Ако идеята те рпивлича,защо не?
Какво имаше предвид питайки на каква цена да приемеш?
Шапка светулки,за да ми бъде весело,когато пиша стихове за надеждата

Редактирано от Billyana на 09.02.02 19:16.



Тема mmmmmdaнови [re: Billyana]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 19:54



ako ti zaplashtat i tova te ustroiva...
inache zvuchi interesno
:)
uspeh



Тема Re: накратконови [re: Billyana]  
АвторREVOLUTlON (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 20:28



KOLKO PARI TRYABVA DA PLATYAT, ZA DA PRIEMA...A I NE SAMO TOVA...NAPRIMER DURJA DA MOGA DA IZLIZAM NA TERASA, DA POLZVAM NYAKAKYV FITNES URED I DR.



Тема Re: mmmmmdaнови [re: fan]  
АвторREVOLUClON (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 20:31



UTRE SYM NA KASTIG V SF I SE NADYAVAM DA RAZBERA KOLKO PLASHTAT. NO CHESTNO KAZANO SUMATA TRYABVA DA E MINIMUM S 3 NULI, A 4ISLOTO PRED NEYA DA E OT 5 NAGORE! :)



Тема Даааааааа,нови [re: REVOLUClON]  
Автор ico1 (ico)
Публикувано09.02.02 21:35



Надявам се, не го правиш от чисто комерсиални подбуди!
А изясни ли си в какво в същност ще участваш?!
Даде ли си ясна представа, че нещата "отвън" изглеждат различно!

Покрепям те в начинанието-желая успех/после ще се фукам с познанството си с теб/!

@-`=:


Тема Re: накратконови [re: REVOLUTlON]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано09.02.02 21:43



Ще стискаме палци.И понеже сме много добри в това,да вземеш да си спретнеш една icq -регистрация.По-лесно ще си общуваме,не че нещо

Шапка светулки,за да ми бъде весело,когато пиша стихове за надеждата


Тема Re: накратконови [re: Billyana]  
АвторREVOLUTlON (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 22:02



OK, NEPREMENNO! :)



Тема Re: Даааааааа,нови [re: ico1]  
АвторREVOLUTlON (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 22:08



ABSOLYUTNO SYM NA YASNO ZA KAKVO STAVA VYPROS...
KAZVAT, CHE IMALO MNOGO KANDIDATI...KANDIDATKI OBACHE TRUDNO SE NAMIRALI...ZASHTO LI...NAISTINA VSICHKITE MI PRIYATELKI REAGIRAHA MNOGO OTRICATELNO, DOKATO PRIYATELITE MI SMYATAT, CHE PREDIZVIKATELSTVOTO E INTERESNO. I AZ TAKA MISLYA, NO PARITE SA RESHAVASHTIYA FAKTOR V SLUCHAYA, ZASHTOTO SHTE SE LISHA OT MNOGO NESHTA ZA TEZI 100 DNI.
UTRE VE4ER SHTE RAZKAZVAM KAK E MINALO..., AKO ISKATE MOGA DA PUSNA TUK PSIHO TESTOVETE, KOITO MI PRASHTAHA PO MAILA DA POPYLVAM...SHTE UMRETE OT SMYAH! :)



Тема Давай,нови [re: REVOLUTlON]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано09.02.02 22:24



Интересно ще е.
Защо ли приятелките ти са реагирали така?Може би ги притеснява това,че ще прекарат три месеца в компанията на непознат мъж?Е,накрая със сигурност няма да е непознат.Ей,да не си помислиш,че намеквам за нещо?Не!!!

Шапка светулки,за да ми бъде весело,когато пиша стихове за надеждата


Тема uspehнови [re: REVOLUTlON]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 10:26



svarshi li castinga?
che vzeha da me naboliavat palcite ot stiskane
:)))



Тема Re: Kakvo shte me posyvetvate...нови [re: REVOLUTlON]  
Автор Firefly (слънчева)
Публикувано10.02.02 13:11



Аз бихо питала. Интересно е, а и не вярвам да загубиш нещо- само ще спечелиш. Не говоря за парите. Направи го, ако си убедена, че ще издържиш.

И на всяка цена сподели тук как минава...
Стискам палци да спечелиш кастинга!



