Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 25.05.24 
Градове
   >> Плевен
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема McDonald's идванови  
Автор miziec (минаващ)
Публикувано14.04.10 11:24



В новият МОЛ до гарата ще има Макдоналдс. Честито на всички,който го искаха.



Тема Re: McDonald's идванови [re: miziec]  
Автор TlBURON (непознат )
Публикувано20.04.10 20:48



От къде знаеш, че ще има? Никъде не е излизала такава информация. До колкото разбрах, молът няма да отвори скоро, защото не е запълнен с наематели.



Тема Re: McDonald's идванови [re: miziec]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано26.04.10 00:19



а дано, не че това ще ви съживи.....мнго хубав град, ама мъртъв




Тема Re: McDonald's идванови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор miziec (минаващ)
Публикувано26.04.10 16:20



Ааа, жив си, жив си е. Не се притеснявай за нас,не се даваме лесно.





Тема Re: McDonald's идва [re: miziec]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано29.04.10 00:06



Изобщо не съм се притеснила, нали виждам за какво става въпрос, вложихме много при вас, а връщане няма, хора няма, та не ми обяснявай че сте живи някакви си 50-60 хиляди човека, моя квартал е 5 пъти по голям от целият ви град. В петък идвам, да видя какви ги вършите, да се поразходя до Кайлъка, да видя студено ли ще ми е на Люляците....






Тема Re: McDonald's идванови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор miziec (минаващ)
Публикувано29.04.10 10:24



Eми криво сте си направили сметката,съжалявам. На други им се връщат парите. Относно броят на населението - смятам ти е ясно,че освен София и Варна всички други български градове реално са обитавани от доста по-малко хора,отколкото се водят по данни на НСИ. Така например във Видин реално живеят окло 25 хил.човека,в Ловеч - 20-на и т.н. Е чак 50-60 Плевен не е останал,но може би 80-100 хил. си има. Не мисли,че Метро,Кауфланд,Била,Плюс и т.н. не го знаят това. Ще видим наесен, нали ще ни броят.
Просто София изсмука всичко и съвсем не ми е жал като почнат да ми мрънкат софиянци по новините.


Щом има относително добре платена работа и приятели друго тук не ми трябва.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от miziec на 29.04.10 10:26.</EM></FONT></P>

Редактирано от miziec на 29.04.10 10:26.



Тема Re: McDonald's идванови [re: miziec]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано08.05.10 21:36



По-скоро е минус, че точно тази американска селянийка ще стъпи най-накрая и в нашия град и комплексирани хорица ще ходят да се тъпчат с гнусните им санвичи мислейки си, че това е много престижно.



Тема Re: McDonald's идванови [re: miziec]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано08.05.10 21:44



Ама какво и се обясняваш на тая бе пич

, то в София няма 300 000-ен квартал, явно все пак иска да каже, че живее в най-големия, а той е Люлин, а това е outskirts както казват англоговорящите .



Тема Re: McDonald's идванови [re: cтpaннa птицa]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано11.05.10 00:02



ти плевенско неоправдано гъзарче ли си

В люлин живее гаджето ми, аз си живуркам в най хубавия квартал на София, и е още по хубав че няма толкова много селянчета като тебИ английския къде го научи, на бригадата на Острова на която отиде да береш ягодки ли?та да може после да покажеш на главната английските си дрешки от магазина втора употреба ли




Тема Re: McDonald's идванови [re: miziec]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано11.05.10 00:06



Точно преди да отворят Метро при вас, по тяхното проучване в градът имаше 60 хил човека, лятото, когато си идват и от чужбина....
Иначе си прав че бройката не винаги е тази което се казва, за всички градове важи.
Иначе видях че щъкате яко по улиците, кафетата пълни, кога бачкате не знам







Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.