Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 01.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За хубавия Пд  
АвторШoп (Нерегистриран)
Публикувано17.06.01 00:01



Разграничавам се от цветистия Bobi, не мога да разбера какво му е лошото на Пловдив (аз съм от София). Не разбирам и какво му е лошото на диалекта - в САЩ има толкова много диалекти, че в сравнение с техния английски българският си е направо монолитен. Иначе, браво и на двете страни за цветистия речник - не съм се забавлявал толкова отдавна. Bobi псува яко и македонците - вижте в рубрика "Македония" какво става, шоу.



Тема Re: За хубавия Пд задник!нови [re: Шoп]  
АвторBobi (Нерегистриран)
Публикувано17.06.01 11:28



Я си еби путката майна! Оди се шибай некъде бе барато! Как не те е срам да защитаваш най-гадната зган - майните!? Ти сигурно си ебан яко от тех и зо това толкова им се умилкваш, е да ама не! Нема да те огрее, оти сите са импотентни, а жените им са крайно фригидни. Одари си една злобарка и се успокой малко!
Твой Боре!
P.S. А за македонците, друга ми е закачката с тех, иначе си ги уважавам, даже много ги уважавам, питай на Люпчо Георгиевски жена му...




Тема Направо си супернови [re: Bobi]  
АвторШoп (Нерегистриран)
Публикувано17.06.01 16:07



Няма какво да си удрям чикията, достатъчно ме кефиш. Евалла !!! Като тръгна да издавам книга, нещо за българския език, ще трябва да ти плащам авторски права.



Тема Re: Оценил си ме...нови [re: Шoп]  
АвторBobi (Нерегистриран)
Публикувано17.06.01 16:45



Благодаря ти! Вярвам, че книгата ти наистина ще има успех! Мога да ти помогна наистина, знам още редица диалекти. Баща ми е от Пазарджик, а дядо ми е от Варна, така че нямаш никакъв проблем!

Айде и със здраве! А за чикията, прави я бавно, поне аз така правех в детската градинка!!



Тема Re: Оценил си ме...нови [re: Bobi]  
АвторMaina (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 00:18



Abe Bobi sha te eba i vyv seliaka sha ta eba. Diadoto ti ot Varna, bashta ti ot Pazardjik, leliati ot Balkana, chichoto ti ot Chepelare, sestra ti ot Sheker Maxala. Abe ti si goliam melez.
Rybkacha ti triabva da e ot Plovdiv sto na sto, nali za tva na gyza ti pishe "ohhh maina" razporen gligan selski. Sha ima da te rypcha selskia gyz po zial den.
Syshto razbrax che vyv detskata gradina im si pravil bavni svirkni na momchetata. Samo taka, rozba.

Maina .......



Тема Re: Оценил си ме...нови [re: Bobi]  
Автор Haчko (толерантен тип)
Публикувано20.06.01 13:46



Това обяснява всичко - тъп пазарджиклия :)

Всичко е въпрос на време, 'кой му дреме...


Тема Що ме изтрийте бе?нови [re: Шoп]  
АвторBobi (Нерегистриран)
Публикувано22.06.01 21:13



Че ви ебем у тъпите майни, дека ме изтриа от клубо! Да ми дуяте уьо!!!



Тема Re: Що ме изтрийте бе?нови [re: Bobi]  
Авторlala (Нерегистриран)
Публикувано23.06.01 19:51



Chtoto si selianin pak tiah ne gi puskat v Plovdivski MIRopriatia.
Shvachtach li sega ili triabva po obstoino da obiasnia?!



Тема Преди година...нови [re: Шoп]  
Автор Nemezida (Ami sega? :))
Публикувано05.07.01 17:02



в клуб Запознанства имаше един Боби, който все пак си сменяше никовете за разнообразие... ако някой много се вълнува за мотивите му и психологическия портрет да погледне там, не виждам смисъл да се обсъжда пак.

Вярвай в себе си и нека Силата бъде с теб!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.