Тема Re: uspehнови [re: fan]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 16:07



Da, do vtornik ve4erta shte znam dali shte sym az...osven tova razbrah, 4e ima terasa i fitnes ured...no nishti drugo. :)



Тема Re: Kakvo shte me posyvetvate...нови [re: Firefly]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 16:09



Blagodarya ti, moga da izdyrja, no za da se jertvam, tryabva da me stimulirat finansovo. :)



Тема Re: Kakvo shte me posyvetvate...нови [re: REVOLUTlON]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 16:15



I da gledate Mrejata tazi sedmica!



Тема Re: Даааааааа,нови [re: REVOLUTlON]  
Автор revolution (непознат )
Публикувано10.02.02 17:42



Tryabvashe da podpisha deklaracia, che nyama da razprastranyavam informaciya za proekta... :(



Тема A koga e davat?нови [re: revolution]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 19:15



koga i po koi kanal e mrejata?
ti oshte li si v sofia?
obadi se next time.



Тема Re: A koga e davat?нови [re: fan]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 20:14



Po Kanal 1, ako ne se lyja - vtornik i 4etvyrtyk sled 23 h. Ne, ve4e ne sym v Sf/pribrah se v 15 h./, ako me izvikat v sryada kak se obadya... :)



Тема Re: Kakvo shte me posyvetvate...нови [re: REVOLUTlON]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 14:07



Kakto i ochakvah, dumata pari e mrysna duma za organizatorite...v takiva sluchai se kazva - maynata im! :)



Тема Re: Kakvo shte me posyvetvate...нови [re: REVOLUTlON]  
Автор Haчko (ми'люзин)
Публикувано12.02.02 17:24



Аз няма да те съветвам нищо, но ако се навиеш да идеш, покажи на всички на какво са способни майните :)))
България цяла сега тебе гледа, така да се каже :))))

Мъжете се делят на ужасно прости & просто ужасни... предпочитам да съм от вторите :)


Тема Re: Kakvo shte me posyvetvate...нови [re: Haчko]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 20:41



Snoshti, otkazah kategorichno, osobeno sled edin telefonen razgovor, v koyto mi govoriha za razni dogovor4ta i koyto yavno tryabvashe da me vpechatli. Az obache se vpechatlyavam samo ot konkretni cifri! :)



Тема Re: Давай,нови [re: Billyana]  
Автор REVOLUTlON (непознат)
Публикувано12.02.02 21:26



Te si mislyat, che vremeto e prekaleno mnogo i shte otkacha, no az veche sym si otkachena, taka che nyama strashno! :)



Тема REVOLUTIN, падна ми в очитенови [re: revolution]  
АвторKamen (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 22:28



Нима всичко на този свят е пари?

Като гледам си готова за пари да седиш затворена дори и с последния селянин - тогава направо го напиши във форума, ще ти плащат на вечер, така ще изкараш повече. Не се обиждай!

Къде е духа на откривателя, на спортиста, на запаления интернетаджия. Нима на Гагарин и Армстронг са им предложили пари преди да започнат подготовката на мисийте им? Винаги, ама винаги има един момент, в който нещата се правят за идеята, за чест, за кеф дори. Така е дори със всеки бизнес, така са правили и всички учени, да придължавам ли със списъка ... ?

Друг е въпроса след едно участие колко пари ще измъкнеш от реклама, статии, участия в предавания и т.н. Тук на помоще ще ти деойде сивото вечество, чара, усмивката ...

Не те ли блазни поне малко да кажеш на децата си след време "аз бях първата интернавтка в България", или предпочиташ да им кажеш "не ми предложиха голяма сума, затова се отказах". Как ще го приемат те? Или ще ги възпитаваш в парични отношения още от първата дума. Дали първата дума ще бъде "кинти", "манги", "пари" или подобна, преди думичката "мама".

Моля те не ми отговаряй. Не стига че както казват организаторите - ще си на техни разноски, и зъболекар даже, ще си получаваш заплатата и ще се храниш, пиеш, къпеш, спиш и дори ще играеш на спортни уреди и ще излизаш на шибаната им тераска ... НА ТЕХНИ РАЗНОСКИ. Е пропуснах че може да се наложи да се чукаш с някои кретен, но това не го споменаваш никъде.

Остани си със здраве, силата на парите е твоята страст, ето до къде води скапания живот в скапаната ни държава. ДОбре че повечето хора не мислят така, че още щяхме да сме си в каменната ера ...



