Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 09.06.24 
Градове
   >> Плевен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема "Рая" работи  
Автор miziec (непознат)
Публикувано02.06.08 12:30





В петък, 30 май, официално беше открит плувен комплекс „Рай” в Плевен. Емблематичният за поколения плевенчани комплекс, намиращ се в близост до ТЕЦ-а, в последните години беше занемарен, а сега той е напълно реконструиран. В събота комплексът официално отвори врати за граждани, като ще работи през цялото лято. Той ще разполага с 500 места, като към този капацитет може да се добавят още около 200 човека, твърдят собствениците.
Реконструкцията на басейните - голям и малък, е извършена за два месеца от наемателите. След подписване на договор за 5 години те са реконструирали големия плувен басейн, както и са изградили напълно малкия, който ще се ползва от деца. Инсталациите на плувните съоръжения са нови, а водата се подгрява. Комплексът разполага с детски кът, дневен ресторант, бар и платен охраняем паркинг. Той ще работи от 9 до 21 часа, като след това на съоръжението ще отварят механа и нощен бар



Тема Re: "Рая" работинови [re: miziec]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано07.06.08 15:32



той РАЯ работи ма нещо няма посетители,плевенчани са избягали...

Неискам хората да са прекалено мили с мен,така си спестявам усилието да ги харесвам



Тема Re: "Рая" работинови [re: miziec]  
Автор deputatkata (голям инат)
Публикувано08.06.08 10:48



Синът ми ходи два пъти с приятели, много му хареса и е бил пълен.

Все пак имам право на реплика!


Тема Re: "Рая" работинови [re: deputatkata]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано08.06.08 22:37



е пълен силно казано,пове4е от 40 човека не са се събрали досега,но дано понататък се напълни както трябва



Неискам хората да са прекалено мили с мен,така си спестявам усилието да ги харесвам


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.