Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 28.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема ...LIPSVASH MI,PLOVDIV!!!нови  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано05.03.01 22:10



...OBICHAM PLOVDIV.edna ot golemite mi liubovi..moje bi tretata.kak da e.I STRASHNO MI L I P S V A !!v momenta sqm na gqza na geografiata....,no chuvtsvoto za Plovdiv si ostava chast ot men.(i kolkoto poveche mislia,tolkova poveche se chudia:KAKVO PO DIAVOLITE PRAVIA TUK???)lipsva mi.

e,kajete mi - neshto novo,neshto staro....neshto ot predi malko,neshto zabraveno,zapomneno............neshto ot tvoia jivot-kakvoto i da e!neshto ot PLOVDIV... ..imam nujda da si podhrania chuvstvoto "plovdiv"



Тема Разбирам те, Какченови [re: kaka]  
Автор CaйkoMaйko (води се на учет)
Публикувано05.03.01 22:54



Пловдив има местенце и в мен - доста голямо е всъщност!
Студентски години - сладък живот!
Художниците на Джумаята, Каменица, "Куцото куче" , Гребната база ....
Ееееехх!!!!




Ride To Live, Live To Ride !

Тема СайкоМайко,нови [re: CaйkoMaйko]  
Автор nbb (ентусиаст)
Публикувано06.03.01 00:03



а за лекции време дали ти се е намирало ?



Вярно е това, в което вярваш !

Тема Re: ...LIPSVASH MI,PLOVDIV!!!нови [re: kaka]  
АвторR-BOY (Нерегистриран)
Публикувано06.03.01 15:43



HEI SKUPA KAKICHKE PLOVDIV E SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER .TUK E NAI GOTINOTO MIASTO KOETO MOJE DA SI PREDSTAVISH.VSICHKO E SUPER



Тема nbbнови [re: nbb]  
Автор CaйkoMaйko (води се на учет)
Публикувано06.03.01 19:39



Тука нещо ме бъзикаш!?
Всяка божа сутрин преди началото на занятията се събирахме в барчето на института!Интересувахме се живо от учебния процес, а после хвърляхме ези-тура. Ако се паднеше ези - отивахме на кръчма, ако се поднеше тура - на кино, а ако монетата застанеше права върху ръба си - влизахме на лекции!




Ride To Live, Live To Ride !

Тема Да,нови [re: CaйkoMaйko]  
Автор nbb (сладурче)
Публикувано10.03.01 23:44



и ние що филми сме изгледали. Тъй че кината всичките ги знам, за разлика от кръчмите.



Вярно е това, в което вярваш !

Тема Не, че аз ги знам `сичките....нови [re: nbb]  
Автор CaйkoMaйko (води се на учет)
Публикувано11.03.01 23:29



, ама се опитвах да ги науча!


В общи линии се стараехме да внасяме разнообразие и разумен баланс в ежедневието си!


Ride To Live, Live To Ride !

Тема Re: ...LIPSVASH MI,PLOVDIV!!!нови [re: kaka]  
Автор lex (непознат )
Публикувано21.03.01 11:46



Plovdiv e nai-gotinia grad koito poznavam, nai-veche zaradi atmosferata mu i zaradi horata. Ima edno goliaaamo spokoistvie v tozi grad. Ne sluchaino izvestni ruski ekstrasensi kazvat che pod plovdiv ima niakakva sila :))). Neznam dali e viarno, no mi shte da viarvam na tova. Abe izobshto tozi grad e vurha. Za sujalenie sega ucha v Sofia i niamam mnogo vreme da si idvam, no kogato tova stane vinagi me e obzemalo edno dobro nastroenie kolkoto i da mi e bilo losho :))). Iskam da ostareia i da umra v tozi grad :))) e nadiavam se che dotogava ima mnogo vreme :)))))). Are chao maina, zasega :)))





Тема samo iskam da vi kaja...нови [re: kaka]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано21.03.01 23:14



..che vi cheta i mi super kef!che vi ima!zashtoto Plovdiv naistina e iztqkan ot ... gotini hora!
:)



Тема Re: samo iskam da vi kaja...нови [re: kaka]  
Авторнeщo дpyro (Нерегистриран)
Публикувано22.03.01 14:40



съвсем пресна и зелена новина - кестените на булеварда до гарата се разлистиха най-напред от към северната страна/дали значи нещо това?/,и жълтите храсти на Джендем тепе цъфнаха и остава един хуууубав дъжд да завали да го измие този зимен град.........






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.