Тема Re: REVOLUTIN, падна ми в очитенови [re: Kamen]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 23:31



Nyamam nishto protiv otkrivatelskiya duh, no za poreden pyt se ubejdavam v slednoto:
1. V Bylgaria vseki ochakva da rabotish v imeto na negovata kayza i interesi, sreshtu potupvane po ramoto i edno "bravo", zashtoto komersialni v sluchaya sa interesite na organizatorite, koito shte napravyat reklama na sebe si. Ne mi e priyatno da vlzam v rolyata na magarenceto, koeto shte iznese na gyrba si tehniya experiment.
2. Vseki vypros, svyrzan s dostoyno zaplashtane, se tylkuva ot tyah kato "podyl komersialen interes"!!!
3. Ako beshe zapoznat s vyprosnika i testa, koito populvah, shteshe da otkriesh, che neshtata ne sa takiva kakvito gi predstavyat!
Uj stava vypros za eksperiment svyrzan rabota v Internet...a mi kazvat, che shte se raboti 1-2 chasa dnevno...posle mi obyasnyavat kak dvama dushi mojeli da si prekarvat vremeto zaedno...(ama da ne si pomislish, che na4inanieto e voayorsko!), neshto napylno izlishno, zashtoto tova vseki sam si go reshava...
Kazvat, che celta e "da se proveri vyzmojno li e chovek da jivee i raboti samo chrez Internet i dali ogromnata sistema ot syrvyri, ryteri, kabeli i modemi e
podhodyashta jiznena sreda za choveshki syshtestva", a eksperimentyt shte trae 100 dni! Dali moje da se raboti chrez Internet shte stane yasno i za 30-50 dni.
4. Kato cyalo vyprosite byaha svyrzami ne s profesionalnite umeniyata i ka4estva, na kandidatite kolkoto s haraktera im.
Ot vsichko tova az si napravih sledniyat izvod - psihologicheskiyat experiment e prioriteten za tyah.
5. Bezumno e da smyatat, che mogat da precenyat dali dvama dushi shte se razbirat ili ne samo ot edno sybesedvane. Tova govori za neobmislenost na situaciyata ot tyahna strana, koeto moje da se okaje fatalno za zdraveto na uchastnicite!
Drugo nyamam kakvo da kaja!




Тема xeu, REVOLUTINнови [re: revolution]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 23:50



Ne mu se vrazvai na choveka
;)
I az bih se navil samo sreshtu dostatachno pari. Tia, na zapad, koito reklamirat blagotvoritelnost i avanturi samo za ideata sa imali lelia kato Rokfeler...
Kakto nie piem bira za kef i hodim po clubs, taka te se zabavliavat po razlichen nachin. Taka che ostavi samo hubavi spomeni ot prejivianoto za razkazvane na masa.




Тема Re: REVOLUTIN, падна ми в очитенови [re: revolution]  
Автор peya ()
Публикувано13.02.02 10:41



Мисля си.. не е важно те как искат да те използват и по какъв крив начин ти го представят, ами ти какво можеш да получиш от цялата работа. А и разбира се, че е психология. Какво друго може да представлява мъж и жена, затворени за 100 дни заедно? Ок, и секс, но то и това е психология :-))) Точно напоследък ми се случи да проследя индиректно няколко такива експеримента из западните телевизии. Отиват някакви никакави пичове с надежди за много пари (е, да, парите бяха много, наистина, но Б-я е все пак), правят си кефа, и накрая стават новите национални звезди, хаха. Отвсякъде валят оферти за работа, рекламки ит.н.- съответно- много пари.

добри хора


Тема xexe, no tuk...нови [re: peya]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 12:02



Oshte ideata, che ne moje da si bezraboten me podrazni...
Diskriminacia!!!
:/
Pak i koi rabotodatel shte se navie da tepusne v stodnevna otpuska, dori i neplatena???
Ludnica, no kato se setia za premiera i presidenta... mai vsichko si e na miastoto
xexe
p.s. v shte vidia kakvo ne mu haresvate na rahata, ako e otvoril vece



Тема Re: xexe, no tuk...нови [re: fan]  
Автор peya ()
Публикувано13.02.02 12:20



Как да не го харесвам бре? :-))))
Е, те нали ще си вършат работата оттам, дори няма работодателят да плаща за консумативи и канцеларски материали, хаха

добри хора

Редактирано от peya на 13.02.02 12:30.



