Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 12.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Kakvo shte me posyvetvate...нови [re: Haчko]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 20:41



Snoshti, otkazah kategorichno, osobeno sled edin telefonen razgovor, v koyto mi govoriha za razni dogovor4ta i koyto yavno tryabvashe da me vpechatli. Az obache se vpechatlyavam samo ot konkretni cifri! :)



Тема Re: Давай,нови [re: Billyana]  
Автор REVOLUTlON (непознат)
Публикувано12.02.02 21:26



Te si mislyat, che vremeto e prekaleno mnogo i shte otkacha, no az veche sym si otkachena, taka che nyama strashno! :)



Тема REVOLUTIN, падна ми в очитенови [re: revolution]  
АвторKamen (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 22:28



Нима всичко на този свят е пари?

Като гледам си готова за пари да седиш затворена дори и с последния селянин - тогава направо го напиши във форума, ще ти плащат на вечер, така ще изкараш повече. Не се обиждай!

Къде е духа на откривателя, на спортиста, на запаления интернетаджия. Нима на Гагарин и Армстронг са им предложили пари преди да започнат подготовката на мисийте им? Винаги, ама винаги има един момент, в който нещата се правят за идеята, за чест, за кеф дори. Така е дори със всеки бизнес, така са правили и всички учени, да придължавам ли със списъка ... ?

Друг е въпроса след едно участие колко пари ще измъкнеш от реклама, статии, участия в предавания и т.н. Тук на помоще ще ти деойде сивото вечество, чара, усмивката ...

Не те ли блазни поне малко да кажеш на децата си след време "аз бях първата интернавтка в България", или предпочиташ да им кажеш "не ми предложиха голяма сума, затова се отказах". Как ще го приемат те? Или ще ги възпитаваш в парични отношения още от първата дума. Дали първата дума ще бъде "кинти", "манги", "пари" или подобна, преди думичката "мама".

Моля те не ми отговаряй. Не стига че както казват организаторите - ще си на техни разноски, и зъболекар даже, ще си получаваш заплатата и ще се храниш, пиеш, къпеш, спиш и дори ще играеш на спортни уреди и ще излизаш на шибаната им тераска ... НА ТЕХНИ РАЗНОСКИ. Е пропуснах че може да се наложи да се чукаш с някои кретен, но това не го споменаваш никъде.

Остани си със здраве, силата на парите е твоята страст, ето до къде води скапания живот в скапаната ни държава. ДОбре че повечето хора не мислят така, че още щяхме да сме си в каменната ера ...



Тема Re: REVOLUTIN, падна ми в очитенови [re: Kamen]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 23:31



Nyamam nishto protiv otkrivatelskiya duh, no za poreden pyt se ubejdavam v slednoto:
1. V Bylgaria vseki ochakva da rabotish v imeto na negovata kayza i interesi, sreshtu potupvane po ramoto i edno "bravo", zashtoto komersialni v sluchaya sa interesite na organizatorite, koito shte napravyat reklama na sebe si. Ne mi e priyatno da vlzam v rolyata na magarenceto, koeto shte iznese na gyrba si tehniya experiment.
2. Vseki vypros, svyrzan s dostoyno zaplashtane, se tylkuva ot tyah kato "podyl komersialen interes"!!!
3. Ako beshe zapoznat s vyprosnika i testa, koito populvah, shteshe da otkriesh, che neshtata ne sa takiva kakvito gi predstavyat!
Uj stava vypros za eksperiment svyrzan rabota v Internet...a mi kazvat, che shte se raboti 1-2 chasa dnevno...posle mi obyasnyavat kak dvama dushi mojeli da si prekarvat vremeto zaedno...(ama da ne si pomislish, che na4inanieto e voayorsko!), neshto napylno izlishno, zashtoto tova vseki sam si go reshava...
Kazvat, che celta e "da se proveri vyzmojno li e chovek da jivee i raboti samo chrez Internet i dali ogromnata sistema ot syrvyri, ryteri, kabeli i modemi e
podhodyashta jiznena sreda za choveshki syshtestva", a eksperimentyt shte trae 100 dni! Dali moje da se raboti chrez Internet shte stane yasno i za 30-50 dni.
4. Kato cyalo vyprosite byaha svyrzami ne s profesionalnite umeniyata i ka4estva, na kandidatite kolkoto s haraktera im.
Ot vsichko tova az si napravih sledniyat izvod - psihologicheskiyat experiment e prioriteten za tyah.
5. Bezumno e da smyatat, che mogat da precenyat dali dvama dushi shte se razbirat ili ne samo ot edno sybesedvane. Tova govori za neobmislenost na situaciyata ot tyahna strana, koeto moje da se okaje fatalno za zdraveto na uchastnicite!
Drugo nyamam kakvo da kaja!




