Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:53 06.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема molja da me upytite!нови  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано14.01.02 13:24



nachaloto na fevruari ste pytuivam sys samolet do letishte plovdiv. tyi kato nikoga ne sym bila tam, mnogo vi molja da mi kazete kakvi vyrzki ima ot tam do garata, ot kojato moga da vzema avtobus do sofia, na kakyv interval ima avtobusi do sofia, kakto i koga trygva poslednia.
mnogo vi blagodaria!



Тема Re: molja da me upytite! [re: az]  
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано14.01.02 18:15



За съжаление мога да отговоря само на част от въпросите ти.Автогарата,от която тръгват автобусите до Сф, е "Юг".Тръгват на всеки час.Цената на билета е 7 лв.Ако те интересува разписанието на влаковете,сутринта/преди 10,но не зная точно кога/ има ескпрес за Сф.А бързите влакове търгват в 11:30,13:00,16:00 часа-пристигат за около два часа и 40 минути.

Дано има по-информирани от мен.

Шапка светулки,за да ми бъде весело,когато пиша стихове за надеждата


Тема Re: molja da me upytite!нови [re: Billyana]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано14.01.02 20:27



mnogo ti blagodaria:)



Тема Re: molja da me upytite!нови [re: az]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано14.01.02 23:24



Мисля, че има някакъв транспорт от Аерогарата за всеки пристигнал самолет.... и мисля, че спира точно на автогара ЮГ....... но не съм сигурен.




Тема Re: molja da me upytite!нови [re: az]  
Автор Haчko (ми'люзин)
Публикувано16.01.02 14:48



...а ако няма специален транспорт, от гарата на село Крумово (най-близо до летището) можеш да хванеш електричката за Пловдив - Централна гара. Оттам - с влак или прескачаш пет метра до автогара Юг.

Карамба!!!


Тема Re: molja da me upytite!нови [re: az]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 23:21



V pld mai kacat samo chartari i imat direkten prevoz do sf. Ako chartara ne vozi pensioneri za Pamporovo de.
:))
Ako reshish da se kachish na taxi - parvo pitai za cenata, ili se obadi na 032 61 91 - 'plovdiv taxi', korektni sa, voziat evtino. No pak parvo pitai.
Lek pat.




Тема Rere re re re er erererer Mailoнови [re: az]  
Авторrererererer (Нерегистриран)
Публикувано28.01.02 01:09



ex ex ex ex ex
xe xe xe xe xe
exexexexe
Mailoooooooooooooooo xex!!!!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.