Тема Re: xeu, REVOLUTINнови [re: fan]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 12:52



Nepremenno shte razkazvam! :) Ne se vryzvam...az prez cyaloto vreme strashno se zabavlyavah, zashtoto tiya ot BNT se dyrjaha kato holivydski zvezdi i o4akvaha edva li ne az da poludeya ot entusiazym ot fakta, che sled 100 dni shte napravyat nyakakyvo si smeshno reportajche za men, ot koeto az tryabva da se chustvam edva li ne polaskana...Nikoy uvajavsht sebe i svoite sposobnosti i umeniya chovek ne bi priel podobna oferta za bez pari! A tova, che ima balyvi i otka4eni, koito shte otidat ey taka, mi e yasno, te tochno takiva hora tyrsyat! :)
A, ako vsi4ko behse takova, kakvoto go predstavyaha, za kastinga shtyaha da doydat predstaviteli i na drugite medii, za da otrazyat sybitieto, a ne samo ot BNT!



Тема Re: xexe, no tuk...нови [re: peya]  
Авторrevolucion (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 13:03



Kakvo da vi kaja...luda rabota...tryabvat im otka4eni entusiasti i glupaci kazano chestno...no vseki si znae nay-dobre za sebe si. Nay-smeshnoto mi beshe, kogato mi se obadiha po telefona, za da mi syobshtyat "radostnata" novina, che iskali da podpishat dogovor s men i az popitah kakvo tochno shte e vyznagrajdenieto, zapochnaha da mi kreshtyat...kak mojelo takova neshto!!!...mnogo umelo sym bila prikrila na sybesedvaneto komersialniya si interes!!!...basi psiholozite, shtom i tova ne sa prozreli...takiva mi ti raboti..., dobre se posmyah!
No kajete, koga da se vidim taya sedmica da razkazvam...imashe oshte dosta zabavni momenti..., ama nali podpisah deklaraciya, che nyama da razprostranyavam informacia, shte vi kaja na ushence! :)



Тема Re: REVOLUTIN, падна ми в очитенови [re: peya]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 14:51



I tochno zashtoto sme v Bylgariya, ne moga da priema. Ne moga da stoya zatvorena 100 dni s nadejdata, che sled tova eventualno shte polucha nyakakva seriozna oferta...Vij, ako mi prevedat parite, koito iskam v moya smetka i podpishem dogovor, che moga da gi izteglya na opredelena data, sled kato izpylnya tehnite usloviya - tova e drygo. Togava shte ima za kakvo da mislya prez tezi 100 dni i nyama da mi tryabvat drygi oferti, zashtoto az znam kak da izpolzvam polzotvorno sumata za biznesa si.
A i zashto vsichki mislite nepremenno za seks...vseki shte si ima otdelna staya, taka che tova e mnogo otnositelno...a i az ne sym nyakoya nimfomanka, koyato ne moje da izdyrji 100 dni...
No za tova vreme chovek se lishava ot mnogo neshta, taka che naistina e neobhodim seriozen stimul, pone za men e taka. :)



Тема Принудителен експериментнови [re: revolution]  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 17:10



Мога да кажа че бях подложена абсолютно на същото изпитание ,но с тази разлика ,че по един или друг начин той не беше доброволен а бе по-скоро един вид необходимост или дори мога да го нареча принудителен,и трае вече 6ти месец.Това е единственното ми развлечение и начин на живот.С малки разлики.Излизам веднъж месечно ако трябва да ида на заболекър или до магазина,и то се придвижвам с кола така че все е затворено.Като трябва да вдишна чист въздух ,не излизам на тераска а пред входната врата ,за около10 мин и после пак същото.Повръща ми се вече при мисълта ,че трябва да седя на компютъра но просто друго няма какво да правя.И най-лошото е ,че не е само за 100 дни а за 300 най-малко.Само самотата в която живея ме подлудява.
Макар ,че в апартамента чат ,пат има и друг човек това за мен не е никакво разнообразие.Само като си помисля ,че се разбираме на съвсем различни езици и лошо ми става.Да не говориме за страничните ефекти.Почти с нищо не съм променила начина си на хранене,но надебелях с около 15 кг,никога през живота си не съм имала целулит,но го получих.Вече усещам как почвам да губя инстинктите си за оцеляване който съм имала години наред тъй като във всяка една ситуация съм се оправяла винаги сама.........да не говорим пък за полов и личен живот.......какво е това?Забравих .........дори и не се сещам за това.Нямам приятели..........нямам никакви развлечения,дори и да излезна от тази къща която се превърна в някакъв кошмар за мен няма как да достигна до приятелите и роднините ми ,тъй като ни дели разстояние от 30 000 км.
Усещам как затъпявам постепенно.......нямам никаква среда за развитие.
И какво може да има един човек преживял времето си с някакви машинарий,
спомени ли какво?С това нямаш нито настояще нито минало........просто един кошмар който няма край.............ставам ,че ми прилоша.
Ако ви интересува нещо по-конкретно бих споделила ...........бих се подложила и на един психо тест от ваша странна.............да видите какви ще са резултатите...........е хайде това е за сега.



