Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 12.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Принудителен експериментнови [re: Eвa]  
Автор peya ()
Публикувано18.02.02 12:55



Proveri si poshtata. :-) Ama ti zashto ne spish po tova vreme?

добри хора


Тема Re: Ей, ей!!!нови [re: Eвa]  
Автор Haчko (ми'люзин)
Публикувано18.02.02 18:14



Тогава не ти остава друго, освен да влизаш тук и да общуваш, макар и само виртуално, с хора. Специално в този клуб компанията е чудесна, мисля, че и в клуба за попържни би ти харесало, въпреки вербалните изгъзици...
Снощи сънувах, че съм се изнесъл да живея в чужбина (май беше Америка) и се чувствах... Ти го каза - по-гадно е, отколкото човек очаква. Когато се събудих, си зададох въпроса: наистина, бих ли се справил, ако накрая успея да емигрирам?
...От друга страна, тук положението е нетърпимо, не си мисли, че би се чувствала по-добре в България. Не и в този момент. Както бях казал преди време: по-добре самотен в Америка, отколкото самотен в България :((((
И тук ужасно се отчуждихме. И става все по-лошо... :(((((((((((((((((((((((((

Мъжете се делят на ужасно прости & просто ужасни... предпочитам да съм от вторите :)


Тема Re: Ей, ей!!!нови [re: Haчko]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 10:39



Amerika, Amerika...zavetna me4ta za tolkova synarodnici...Az pyk za nishto na sveta ne bih napysnala Bylgariya, kolkoto i da e netyrpimo polojenieto tyk...Mislya, che nie, bylgarite sme si vinovni za polojenieto, v koeto se namirame..., zashtoto vse byagame ot problemite si, zaravyame si glavite v pyasyka podono na shtrausi, koito se kriyat ot deystvitelnostta. Taka do nikyde nyama da stignem...i vse shte si bydem robi u nas ili v 4ujbina. Dokato myl4alivo priemame vsevyzmojnite bezumiya na raznite mu tam amerikanci, evropeyci i t. n., nikoga nyama da izpluvame ot tinyata...
Da pluvash sreshtu te4enieto v Bg e trydno, no ne nevyzmojno. Malko sa horata oba4e, na koito im izdyrjat nervite da se preboryat s vsevyzmojnite bezumiya v cyalata dyrjava...Nay-lesno e da izbyagash, da kajesh "maynata i na taya skapana dyrjava"...i posle kakvo...da iztriya pametta si..., da zabravya syshnostta si...ne, po-dobre si ostana tyk!



Тема Re: Ей, ей!!!нови [re: revolution]  
Автор Haчko (ми'люзин)
Публикувано19.02.02 18:50



Ти си на не повече от 21 години :))))

Е, на мен на 24 ми дойде акълът :)))

Мъжете се делят на ужасно прости & просто ужасни... предпочитам да съм от вторите :)


Тема Re: Ей, ей!!!нови [re: Haчko]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 09:45



Na 27 sym! I tvyrdya, che v Bg moje da rabotish za sebe si. Monogo e trudno, no az vse oshte ne sym se otkazala. Daje za nenormalno visokiya patent tazi godina uspyah da izmislya kakvo da deklariram, za da plashtam mnogo po-malko i vsi4ko si e syvsem zakonno!
Nyama nevyzmojni neshta!!! :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.