Тема xeu, REVOLUTINнови [re: revolution]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 23:50



Ne mu se vrazvai na choveka
;)
I az bih se navil samo sreshtu dostatachno pari. Tia, na zapad, koito reklamirat blagotvoritelnost i avanturi samo za ideata sa imali lelia kato Rokfeler...
Kakto nie piem bira za kef i hodim po clubs, taka te se zabavliavat po razlichen nachin. Taka che ostavi samo hubavi spomeni ot prejivianoto za razkazvane na masa.




Тема Re: REVOLUTIN, падна ми в очитенови [re: revolution]  
Автор peya ()
Публикувано13.02.02 10:41



Мисля си.. не е важно те как искат да те използват и по какъв крив начин ти го представят, ами ти какво можеш да получиш от цялата работа. А и разбира се, че е психология. Какво друго може да представлява мъж и жена, затворени за 100 дни заедно? Ок, и секс, но то и това е психология :-))) Точно напоследък ми се случи да проследя индиректно няколко такива експеримента из западните телевизии. Отиват някакви никакави пичове с надежди за много пари (е, да, парите бяха много, наистина, но Б-я е все пак), правят си кефа, и накрая стават новите национални звезди, хаха. Отвсякъде валят оферти за работа, рекламки ит.н.- съответно- много пари.

добри хора


Тема xexe, no tuk...нови [re: peya]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 12:02



Oshte ideata, che ne moje da si bezraboten me podrazni...
Diskriminacia!!!
:/
Pak i koi rabotodatel shte se navie da tepusne v stodnevna otpuska, dori i neplatena???
Ludnica, no kato se setia za premiera i presidenta... mai vsichko si e na miastoto
xexe
p.s. v shte vidia kakvo ne mu haresvate na rahata, ako e otvoril vece



Тема Re: xexe, no tuk...нови [re: fan]  
Автор peya ()
Публикувано13.02.02 12:20



Как да не го харесвам бре? :-))))
Е, те нали ще си вършат работата оттам, дори няма работодателят да плаща за консумативи и канцеларски материали, хаха

добри хора

Редактирано от peya на 13.02.02 12:30.



Тема Re: xeu, REVOLUTINнови [re: fan]  
Авторrevolution (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 12:52



Nepremenno shte razkazvam! :) Ne se vryzvam...az prez cyaloto vreme strashno se zabavlyavah, zashtoto tiya ot BNT se dyrjaha kato holivydski zvezdi i o4akvaha edva li ne az da poludeya ot entusiazym ot fakta, che sled 100 dni shte napravyat nyakakyvo si smeshno reportajche za men, ot koeto az tryabva da se chustvam edva li ne polaskana...Nikoy uvajavsht sebe i svoite sposobnosti i umeniya chovek ne bi priel podobna oferta za bez pari! A tova, che ima balyvi i otka4eni, koito shte otidat ey taka, mi e yasno, te tochno takiva hora tyrsyat! :)
A, ako vsi4ko behse takova, kakvoto go predstavyaha, za kastinga shtyaha da doydat predstaviteli i na drugite medii, za da otrazyat sybitieto, a ne samo ot BNT!



Тема Re: xexe, no tuk...нови [re: peya]  
Авторrevolucion (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 13:03



Kakvo da vi kaja...luda rabota...tryabvat im otka4eni entusiasti i glupaci kazano chestno...no vseki si znae nay-dobre za sebe si. Nay-smeshnoto mi beshe, kogato mi se obadiha po telefona, za da mi syobshtyat "radostnata" novina, che iskali da podpishat dogovor s men i az popitah kakvo tochno shte e vyznagrajdenieto, zapochnaha da mi kreshtyat...kak mojelo takova neshto!!!...mnogo umelo sym bila prikrila na sybesedvaneto komersialniya si interes!!!...basi psiholozite, shtom i tova ne sa prozreli...takiva mi ti raboti..., dobre se posmyah!
No kajete, koga da se vidim taya sedmica da razkazvam...imashe oshte dosta zabavni momenti..., ama nali podpisah deklaraciya, che nyama da razprostranyavam informacia, shte vi kaja na ushence! :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.