Тема Re: Принудителен експериментнови [re: Eвa]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 17:36



No nie tyk ne pravim psiho testove...inache ti sychyvstvam i te razbiram, az samata imam mnogo priyateli, s koito se vijdam redovno i ne moga da si predstavya kak bih se chuvstvala, ako ne sa do men. A ti poradi kakva prichina si prinudena da stoish v tazi kyshta, razkaji pove4e, ako iskash...
I ne se predavay, ne pozvolyavay na mrachnite chustva i nastroeniya da te prevzemat! Vinagi pomni, che ima hora, koito mislyat za teb!



Тема Re: xexe, no tuk...нови [re: revolucion]  
Автор peya ()
Публикувано13.02.02 18:28



Ха, на мен мък ми е смешно защо не сте говорили за пари след кастинга, та после дори не на наживо, а по телефона. Ей, права си, съвсем несериозно звучи.
Ти вземи издай един наръчник поне- скрито издаване на инфо- а всички прилики ще са случайни. '101988 начина, по които да познаем, че искат да ни използват'. :)

добри хора


Тема Re: xeu, REVOLUTINнови [re: revolution]  
Автор peya ()
Публикувано13.02.02 18:34



E, аз не предполагах, че съсвем за без пари искат. Та това е смешно :-))))))))))))))
Ама и аз искам да чуя историята, а няма да мога, пфу....

добри хора


Тема Re: xeu, REVOLUTINнови [re: peya]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 19:17



Zashto da ne mojesh, ne si li ot Plovdiv?



Тема Re: xexe, no tuk...нови [re: peya]  
Автор REVOLUTlON (непознат)
Публикувано13.02.02 21:55



Ami az lichno nyamah vreme da chakam da svyrshi kastinga, za da si zadam vyprosite i reshih, che ako me potyrsyat otnovo, togava shte popitam. :)
Posle im izpratih e-mail s nyakoi moi vyprosi, vklyuchitelno i s tozi za zaplashtaneto i mi otgovoriha, che i te ne znaeli kakvo shte e!!! Shtyalo da byde spored lichnite sposobnosti na kandidata! A i zashto vse tryabva da pitame kakvo shte e vyznagrajdenieto...to tryabva da e predvaritelno obyaveno, za da moje vseki da reshi, dali izobshto da se interesuva. :)



Тема Re: xexe, no tuk...нови [re: REVOLUTlON]  
Автор peya ()
Публикувано13.02.02 22:32



Е, не, това си е невъобразима смешка Интересно кой ли ще вържат... според личните способности :-)))))

От Пловдив съм, разбира се, но в момента не съм не там, за да слушам весели истории :-)

добри хора


Тема Re: Принудителен експериментнови [re: revolution]  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 04:03



Благодаря за духовната подкрепа и съчувствие които ми оказа.
Това е просто една принуда на живота може би.
Преди около 6 месеца дойдох тук в САЩ за да мога да усигуря един по-добър живот на хората който съпътсват живота ми,и въпреки че ми дават духовната си подкрепа на мен ми е много тежко.Все още съм на 20 а вече чувствам как живота ми се превръщна просто в една безмислица.Отказах се едва ли не от най-хуабвите ми моменти в живота ми само за да излезна от някаква безисходица която на пръв поглед нямаше никакво друго разрешение освен да предприема тази стъпка.Не ,че съм принудително затворена.
Мога да излизам,мога да ходя на различни места,да завързвам запознантсва с нови хора ,да си разнообразявам по някакъв начин сивото ми ежедневие за да забравя болката,но просто ЖЕЛАНИЕТО от моя странна да правя всичките тези неща липсва.Затворила съм се в себе си,нямам желание да общувам с хора който разсъждават по съвсем различен начин....може би само езика е пречката,макар и да се оправям с него,тяхната представа за добре изживян живот е съвсем разлинчна от нашата или поне от моята.За Американците ,живота е само работа и развитие в различни сфери на науки и т.н.Докато за мен не е.Аз съм чувствителна натура.........за мен по важни са приятелите,хубавите мигове прекарани в тяхната компания......веселието,смеха дори може би имам желание да се развивам в нещо но то да е с мярка, а не да е някаква фикс идея ,както те размишляват.
Мислат постоянно за пари.......повръща ми се само от този факт.
Може би наистина това е страна за материалисти.Но не и за хора на живота.
Предприех тази стъпка за доброто на семейството ми и донякъде за мое добро в бъдеще........но пак не е толкова относително за мен колкото за семейството което някога ще имам,като вземем в предвид ,че всеки човек живее по различен начин и се сблъсква с различни ситуаций изпада в различни трудности........аз просто не исках моето семейство някога,мойте деца с любим човек да изживеят същия живот като моя.......но сега чувства ,че нямам сили вече да се боря за нещо което ми причинява болка.Понякога си задавам въпроса-"А кога ще дойде време да помисля и за себе си,а не само за другите"?!Винаги съм правила това което е било добре за заобикалящите ме хора.Независимо дали са от семейството ми или просто приятели.Но сег аразбирам ,че греша донякъде,че трябва да помисля малко и за собственното си щастие.Колкото и глупаво да звучи....наистина не съм материалистка.......и дори ме влече идеята и мисля за завръщане.Но тогава вече идват другите факти който отново не са добри за мен,дори и да се върна само заради хора които значат нещо за мен ,то тогава аз няма да знача нищо за тях,защото тогава бих им провалила и тяхния живот.Това е накратко.
СТоя пред компютъра с дни,с месеци,не напускам апартамента въобще,дори днес и пред вратата неизлизах.Просто нямам желание.Вижда се ,че съм изпаднала в дълбока депресия,губя дори всякакав вид желание да се занимавам със себе си,което преди да дойда тук ми е било присъщо.
Винаги съм държала на себе си и на вижданията си колкото и грешни да са били те.И макар и смешно да звучи ако не беше създаден Нета може би още по-трудно щеше да ми бъде.Но и така виждам ,че не е полезно дори и само за психическото ни развитие.Полезно е но с мерки.Само ако знаеш ,че от месеци не съм си отваряла устата да поговоря с някой за повече от 10 мин.Всичко са просто едни мисли........както сега,мисля и пиша и отново чувтсвам тази горчивина която ме изпълва всеки път.Не мислиш ли ,че би било по хубаво ,да си кажа мъката........някъде на хубаво място,сред природа,сред хора,сред хубава музика,седнали приятелски в някое хубаво заведение пиейки ароматно кафе.Е това е моето виждане за хубав ивот колкото и смешно да звучи.
Обичам си приятелите,обичам си семейството.......живея заради тях.
Който каквото ще да ми казва.........това е живота за мен.
Помеждодругото не съм от Пловдив ,а от Перник но намирам доста хубави личности във вашия град ......харесвате ми.
Чао за сега от мен.Хайде че се улях с писането.



Тема Re: Принудителен експериментнови [re: Eвa]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 12:46



Vijdaneto ti za jivota si e syvsem estestveno i normalno spored men. Za men parite syshto ne sa nay-vajnoto neshto, no ima sityacii, v koito sa ot zna4enie. Da se jertvash za blizkite si e smelo reshenie, no vse pak jivota si e tvoy, taka, che ti tryabva da precenish dokyde mojesh da stignesh s jertvite.
Ako stoish tam samo zaradi drygi hora i na teb ti e nepriyatno, prosto si trygni, az taka bih postypila. No vse pak ne mi stana yasno zashto e tolkova neobhodimo da si tam..., ako e samo zaradi parite i tova okazva otricatelno vyzdeystvie na psihicheskoto i fizicheskoto ti zdrave, nyama kakvo da se 4udish, sybiray si bagaja i se pribiray! Kakyv shte e smilyla ot materialnite pridobivki, ako sysipesh zdraveto si... :)



Тема Re: Принудителен експериментнови [re: Eвa]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано14.02.02 12:49



Наминавай по-често при нас.
И ние сме вирутални,но може би сме мъъъничко по-различни от хората,които те заобикалят

Шапка светулки,за да ми бъде весело,когато пиша стихове за надеждата


Тема Re: xexe, no tuk...нови [re: peya]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 12:52



Nyakoi naivnici, koito shte reshat che 10 min. reportaj po BNT shte e shansa v jivota im i shte gi pravyrne v nacionalni geroi. :)



Тема Re: xexe, no tuk...нови [re: revolution]  
Автор peya ()
Публикувано15.02.02 21:20



Аз казах ли ти, че и секс има в тая работа, а? :-)) 90 презерватива за 100 дни :-)))

добри хора


Тема Re: xexe, no tuk...нови [re: peya]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано16.02.02 11:16



Ami, ako ne stignat... :(



Тема Ей, ей!!!нови [re: Eвa]  
Автор Haчko (ми'люзин)
Публикувано16.02.02 19:20



Дай малко по-ведро! :)))
Не мога да зная как се чувстваш, защото не съм бил в такава ситуация, но мога да заявя, че нищо (за добро и за лошо) не продължава вечно.
Аз моя 20-ти рожден ден го порещнах в казармата. На 300 км. от Пловдив, но пак ме боля като за 30 000.
Успокоявах се с мисълта, че 21-вия ще го посрещна свободен :)
А в Америка има много българчета, нали?
Не можеш ли да си общваш с някои от тях?

Мъжете се делят на ужасно прости & просто ужасни... предпочитам да съм от вторите :)


Тема Re: revolutionнови [re: revolution]  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.02 22:21



Права си ,че живота е мой,но ситуацията в която съм е малко по-сложна отколкото изглежда.......и на мен ми е идвало да захвърля всичко и да направя това което поискам.....но не е толкова лесно....тогава пък трябва да обмисля последиците който ще дойдат.Наистина е само заради парите,но аз осъзнавам че те не са най важното нещо,пък тези хора който обичам си мислият че е точно обратното.Дори понякога мисля ,че не ме зачитат толкова мен самата а обръщат по-голямо внимание на това което може да излезне от мен,или по-точно това което те могат да вземат от мен.Оххх вече незнам и аз как да го обясня,но съсипвам здравети и живота си само защото искам другите да са добре.А и дори има една такава ситуация ....в която аз чакам само една единственна думичка от страна на любимите хора а тя е именно"Ела си" и въобще няма и да се замислям,макар ,че има и такава вероятност някога да съжелявам.Въобще ситуацията ми е доста сложна и трябва да се обмислят доста добре нещата преди да предприема някакви мерки,а и като дойдох тук не обмислих всичко за това може би сгреших,дойдох едва ли не на шега.
Но май не е трябвало да се шегувам с такива неща.Макар ,че съм свободна да си тръгна когато си поискам,не е толкова лесно,но мисля по-този въпрос не съм го изключила като възможност само че това е най-лесния начин,със не чак толкова добри последици.Все пак мерси за подкрепата.
Приятно ми е да споделям с вас



Тема Re: Billyanaнови [re: Billyana]  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.02 22:26



Със сигурност наминавам,когато не ми е писнало от компютъра.
И пределно ясно осъзнавам ,че сте доста по различни и приятни от хората които ме заобикалят,макар и виртуални.....може би понякога по-добре се разбираме по този начин и си съчувстваме и опитваме да си помогнем в трудна ситуцаия,споделяме радости и различни форми на чувства и т.н.
Това определено ми харесва.А още повече хората от Пловдив...
Може би един ден ще посетя този хубав град ако ми се отдаде възмжност.
Благодаря ви приятели



Тема Re: Ей, ей!!!нови [re: Haчko]  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.02 22:35



Боли много с тези големи разстояния......и живея с надеждата ,че скоро ще мога да видя отново България,броя часовете,дните,месеците и те минават толкова бавно.....понякога дори си мисля ,че вече ми е все едно а от това по-лошо няма ......не искам да бъда някакъв непукист и се опитвам да разсъждавам по оптимистично ,мъкар че в по-голамата част от дните ми имам чувството ,че намам сили вече.По трудно е отколкото някога съм си помисляла.
Има около мен някъде към 10тина Българи.Посетих веднъж едната групичка,точно в началото като дойдох,дори едното момиче беше от Родния ми град......но излиза,че хората са прекалено погълнати от ежедневието си и май не са толкова заинтересовани да се срещат с техни съграждани,затова се и отказах да подържам връзки.Не искам да ставам едва ли не нахална.Имат координатите ми ,ако имат желание биха ми се обадили но уви!
Както и да е.........това е живота в чужбина.......затъваш в самота и оставаш единственно другар с мислите си.......но те понякога оказват лошо въздействие върху психиката ни.Е остава ми да си копнея за един хубав ден когато ще съм си в родната страна.


Само мечтите не са подвластни на земното притегляне!



Тема Re: Принудителен експериментнови [re: Eвa]  
Автор peya ()
Публикувано18.02.02 08:29



Eva, ako jelaesh, mojesh da mi pratish na maila icq uin-a si, mislia, che ima kakvo da si kajem :-)

добри хора


Тема Re: Принудителен експериментнови [re: peya]  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 11:55



Q-то го ънинсталирах защото .....ми бавеше много връзката.
Имам МСН месенджер и Яху месенджър.Но ще ти оставя емайла ми:
Ще ми бъде приятно......и се радвам че намирам сродни души.....


guesskiss@hotmail.com



Тема Re: Принудителен експериментнови [re: Eвa]  
Автор peya ()
Публикувано18.02.02 12:55



Proveri si poshtata. :-) Ama ti zashto ne spish po tova vreme?

добри хора


Тема Re: Ей, ей!!!нови [re: Eвa]  
Автор Haчko (ми'люзин)
Публикувано18.02.02 18:14



Тогава не ти остава друго, освен да влизаш тук и да общуваш, макар и само виртуално, с хора. Специално в този клуб компанията е чудесна, мисля, че и в клуба за попържни би ти харесало, въпреки вербалните изгъзици...
Снощи сънувах, че съм се изнесъл да живея в чужбина (май беше Америка) и се чувствах... Ти го каза - по-гадно е, отколкото човек очаква. Когато се събудих, си зададох въпроса: наистина, бих ли се справил, ако накрая успея да емигрирам?
...От друга страна, тук положението е нетърпимо, не си мисли, че би се чувствала по-добре в България. Не и в този момент. Както бях казал преди време: по-добре самотен в Америка, отколкото самотен в България :((((
И тук ужасно се отчуждихме. И става все по-лошо... :(((((((((((((((((((((((((

Мъжете се делят на ужасно прости & просто ужасни... предпочитам да съм от вторите :)


Тема Re: Ей, ей!!!нови [re: Haчko]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 10:39



Amerika, Amerika...zavetna me4ta za tolkova synarodnici...Az pyk za nishto na sveta ne bih napysnala Bylgariya, kolkoto i da e netyrpimo polojenieto tyk...Mislya, che nie, bylgarite sme si vinovni za polojenieto, v koeto se namirame..., zashtoto vse byagame ot problemite si, zaravyame si glavite v pyasyka podono na shtrausi, koito se kriyat ot deystvitelnostta. Taka do nikyde nyama da stignem...i vse shte si bydem robi u nas ili v 4ujbina. Dokato myl4alivo priemame vsevyzmojnite bezumiya na raznite mu tam amerikanci, evropeyci i t. n., nikoga nyama da izpluvame ot tinyata...
Da pluvash sreshtu te4enieto v Bg e trydno, no ne nevyzmojno. Malko sa horata oba4e, na koito im izdyrjat nervite da se preboryat s vsevyzmojnite bezumiya v cyalata dyrjava...Nay-lesno e da izbyagash, da kajesh "maynata i na taya skapana dyrjava"...i posle kakvo...da iztriya pametta si..., da zabravya syshnostta si...ne, po-dobre si ostana tyk!



Тема Re: Ей, ей!!!нови [re: revolution]  
Автор Haчko (ми'люзин)
Публикувано19.02.02 18:50



Ти си на не повече от 21 години :))))

Е, на мен на 24 ми дойде акълът :)))

Мъжете се делят на ужасно прости & просто ужасни... предпочитам да съм от вторите :)


Тема Re: Ей, ей!!!нови [re: Haчko]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 09:45



Na 27 sym! I tvyrdya, che v Bg moje da rabotish za sebe si. Monogo e trudno, no az vse oshte ne sym se otkazala. Daje za nenormalno visokiya patent tazi godina uspyah da izmislya kakvo da deklariram, za da plashtam mnogo po-malko i vsi4ko si e syvsem zakonno!
Nyama nevyzmojni neshta!!! :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.